Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie jeszcze jak bramkarze zamiast wybijac pilke to rozgrywaja do obroncow i zdarza sie ze przejmuje taka pilke , niby fajnie bo mozna gola strzelic ale mi sie to nie podoba bo psuje to zabawe.

Przyklad ;)

Eee tam, chyba przesadzasz, moim zdaniem sprawa marginalna, tylko urozmaica od czasu do czasu grę, przecież taką piłkę wcale nie jest tak łatwo przejąć :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jeszcze jak bramkarze zamiast wybijac pilke to rozgrywaja do obroncow i zdarza sie ze przejmuje taka pilke , niby fajnie bo mozna gola strzelic ale mi sie to nie podoba bo psuje to zabawe.

Przyklad ;)

najpierw trzeba strzelic te bramke :rofl::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzeba strzelic te bramke :rofl::biggrin:

:D

Apropo strzalow to musze stwierdzic po glebszym ograniu dema ze w edycji 2012 jednak nie ma zadnego systemu strzalow co jest dla mnie dziwne bo ten z 2011 byl zajebisty az sie chcialo strzelac :P a tutaj jest bardziej loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Apropo strzalow to musze stwierdzic po glebszym ograniu dema ze w edycji 2012 jednak nie ma zadnego systemu strzalow co jest dla mnie dziwne bo ten z 2011 byl zajebisty az sie chcialo strzelac :P a tutaj jest bardziej loteria.

Dokładnie, też nie czuje kontroli nad tym gdzie strzelam, coraz bardziej wkurzają mnie tez bramkarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cos w tym jest,tez nie raz wydaje mi sie ze strzelaja gdzie im sie podoba a nie tam gdzie jak chce :wacko:

caly czas staram sie walnac bramke za 16 metra za kolnierz bramkarza ale ciezko.jak strzele to wrzuce filmik,mam nadzje ze w tym roku :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cos w tym jest,tez nie raz wydaje mi sie ze strzelaja gdzie im sie podoba a nie tam gdzie jak chce :wacko:

caly czas staram sie walnac bramke za 16 metra za kolnierz bramkarza ale ciezko.jak strzele to wrzuce filmik,mam nadzje ze w tym roku :tongue:

Mi sie udalo :P strzelilem lobem z okolo 18m , bramkarz jeszcze podbil i wpadlo

Maly bonus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo :P strzelilem lobem z okolo 18m , bramkarz jeszcze podbil i wpadlo

Maly bonus :)

ale zakrecony :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj znowu z kumplem w demko PESa i coraz bardziej utwierdzam się w tym, że to właśnie PESa 2012 kupię :) Zamiast podawać z 10 powodów, wystarczy napisać, że się lepiej bawię grając w PESa niż w nową fifę(a z cpu to już w ogóle mordęga). Grywało się w ISSy i PESy, później w fify 09,10,wc i 11, a teraz wracam do PESa :) Nie jestem fanboyem żadnej z kopanek(ale sentyment większy do PESa :P) tylko zawsze wybieram lepszą piłkę wg mnie. W tym roku w mojej opinii PES jest lepszy pomimo różnych archaizmów i błędów. Po prostu samo rozgrywanie piłki i strzelanie sprawia mnóstwo frajdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bramka, którą właśnie zdobyłem na Top Player przeciwko Interowi, ja grałem Rangersami.

Mecz ostatecznie wygrałem 2:1, Inter wyrównał w 90 minucie na 1:1, ale udało mi się w ostatniej akcji meczu strzelić na 2:1.

Poniżej 1 bramka meczu:

http://www.youtube.com/watch?v=svAs-f9PySk

Edytowane przez rehash.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też gra się lepiej w demko PES 2012, i w tym roku kupie Pro Soccera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko i na temat, najlepsza pilka z koncowka 2012 w tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś napisać że dla Ciebie

To chyba oczywiste skoro on to napisał :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się przyznać, jako gracz i fan FIFA od wersji 09, że ten nowy PES jest lepszy niż FIFA, przynajmniej sądząc po demach. Dla mnie do poprawki są strzały, jak można walić takie anemiczne strzały, nie żeby każdy leciał po bramke, ale żeby można było zdrowo przykur..ć z 25 metra. Dwa to bramkarze, dziwnie rzeczy wyczyniają na boisku, dziwne mają animacje interwencji, takie nienaturalne.

Trzy, wie ktoś jak wyłączyć w demie asysty? Ja niestety mam tak, że nie musze wciskac gałeczki a i tak poda poprawnie...

Ogólnie to czad!!!

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy, wie ktoś jak wyłączyć w demie asysty? Ja niestety mam tak, że nie musze wciskac gałeczki a i tak poda poprawnie...

Ogólnie to czad!!!

Jak wybierasz strone to wcisnij kwadrat i tam masz sporo ustawien, m.in asysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy PES mnie zauroczył, dosłownie. Od 2004 roku jestem fanem FIFY, nie jakimś fanobojem, po prostu lepiej mi się grało w FIFE, oczywiście co rok testowałem demo PES-a żeby sprawdzić jak się ma konkurencja. Co roku wynik był na korzyść FIFY. W tym roku jednak potyczkę wygrywa PES. Gra mi się w niego bardzo przyjemnie, chociaż dostaję bęcki na profesional ale gram dalej z bananem na twarzy. Jedynie co mnie denerwuje to to że obrońcy strasznie pilnują i cięzko jest się przedrzeć środkiem, najczęsciej trzeba strzelać zza pola karnego. Ale i tak to nie przysłania miodności gry :). W tym roku kupuję PES-a !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle , beda jeszcze jakies nowe w tym pesie ?

Będzie też imitacja Emirates Stadium + rozbudowany stadium editor :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencji Euro 2012 chyba brak, tak by były wszystkie nasz nowe stadiony, i nawet Sławek i Slavko ( swoją drogą kto wymyślił te dwie"maskotki" powinien dostać dożywotni zakaz projektowania czegokolwiek). Cały czas żywię nadzieję że, licencja na Lige europejską obejmie Legię.

Edytowane przez enoce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencji Euro 2012 chyba brak, tak by były wszystkie nasz nowe stadiony, i nawet Sławek i Slavko ( swoją drogą kto wymyślił te dwie"maskotki" powinien dostać dożywotni zakaz projektowania czegokolwiek). Cały czas żywię nadzieję że, licencja na Lige europejską obejmie Legię.

Przecież i tak wyjdzie Edit Data/Option File z ekstraklasą to Legię będziesz miał na 100%. Potem tylko manualnie przestawiasz ją do Ligi Europejskiej i jedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale już online nie zagram, a tak może w others by się znalazła :), zresztą cała T-Mobile Ekstraklasa mnie nie potrzebna.

Edytowane przez enoce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencji Euro 2012 chyba brak, tak by były wszystkie nasz nowe stadiony, i nawet Sławek i Slavko ( swoją drogą kto wymyślił te dwie"maskotki" powinien dostać dożywotni zakaz projektowania czegokolwiek). Cały czas żywię nadzieję że, licencja na Lige europejską obejmie Legię.

Licencja na LE obejmuje sama otoczke a nie druzyny ktore w niej graja ;)

Apropo patchy to one troche psuja gre :P bo zazwyczaj maja mocno pozawyzane statsy.

A wiecie czy np tworcy tych patchow zmieniaja statystyki grajkow co juz sa w pesie ? Czy tylko robia nowe druzyny kitsy itp. Ja zawsze gram bez patchy stroje i nazwiska moge sobie sam pozmieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×