Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

coś czuje w kościach, że w tym roku powrócę na stare śmieci. wygląda to naprawdę dobrze, dawać mi demo

szczerze mowiac wyglada bardzo srednio jesli chodzi o gameplay, natomiast patrzac na te zachowania tzn wybieganie na pozycje itd to wyglada calkiem dobrze, ale ci bramkarze wygladaja TRAGICZNIE! myslalem ze te siatki poprawili ale nadal jak bramki padaja mam wrazenie ze siatka zachowuje sie jak w fifie 99, kto mial do czynienia z ta gra wie o czym mowie.

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac wyglada bardzo srednio jesli chodzi o gameplay, natomiast patrzac na te zachowania tzn wybieganie na pozycje itd to wyglada calkiem dobrze, ale ci bramkarze wygladaja TRAGICZNIE! myslalem ze te siatki poprawili ale nadal jak bramki padaja mam wrazenie ze siatka zachowuje sie jak w fifie 99, kto mial do czynienia z ta gra wie o czym mowie.

chlopcze zaprzeczasz sam sobie zdaniem po zdaniu. Daruj nam takich "bystrych uwag" Oraz kogo kur.a obchodi zachowanie siatki.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac wyglada bardzo srednio jesli chodzi o gameplay, natomiast patrzac na te zachowania tzn wybieganie na pozycje itd to wyglada calkiem dobrze, ale ci bramkarze wygladaja TRAGICZNIE! myslalem ze te siatki poprawili ale nadal jak bramki padaja mam wrazenie ze siatka zachowuje sie jak w fifie 99, kto mial do czynienia z ta gra wie o czym mowie.

Game play jak na razie wygląda rewelacyjnie. Ogólnie czepiasz się dla zasady. Szukasz dziury w całym. Gra wygląda bardzo obiecująco. Zobaczymy co zaprezentuje konkurencja poza fikołkami i efekciarstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że popracowali nad nową odsłoną. Zapowiada się smakowity kąsek, ale raczej wstrzymam się z zakupem do 2012 roku, bo obecna edycja daje mu masę frajdy.

Fajny jest patent z kierowaniem zawodnikiem w polu, a nie wykonawcą stałego fragmentu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejżeniu filmików wydaje mi się, że również "powrócę" do PES'a :) 11 ogrywałem trochę na PS3, ale jednak nie podpasowała mi i wróciłem do starej FIFY z numerkiem 10, a PES'a 11 ogrywam na kompie czasem ;) Wracając do tematu, po tych trailerach jestem po dużym wrażeniem, grafika, kontrola piłki, zachowanie zawodników z przeciwnej drużyny i całkiem obiecująca rzecz jaką jest "off the ball control". Ogram demko i zobaczymy jak się sprawy potoczą :)

Co do zachowania siatek jak Panowie pisali wyżej, to podzielam zdanie jednego z Was: ich zachowanie jest naprawdę beznadziejne, widziałem, że troszeczkę poprawili, ale i tak wiele brakuje do realizmu, piłka wpadająca do bramki zawija się jakby była na sznurku ;) Lekki strzał a ona pod poprzeczkę się turla ;) W FIFIE 11 zachowanie siatek jest efektywniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFIE 11 zachowanie siatek jest efektywniejsze ;)

Coo?! W FIFA 11 siatki są jak by z drutu kolczastego. Marze o siatkach z Euro 2008 tych czarnych z fazy grupowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopcze zaprzeczasz sam sobie zdaniem po zdaniu. Daruj nam takich "bystrych uwag" Oraz kogo kur.a obchodi zachowanie siatki.

inni nie maja problemu ze zrozumieniem ;)

Game play jak na razie wygląda rewelacyjnie. Ogólnie czepiasz się dla zasady. Szukasz dziury w całym. Gra wygląda bardzo obiecująco. Zobaczymy co zaprezentuje konkurencja poza fikołkami i efekciarstwem.

nie czepiam sie dla zasady, tylko sa aspekty gry ktore mi sie nie podobaja, ale nie zapominam o tych ktore wywieraja dobre wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że sobie zaprzeczyłeś.

szczerze mowiac wyglada bardzo srednio jesli chodzi o gameplay, natomiast patrzac na te zachowania tzn wybieganie na pozycje itd to wyglada calkiem dobrze, ale ci bramkarze wygladaja TRAGICZNIE!

Gameplay = rozgrywka, a w Twoim poście wygląda jednocześnie "średnio", jak i "całkiem dobrze". To jest ta sprzeczność. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że sobie zaprzeczyłeś.

Gameplay = rozgrywka, a w Twoim poście wygląda jednocześnie "średnio", jak i "całkiem dobrze". To jest ta sprzeczność. ;)

Może mu chodziło że tylko jeden z elementów gameplay'u przykuł jego uwage, a reszta wygląda przeciętnie?

Jeżeli głównym selling pointem PES 2012 będzie to, że piłkarze ładnie ustawiają się na pozycjach i bronią za gre wartą 200 zł... No ale może pokażą coś jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ale napisał to tak, że pewności mieć nie można. ;)

Zobaczymy co z tej edycji będzie. W obecnej wersji przeszkadzają mi zbyt łagodni sędziowie i chaotyczna zmiana zawodników. Oczywiście tylko w multi, bo w singlu nie mam z tym problemów. Jeśli to poprawią, to już będzie lepiej, a wychodzi na to, ze nowości będzie jeszcze więcej.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolączek pesa 11 jest duzo wiecej KopaczK choc pewnie nie wszystkie CI przeszkadzaja - mysle ze ladnie je podsumowal Adam z WENB w nawiazaniu do pesa 12 - czuc ze facet zna sie na rzeczy i trudno sie z nim nie zgodzic.

Polecam Art - Long Version oczywiscie - niestety lub stety po angielsku >>> kLiK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej np. brak przywileju korzyści, ale one aż tak mnie nie martwią i nie przeszkadzają w rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda obiecująco - przecież zawsze musi tak chociaż wyglądać przed wypuszczeniem gry. Ale jak znów zobaczymy Braszczykowskiego to już mnie nerwy wezmą. Wystarczy, że jakiś cienias gra powiedzmy w realu na ławce, lub w 3cim składzie, lub podaje realowi bidony - to już ma ładnie odwzorowaną twarz i lepsze statsy. Dobry polski piłkarz ma przeważnie słabsze statsy "bo nie gra w realu" a jego twarz nic nie przypomina.

Dobrze, że chociaż dają ściągać OF, trochę zaczyna mieć to ręce i nogi. Mogli by też trochę zwiększyć różnicę w szybkości między graczami naprawdę szybkimi a tymi ze speedem ok 70. Bo w 11 aż za bardzo chcieli zniwelować to co nagminnie wykorzystywali ludzie w PESie 09 i 10 czyli niezbalansowaną szybkość.

Niestety w 11 jest to niezbalansowane w drugą stronę. Może w 12 wreszcie umiejętnie do rozwiążą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braszczykowski jest słaby, bo taki jest w rzeczywistości. :P

A tak na poważnie, to jest to trochę śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak wyłączyć automatyczne wślizgi?

chyba tam gdzie masz Manager Mode,ale nie jestem pewien

EDIT; game plan>Menagement edit>auto trigger setting

kto ogladal ten 40 min gameplay z PES12? fajnie ze boczni obrońcy wychodza do przodu i robia przewage w ataku.

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze da sie ustawic jak czesto maja sie wlaczac obroncy w akjlcje ofensywne bo troche dziwnie to wyglada jak boczny wychodzi do kazdej ofensywnej akcji.

W koncu normalne siatki :P

Ogolnie to nawet fajnie to wyglada ale zeby ocenic musze zagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Sporo zmian. Nie wiem czy wyjdą grze na dobre, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze da sie ustawic jak czesto maja sie wlaczac obroncy w akjlcje ofensywne bo troche dziwnie to wyglada jak boczny wychodzi do kazdej ofensywnej akcji.

W koncu normalne siatki :P

Ogolnie to nawet fajnie to wyglada ale zeby ocenic musze zagrac

jesli to sa dla ciebie normalne siatki... poprawili ale do normalnosci jeszcze mase im brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to sa dla ciebie normalne siatki... poprawili ale do normalnosci jeszcze mase im brakuje

A jakie są według ciebie normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to sa dla ciebie normalne siatki... poprawili ale do normalnosci jeszcze mase im brakuje

Pes akurat jako jedyny ma w tym aspekcie prawidlowa fizyke, dzieki temu przy golu tworzy sie fala na siatce, ktora daje bardzo dobry(wiarygodny) efekt, a takze siatka prawidlowo wplywa na zachowanie sie pilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes akurat jako jedyny ma w tym aspekcie prawidlowa fizyke, dzieki temu przy golu tworzy sie fala na siatce, ktora daje bardzo dobry(wiarygodny) efekt, a takze siatka prawidlowo wplywa na zachowanie sie pilki.

jestem innego zdania. troche przypominaja fife 2002, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×