Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to bylo w poprzedniej edycji (edycjach) ??? Tez niekiedy od kaprysu zawodnika zalezalo w ktore okienko pilka poleci ?

Powiem wam ze jestem zachwycony edycja 12 :) skladam preordera jak nic. Grajac bayernem na standardowym poziomie trudnosci (professional) wygralem z Rangersami 4:3 - kazda bramka w meczu padla w inny sposob. Badz co badz wszystkie zdobyl Mario Gomez, ale czuc finezje w strzelaniu. Niestety Interem poleglem z nimi 1:3 ;) a Tottenhamem remis 2:2.

Cieszy mnie ta gra, nie ma schematow, nawet podania rywal wykonuje niecelne (co w fifie sie raczej baaaardzo rzadko zdarzalo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to bylo w poprzedniej edycji (edycjach) ??? Tez niekiedy od kaprysu zawodnika zalezalo w ktore okienko pilka poleci ?

Nie nie. Wczesniej mogles wybrac ktory rog, gora/dol, albo sam strzal wcisnac wtedy lecialo w srodek. Jest to powazna wada i kompletnie nie rozumiem dlaczego tak jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Wczesniej mogles wybrac ktory rog, gora/dol, albo sam strzal wcisnac wtedy lecialo w srodek. Jest to powazna wada i kompletnie nie rozumiem dlaczego tak jest..

Podejrzewam że dlatego aby ukryć co nieco z beznadziejnych bramkarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Wczesniej mogles wybrac ktory rog, gora/dol, albo sam strzal wcisnac wtedy lecialo w srodek. Jest to powazna wada i kompletnie nie rozumiem dlaczego tak jest..

musze to dzis poczaic bo w zasadzie nie zauwazylem takiej dolegliwosci zeby dzialo sie to notorycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, że to nie bramkarze są słabi tylko strzały zbytnio przesadzone :biggrin: Tak czy inaczej, piłka leci mi tam, gdzie chcę i bynajmniej nie w same okienka :tongue:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze to dzis poczaic bo w zasadzie nie zauwazylem takiej dolegliwosci zeby dzialo sie to notorycznie.

Notorycznie nie, przynajmniej nie mi, ale zdarza się od czasu do czasu.

Bardziej martwią mnie dziwne rykoszety :D

Edytowane przez nax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Wczesniej mogles wybrac ktory rog, gora/dol, albo sam strzal wcisnac wtedy lecialo w srodek. Jest to powazna wada i kompletnie nie rozumiem dlaczego tak jest..

Do tego im dluzej wychylalo sie galke przy strzale tym bardzie pilka byla uderzana w bok (im krocej tym bardziej leciala w srodek bramki a jak za dlugo strzal byl niecelny) takie gole dawaly frajde , tutaj tego najbardziej brakuje :P

Co do bramkarzy to beda jeszcze poprawieni , tego jestem pewien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że dlatego aby ukryć co nieco z beznadziejnych bramkarzy...

Jak masz takie bzdury tu pisac to lepiej sam sie ukryj koles.. :down:

Tak czy inaczej, piłka leci mi tam, gdzie chcę i bynajmniej nie w same okienka :tongue:

Jesli strzelasz tak samo jak w poprzednich czesciach to nie wierze ze z pola karnego strzela Ci za kazdym razem tam gdzie chcesz. Wiele razy juz mialem akcje sam na sam albo blisko bramki i chcialem strzelic w pusty rog bramki a strzelal w srodek albo nawet kompletnie w przeciwny. Fakt ze czesto i tak strzela ta bramke ale satysfakcja z niej zadna skoro to komputer zdecydowal za mnie gdzie strzelic..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wersje PC do dema z numerem 2 wyszedł jakiś patch odblokowujący więcej zespołów. Osobiście wole poczekać do tego aż się pojawi pełna wersja :D. ale jeśli ktoś jest tym zainteresowany to podaje linka http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,105676.15.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz takie bzdury tu pisac to lepiej sam sie ukryj koles.. :down:

Jesli strzelasz tak samo jak w poprzednich czesciach to nie wierze ze z pola karnego strzela Ci za kazdym razem tam gdzie chcesz. Wiele razy juz mialem akcje sam na sam albo blisko bramki i chcialem strzelic w pusty rog bramki a strzelal w srodek albo nawet kompletnie w przeciwny. Fakt ze czesto i tak strzela ta bramke ale satysfakcja z niej zadna skoro to komputer zdecydowal za mnie gdzie strzelic..

Być może nie jest idealnie jak bym chciał, ale też nie przesadzajmy zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może nie jest idealnie jak bym chciał, ale też nie przesadzajmy zbytnio.

Ja nie przesadzam. Rozumialbym jakby strzelal mniej wiecej tam gdzie mu pokaze, ale nie w kompletnie przeciwnym kierunku. Wczesniej nie zwracalem na to uwagi zbytnio, ale przytrafilo mi sie kilka sytuacji gdzie po zajebistym wyklepaniu przeciwnika i wdarciu sie w pole karne, ominalem ostatniego obronce i chce strzelic w pusty rog bramki bo bramkarz skrocil kat i leci na mnie zaslaniajac drugi rog, strzelam celujac w ten pusty a napastnik oddaje strzal w strone bramkarza celujac pomiedzy srodkiem a przeciwnym rogiem. I wiem ze tam celuje bo pilka przelatuje pod rzucajacym sie na niego bramkarzem i pada gol, ale kompletnie nie taki jak chcialem. Albo w zamieszaniu podbramkowym pilka pada pod nogi mojego napastnika ktory ma przed soba praktycznie pusta bramke, strzelam celujac w ten pusty rog a on kopie w bramkarza po drugiej stronie. Po kilku takich sytuacjach zaczelo mnie to martwic troche bo sie czlowiek meczy konstruujac akcje a na zakonczenie i tak komputer zdecyduje gdzie strzelic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem już męczenie dema, bo jak co roku zaczęło mnie irytować, że nie mogę sobie wejść w edit, sprawdzić statów i tak dalej itd. :tongue:

Podobnie jak w przypadku zeszłej edycji złożyłem krótki filmik z co ciekawszymi akcjami z moich posiedzeń. Kto chce niech ogląda. Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przesadzam. Rozumialbym jakby strzelal mniej wiecej tam gdzie mu pokaze, ale nie w kompletnie przeciwnym kierunku. Wczesniej nie zwracalem na to uwagi zbytnio, ale przytrafilo mi sie kilka sytuacji gdzie po zajebistym wyklepaniu przeciwnika i wdarciu sie w pole karne, ominalem ostatniego obronce i chce strzelic w pusty rog bramki bo bramkarz skrocil kat i leci na mnie zaslaniajac drugi rog, strzelam celujac w ten pusty a napastnik oddaje strzal w strone bramkarza celujac pomiedzy srodkiem a przeciwnym rogiem. I wiem ze tam celuje bo pilka przelatuje pod rzucajacym sie na niego bramkarzem i pada gol, ale kompletnie nie taki jak chcialem. Albo w zamieszaniu podbramkowym pilka pada pod nogi mojego napastnika ktory ma przed soba praktycznie pusta bramke, strzelam celujac w ten pusty rog a on kopie w bramkarza po drugiej stronie. Po kilku takich sytuacjach zaczelo mnie to martwic troche bo sie czlowiek meczy konstruujac akcje a na zakonczenie i tak komputer zdecyduje gdzie strzelic..

Tak jak powiedziałem strzały nie są idealne, ale wybacz Cwir nie wierzę, że chcesz uderzyć w lewy górny róg, a piłka leci ci w prawy dolny :teehee::confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem strzały nie są idealne, ale wybacz Cwir nie wierzę, że chcesz uderzyć w lewy górny róg, a piłka leci ci w prawy dolny :teehee::confused:

Ale tak wlasnie sie zdarza. Nie przy strzalach z daleka tylko z bliska, wewnatrz pola karnego. Inaczej bym tego nie zauwazyl pewnie. Ale jak jest strzal kompletnie inny niz wciskasz kierunek na galce to masz uczucie jakbys nie mial nad tym w ogole kontroli. Nie jest tak zawsze ale wystarczajaco czesto zeby to zauwazyc. Przeciez bym sobie tego nie wymyslil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem strzały nie są idealne, ale wybacz Cwir nie wierzę, że chcesz uderzyć w lewy górny róg, a piłka leci ci w prawy dolny :teehee::confused:

Ja tez mialem przynajmniej kilka takich sytuacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak wlasnie sie zdarza. Nie przy strzalach z daleka tylko z bliska, wewnatrz pola karnego. Inaczej bym tego nie zauwazyl pewnie. Ale jak jest strzal kompletnie inny niz wciskasz kierunek na galce to masz uczucie jakbys nie mial nad tym w ogole kontroli. Nie jest tak zawsze ale wystarczajaco czesto zeby to zauwazyc. Przeciez bym sobie tego nie wymyslil :)

Będę musiał to w takim razie sprawdzić namiętnie bo jak na razie nie zdarzyła mi się taka sytuacja :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym obrazie PNG do zwodów jest błąd, a właściwie drobne przeoczenie.

Cross Over Turn, napisano dwa razy tak samo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym obrazie PNG do zwodów jest błąd, a właściwie drobne przeoczenie.

Cross Over Turn, napisano dwa razy tak samo ;]

Ja wczoraj katowalem 5 h Bayernem lub Totenhamem na Inter. Juz nawiazuje walke, czasami nawet przewazam ale mam wrazenie jakby AI oszukiwalo jeszcze nie udalo mi sie zremisowac - zawsze KUR... cos jakos wepchna a to sie odbije a to rykoszet, choc jestem bardzo blisko - powoli moj styl staje sie do zaakceptowania, duzo nie wykozystuje. Czuje ze dzisiaj wygram. Ustawienia na OFF, asysta semi - jedna kreska TOP PLAYER.

OT: IMPACT ENGINE - poplakalem sie

Edytowane przez Raulos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj katowalem 5 h Bayernem lub Totenhamem na Inter. Juz nawiazuje walke, czasami nawet przewazam ale mam wrazenie jakby AI oszukiwalo jeszcze nie udalo mi sie zremisowac - zawsze KUR... cos jakos wepchna a to sie odbije a to rykoszet, choc jestem bardzo blisko - powoli moj styl staje sie do zaakceptowania, duzo nie wykozystuje. Czuje ze dzisiaj wygram. Ustawienia na OFF, asysta semi - jedna kreska TOP PLAYER.

OT: IMPACT ENGINE - poplakalem sie

Filmik z fify, ale rzeczywiście impact engine robi wrażenie...pewnie wyeliminują do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj katowalem 5 h Bayernem lub Totenhamem na Inter. Juz nawiazuje walke, czasami nawet przewazam ale mam wrazenie jakby AI oszukiwalo jeszcze nie udalo mi sie zremisowac - zawsze KUR... cos jakos wepchna a to sie odbije a to rykoszet, choc jestem bardzo blisko - powoli moj styl staje sie do zaakceptowania, duzo nie wykozystuje. Czuje ze dzisiaj wygram. Ustawienia na OFF, asysta semi - jedna kreska TOP PLAYER.

OT: IMPACT ENGINE - poplakalem sie

Potwierdzam, oszukuje! :D

Wygrywałem 2:0, w końcówce puknęli mi bramkę, ostatnie kilka minut klepałem, bo wiedziałem jak to może się skończyć :)

Graj taktycznie, czyli na czas! :)

Edytowane przez nax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mecze na professionalu i jestem coraz bardziej zadowolony :)

Przeciwko Rovers najpierw Bayern 1:1 a pozniej - grajac Interem - zaczelo sie od 0:2 dla rywala. 2 bramki Eto`o (w sumie mogl z 5 strzelic tylko cos pod poprzeczke nie mogl trafic) i w ostatnich sekundach spotkania taki strzal:

http://www.youtube.com/watch?v=xNQpo9_aRWA

Po prostu bylem zachwycony :) kreci mnie ten PES jak zadne inne demko kopanej wczesniej. Oby w pelnej wersji jeszcze drobne bledy poprawili i bedzie hit sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj katowalem 5 h Bayernem lub Totenhamem na Inter. Juz nawiazuje walke, czasami nawet przewazam ale mam wrazenie jakby AI oszukiwalo jeszcze nie udalo mi sie zremisowac - zawsze KUR... cos jakos wepchna a to sie odbije a to rykoszet, choc jestem bardzo blisko - powoli moj styl staje sie do zaakceptowania, duzo nie wykozystuje. Czuje ze dzisiaj wygram. Ustawienia na OFF, asysta semi - jedna kreska TOP PLAYER.

OT: IMPACT ENGINE - poplakalem sie

ze zlamana noga mistrz! :D ale troche symulowal bo strzelil bramke i od razu sie lepiej poczul :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przesadzam. Rozumialbym jakby strzelal mniej wiecej tam gdzie mu pokaze, ale nie w kompletnie przeciwnym kierunku. Wczesniej nie zwracalem na to uwagi zbytnio, ale przytrafilo mi sie kilka sytuacji gdzie po zajebistym wyklepaniu przeciwnika i wdarciu sie w pole karne, ominalem ostatniego obronce i chce strzelic w pusty rog bramki bo bramkarz skrocil kat i leci na mnie zaslaniajac drugi rog, strzelam celujac w ten pusty a napastnik oddaje strzal w strone bramkarza celujac pomiedzy srodkiem a przeciwnym rogiem. I wiem ze tam celuje bo pilka przelatuje pod rzucajacym sie na niego bramkarzem i pada gol, ale kompletnie nie taki jak chcialem. Albo w zamieszaniu podbramkowym pilka pada pod nogi mojego napastnika ktory ma przed soba praktycznie pusta bramke, strzelam celujac w ten pusty rog a on kopie w bramkarza po drugiej stronie. Po kilku takich sytuacjach zaczelo mnie to martwic troche bo sie czlowiek meczy konstruujac akcje a na zakonczenie i tak komputer zdecyduje gdzie strzelic..

Również miałem kilka takich przypadków :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy pes jest zajebisty tylko te strzały mnie martwią :( ide sam na sam chce strzelić obok bramkarza i ten zawsze strzela prosto w niego wkurzające to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko katowałem ostatnio demko FIFY 2012, niezadowolony z obu dem PES 2012. Chciałem się przekonać do Fify i pierwszy raz od kilkunastu lat zakupić "dziełko" EA.

Niestety nie wiem jak musieliby panowie z Konami zwalić swój produkt, żebym przerzucił się na Fifę. Jak zwykle od wielu lat fifa to drewno, żałosny półprodukt ludzi którzy tak do końca nie wiedzą co chcą zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×