Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

No i gitara, troche nas sie uzbiera. Ilu z was ma headsety? Jesli wiekszosc, to chyba bede zmuszony do szybkiego zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mógłbym zagrać, ale to zależy od dnia i godziny

HS mi padł, ale mam zastępstwo w postaci Eye-Toya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widze ze tylko ja mam sprawny hd ale przeciez to nie problem przeciez. Jak bedziecie mieli chec na graj to dajcie znac w wiadomoscie przez ps3 network.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram codziennie. Niestety nie w tym tygodniu bo moj tel trafil do serwisu. Ale jezeli ktos ma ochote to pisac z checia zagram. Aha no i dobrze by bylo zeby wszyscy mieli hs bo pisanie wiadomosci jest dobijające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to wiesz Ramzes ze tak bo juz gralismy wczoraj to moze tak w ten piatek o 15???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek nie dam rady! Mysle ze jedynie niedziela w tym tygodniu! moze jakos o 12tej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh w niedzele ok ale szkoda ze nie w piatek najwidoczniej moze zagram sam a moze alepasztet sie odezwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura

A to coś dla oka uciechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to coś dla oka uciechy

Ach...i po co to zrobiłeś Już mi się udało zapomnieć o tym Camaro i znowu żądza posiadania wróciła.Ten samochód to obłęd,nie dość że legenda to jeszcze tak wykonana.Cudo

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura

A tu trochę historii. pamiętacie jak niewielu miało tak wypasiony sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu trochę historii. pamiętacie jak niewielu miało tak wypasiony sprzęt?

Hahaha,co za koła,co za siodełko,ach ten kolor.Ten wózek a raczej jego właściciel zasługuje na nagrodę za pomysłowość i inwencję twórczą.To przecież sprzęt roku,ale czego to się kiedyś nie robiło dla swojego szaraczka.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu trochę historii. pamiętacie jak niewielu miało tak wypasiony sprzęt?

Stary wymmiatasz tym zdjęciem!! jeżeli to Twoje to wystaw to cudo na eBay'u i taaaaaaaaaaaaaaaką kasiorke zbijesz:). 5 za to:).

BTW. Panowie tak wkońcu i ja nabyłem Burnouta jak ktoś jest chętny na online to zapraszam i dodajcie mnie;)

mój PSN ID: mastefix

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura
Stary wymmiatasz tym zdjęciem!! jeżeli to Twoje to wystaw to cudo na eBay'u i taaaaaaaaaaaaaaaką kasiorke zbijesz:). 5 za to:).

BTW. Panowie tak wkońcu i ja nabyłem Burnouta jak ktoś jest chętny na online to zapraszam i dodajcie mnie;)

mój PSN ID: mastefix

pozdrawiam

To "cudo" to nie moje tylko znalazłem w necie. Czad prawda? To niektórym się powodziło!? Jutro zrobię fotkę swego sprzętu i wystawięna forum.Myślę że inni koledzy też się pochwalą swoimi cudeńkami. Tylko nie wiem gdzie na forum można?...

P.S. (Fota nr.1) Ciekawy jestem jak by w następnym dodatku pojawiły się takie pojazdy, to by był szał na gierce "Gierka roku". hahaha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartkowski wiesz moje cuda to mój pokój moja enklawa:) a w nim to co uwielbiam czyli PS3 + gierki Burnout ofkoz, PS2 LCD i już nic więcej mi nie trzeba:) mam 23 lata a czuje się jak szczęśliwe dziecko:)

no i moja kobieta dla której musiałem kupić pada bo chciała ze mną grać w Virtua Tennis 3:)

sorki za offtop ale mnie tak naszło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura

Nie chciałbym aby ktoś robił prawo jazdy na Burnout Paradise!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura

A tu znalazłem Cacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura

A to moje zabawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Mam takie pytanie do Was odnośnie gry Burnout Paradise a mianowicie trybu multi. Gdy wchodze w tryb on-line po 5-6 sekundach zostaje wylogowywany z powrotem do gry dla pojedynczego gracza. I nie wiem co może być tego przyczyną. Czy problem ten może wynikać z tego, iż mam wersje konsoli PAL a wersję gry NTSC? Z góry dziekuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie innego typu, czy Burnout paradise ściągnięty z psstore ma wszystkie dodatki, jeśli tak to jak odpalić tryb Road Rage, Marked Man lub Stunt Run w online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś kto nie ma jeszcze zaliczonego (lub chce pomóc) trofeum dotyczącego poznania 7 innych graczy na "Wildcats baseball stadium" to może byśmy się jakoś umówili... bo ja mam z tym nie lada problem. Wiadomo, grac z siedmioma osobami to nie problem, ale wszystkim musi się chcieć na ten stadion pojechać

No to kto chętny nie się wpisuje...

pozdrawiam i dzięki za ewentualną pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest ktoś kto nie ma jeszcze zaliczonego (lub chce pomóc) trofeum dotyczącego poznania 7 innych graczy na "Wildcats baseball stadium" to może byśmy się jakoś umówili... bo ja mam z tym nie lada problem. Wiadomo, grac z siedmioma osobami to nie problem, ale wszystkim musi się chcieć na ten stadion pojechać

No to kto chętny nie się wpisuje...

pozdrawiam i dzięki za ewentualną pomoc

Melon, ja się piszę. Dodam Cię wieczorem do friendsów i może uda się coś zadziałać.

Pozdrowienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum. Mam takie pytanie do Was odnośnie gry Burnout Paradise a mianowicie trybu multi. Gdy wchodze w tryb on-line po 5-6 sekundach zostaje wylogowywany z powrotem do gry dla pojedynczego gracza. I nie wiem co może być tego przyczyną. Czy problem ten może wynikać z tego, iż mam wersje konsoli PAL a wersję gry NTSC? Z góry dziekuje za odpowiedź.

Czy moze ktos odpowiedziec na moje pytanie? Dodam tylko iz w inne gry moge grac przez siec bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×