Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem japonczycy raczej nie sa na bakier z nowymi technologiami szczegolnie w elektronicznej rozrywce takze nie pisz o zacofaniu w stosunku do studiow europejsckich/amerykanskich. jakos Gran Turismo(Japonce) potrafili zrobic na poziomie ktoremu zadna inna gra nie dorownuje pod wzgledem fizyki i grafiki - wg mnie to jest tylko kwestia podejscia danego studia do produkcji, a ze konami z tym podejsciem tnie w ch... to zadna nowosc.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruchome otoczenie- kamery, ochrona, sędzia będą widoczne podczas rozgrywki... jeszcze raz JARANKO! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsympatyczniej prezentują się grymasy twarzy piłkarzy. W końcu widać prawdziwe emocje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech barany z konami wezma sie za tak prozaiczna rzecz jak pozadna komunikacja glosowa w grze, ktora od 2008 roku kuleje w kazdej kolejnej czesci.Screeny tak samo jak trailer - ciagle jedna papka z 2010.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa emocje, ale niestety zawodnicy do strzalu ustawiaja sie 0,5m od pilki, widac to doskonale na 7. screenie.

no tego jeszcze nie było :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa emocje, ale niestety zawodnicy do strzalu ustawiaja sie 0,5m od pilki, widac to doskonale na 7. screenie.

ROTFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku na E3 pokazali (z tego co pamietam) wersje grywalna a w tym wypuscili tylko krótki trailer. Ciekawi mnie jak to wyglada w "ruchu" bo ze screenow nic nie mozna wywnioskowac (no moze lepsze emocje twarzy i wiecej reporterów wokol boiska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim otoczeniu kupno ps-a to nie wydatek tylko tradycja równa obowiązkowi jednym słowem czekam... Wymagań wielkich niemam w gruncie rzeczy gdyby poprawili pare podstawowych bugów wystarczyło mi by to w zupełnosci oczywiscie nowe innowacje w tej grze umilą tylko zarwane noce na turniejach u znajomych :tongue:

Edytowane przez Grek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi to mówić ale PES już nigdy nie będzie tą świetną kopanką co kiedyś. Zawsze byłem za PES'em ale po ostatnim roku zmieniłem moje nastawienie :ermm: I tej części raczej nie kupie :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajno, dzięki za info :) Im mniej takich jak Ty, tym lepiej :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :thumbsup: Co Rozumiesz przez ,,takich jak ty'' :angry:

Żeby nie było offtopu - powie mi ktoś czemu Konami nie może wykupić licencji na Preimiership?

Chodzi o pieniądze czy oni nie chcą ?

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyłączność ?

Na wyłączność. Zauważ jakie logo pojawia się przy wyniku w oficjalnych transmisjach BPL na C+. Jeśli nie widziałeś, to podpowiem, że EA. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi to mówić ale PES już nigdy nie będzie tą świetną kopanką co kiedyś. Zawsze byłem za PES'em ale po ostatnim roku zmieniłem moje nastawienie :ermm: I tej części raczej nie kupie :no:

To szkoda, że zmieniłeś nastawienie bo osoby, które już grały w PES 2012 mówią np tak:

Ben Wilson (from Official Playstation Magazine)

"Elsewhere, PES 2012 was Borderline astounding for me - not in terms of overall quality, but in the sense that last year's game was so far behind FIFA 11 in terms of on-field gameplay, and that most definitely isn't the case any more. This is a much slicker, more immediate experience, which harks back to the halcyon days of PES's last PS2 years: zipping balls around in tight spaces, admiring the almost human AI of players off the ball (diagonal runs across and around defenders, something FIFA still hasn't quite nailed, are a particular joy), and introducing an intriguing set piece concept where you can control a specific player on a corner, free kick or throw in, rather than the actual kicker himself. It doesn't play perfectly - keepers still need a bit of work (and we've been saying that about PES for many years) - but no game at the show surprised me more in terms of how far it has turned around since a previous iteration.

Fajno, dzięki za info :) Im mniej takich jak Ty, tym lepiej :)

pozdr

Ale ty wredny jesteś :tongue:

Edytowane przez lons
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :thumbsup: Co Rozumiesz przez ,,takich jak ty'' :angry:

Żeby nie było offtopu - powie mi ktoś czemu Konami nie może wykupić licencji na Preimiership?

Chodzi o pieniądze czy oni nie chcą ?

Co rozumiem?

Otóż... nie widziałeś zadnego gameplaya, bo takowego SENSOWNEGO nie ma. Ea pokazało pare koziołków, Konami w zasadzie nic. Na podstawie... niczego mówisz, że dany produkt bedzie gorszy. Jeżeli ktoś nie majac zadnych danych juz opowiada sie za konkretnym obozem, wydaje mi sie to conajmniej dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiem?

Otóż... nie widziałeś zadnego gameplaya, bo takowego SENSOWNEGO nie ma. Ea pokazało pare koziołków, Konami w zasadzie nic. Na podstawie... niczego mówisz, że dany produkt bedzie gorszy. Jeżeli ktoś nie majac zadnych danych juz opowiada sie za konkretnym obozem, wydaje mi sie to conajmniej dziwne.

Bo on jak 70% osób ocenie grę nie po gameplay'u w dosłownym tego słowa znaczeniu tylko po animacjach. Dla tych ludzi animacje/system kolizji = gameplay. Do tego licencje i jesteśmy w domu. Osoby te w ogóle nie zdają sobie sprawy co oznacza słowo GAME PLAY.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale te kolizje są dość istotne. Mam nadzieję, że faktycznie kiedyś coś takiego uda się zaimplementować. Wątpię, żeby którakolwiek z tegorocznych kopanek dostała coś takiego, ale może za dwa, czy trzy lata, na nowych konsolach. Kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale te kolizje są dość istotne. Mam nadzieję, że faktycznie kiedyś coś takiego uda się zaimplementować. Wątpię, żeby którakolwiek z tegorocznych kopanek dostała coś takiego, ale może za dwa, czy trzy lata, na nowych konsolach. Kto wie.

Są istotne jak przynajmniej 10 innych "istotnych rzeczy". Także ocena dwóch tylko, a pomijanie kolejnych ośmiu jest typowym casualowym podejściem do sprawy. Ma wyglądać ładnie, poruszać się ładnie no i musi mieć licencje bo bez tego jest bleeee.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiem?

Otóż... nie widziałeś zadnego gameplaya, bo takowego SENSOWNEGO nie ma. Ea pokazało pare koziołków, Konami w zasadzie nic. Na podstawie... niczego mówisz, że dany produkt bedzie gorszy. Jeżeli ktoś nie majac zadnych danych juz opowiada sie za konkretnym obozem, wydaje mi sie to conajmniej dziwne.

Był gameplay zza pleców Seabassa. Mi on niestety wystarczył...

Cały silnik tych nowych PESów ma coś takiego, co mnie w nim odrzuca. Nie wiem dokładnie co to jest, ale po prostu ta gra mi nie leży. Mówię to jako osoba, która zwiedziła pół Polski, jeżdżąc na wszelakie turnieje PES6/2008 na PS2.

Cóż, tak czy inaczej jestem już uzależniony od trybu Ultimate Team w Fifie i na 100% ja kupie. PES musiałby mnie przekonać do wydatku na drugą grę piłkarską, a z tym może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×