Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki za info

to jeszcze dopytam

Czyli w trakcie jazdy próbnej na torze mogą znajdować się wszyscy na raz i tor nie jest do końca czysty do pojechania jak najszybszego kółka??

rozumiem że z kolegami ustalamy kwalifikacje np 15 minutowe następnie ja czyli host wychodzę z toru i wciskam przycisk start wyścigu ?? i wtedy wszyscy automatycznie się ustawiają na pozycjach (teoretycznie zgodnie z uzyskanymi czasami) i rusza wyścig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podczas jazdy próbnej mogą być wszyscy na torze, wręcz muszą jeśli chcecie sobie kwalifikacje zrobić. Więc trzeba sobie szukać wolnej przestrzeni aby szybko pojechać:)

Najlepiej po jakimś tam treningu a przed samymi kwalifikacjami 'zresetować' sobie tor, czyli zmienić trasę na coś innego, a potem wrócić na ten na którym chcecie jechać, po czym wchodzicie wszyscy na tor i jeździcie sobie te 15 minut kwalifikacji, wtedy już nikt nie może opuścić toru i wrócić do pokoju. Po tych 15 minutach naciskasz start na padzie czy kierownicy i stamtąd rozpoczynasz wyścig. I modlisz się aby gra nie powaliła kolejności na starcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos jeszcze problem ze wspomnianym przeze mnie strone wczesniej DLC? Gdy probuje pobrac to drugie z poziomu gry wyskakuje komunikat zeby pobrac to ze strony granturismo.com, ale w jaki sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj nabyłem PS3 320gb SLIM i kupiłem GT5. Okazalo się, że jest aktualizacja która zajmuje bodajże 1192mb. Podczas aktualizacji Killzone 3 , ok. 120mb ściągało się błyskawicznie, a GT5 w 2 godziny tylko 20%. Czy tak powinno być ? Łącze mam tylko 2mb/s ale właśnie w tym czasie aktualizacja powinna być już sciągnięta,

Proszę o pomoc co może być nie tak, (czy to może normalne) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos jeszcze problem ze wspomnianym przeze mnie strone wczesniej DLC? Gdy probuje pobrac to drugie z poziomu gry wyskakuje komunikat zeby pobrac to ze strony granturismo.com, ale w jaki sposob?

spokojnie, to wyzwanie bedzie aktywne dopiero za jakis czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkuzmicki: to jest pewne? Masz jakis link odnosnie tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×