Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

tak powinna się zachowywać siatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem, zeby ktos wstawial.

http://www.gametrailers.com/video/fc-barcelona-pro-evolution/718480

http://www.gametrailers.com/video/real-madrid-pro-evolution/718478

Dalej maja problemy z animacjami i pewnie do momentu kiedy nie pozbeda sie przyklejonej do nogi pilki to bedzie sie powtarzac(faul na Shreku). I oby kazde podanie na wyjscie gora nie bylo rowne z brakiem odbioru, a puszczeniem pilki przed siebie(gol Ibry).

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem, zeby ktos wstawial.

http://www.gametrailers.com/video/fc-barcelona-pro-evolution/718480

http://www.gametrailers.com/video/real-madrid-pro-evolution/718478

Dalej maja problemy z animacjami i pewnie do momentu kiedy nie pozbeda sie przyklejonej do nogi pilki to bedzie sie powtarzac(faul na Shreku). I oby kazde podanie na wyjscie gora nie bylo rowne z brakiem odbioru, a puszczeniem pilki przed siebie(gol Ibry).

zaraz polecą na mnie gromy, ale powiem ze jest slabiutko, jeszcze ta interwencja kuszczaka po strzale villi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w FIFE 11 , jestem ogólnie bardzo negatywnie nastawiony na PES'a...Nie wiem dlaczego , ale wydaje mi się , że od FIFY 11 i dalej , PES nie wygra żadnego pojedynku...FIFA jest poprostu lepsza , kiedyś kochałem PES'a.Grałem godzinami w 6 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011 ...Teraz gdy gram w FIFE , rzygać mi się chce jak patrze na PES'a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w FIFE 11 , jestem ogólnie bardzo negatywnie nastawiony na PES'a...Nie wiem dlaczego , ale wydaje mi się , że od FIFY 11 i dalej , PES nie wygra żadnego pojedynku...FIFA jest poprostu lepsza , kiedyś kochałem PES'a.Grałem godzinami w 6 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011 ...Teraz gdy gram w FIFE , rzygać mi się chce jak patrze na PES'a :(

PROWOKACJA! Jak czytam takie wypociny to u mnie wywołuje odruch wymiotny.

Zarówno FIFA jak i PES są nafaszerowane błędami "jak dobra kasza skwarkami" jak mawiał Wacław Kowalski niezapomniany jako Pawlak w filmie "Sami swoi". Z tym, że gameplay PES'a jest o klasę lepszy. Gram w obie gry i produkt Konami sprawia zdecydowanie większą frajdę, pomimo jego wielu denerwujących wad. A jak gram w FIFĘ to czasem patrzeć nie mogę na styl gry baranów po drugiej stronie ekranu. Ludzi grających normalnie, czyli chcących budować akcje, strzelać różnorodnie jest nie więcej niż 10%. Reszta to ułomni, którzy non stop próbują wykorzystać błędy gry takie jak: podania prostopadłe górą; większość osób gra wrzutki i strzał głową bo mają zabójczą skuteczność np. Iniesta w towarzystwie skaczących Ferdinanda i Vidic'a strzela gola; gdy taki pseudo grajek wychodzi 1 na 1 to czeka na drugiego zawodnika aż nadbiegnie bo nie potrafi kończyć sam na sam, ba nawet nie próbuje, często desperacko podaje na drugi słupek a nuż ktoś tam wbiegnie; plaga durniów którzy wychodzą z meczu przed samiutkim końcem, a jak oni wygrywają to jest ok. Offline ta gra podobnie jaki inne sportowe od EA to porażka, zero frajdy, większość znajduje 100% sposób na gola i łoi aż do bólu. Gram też w NHL od EA i uważam, że gry sportowe od nich ratuje tylko online. Poza tym w każdej edycji czy to piłki czy hokeja jest 100% sposób na zdobycie gola. A w PESie trzeba trochę się napracować na gola, poza tym bardzo rzadko padają podobne bramki. Ja jestem fanem piłki od lat 80 ubiegłego wieku, mam obie gry ponieważ sam chcę sprawdzić i przekonać się, który produkt jest lepszy. Zabawne są sytuacje kiedy grasz z takim fanem FIFY, bronisz umiejętnie tzn. starasz się zniwelować błędy gry, to przeciwnik niejednokrotnie po prostu nie wie co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w FIFE 11 , jestem ogólnie bardzo negatywnie nastawiony na PES'a...Nie wiem dlaczego , ale wydaje mi się , że od FIFY 11 i dalej , PES nie wygra żadnego pojedynku...FIFA jest poprostu lepsza , kiedyś kochałem PES'a.Grałem godzinami w 6 / 2008 / 2009 / 2010 / 2011 ...Teraz gdy gram w FIFE , rzygać mi się chce jak patrze na PES'a :(

Wymyślasz farmazony i tyle.

Edytowane przez cwir
wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku padł wybór na PES 12,bo FIFA mi sie juz znudziła kupowałem FIFE OD 07. Juz starczy. Tera PES 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

***** i tyle.

Pier****,bo co?

Mam takie odczucia jak on,od pes 7 az do 10 nie tykałem w fify w ogóle.Było dla mnie tam wszystko chaotyczne.Tyle że PES bo pół roku mnie nudził i jakoś grałem w niego kolejne pół roku ale już z lekkim obrzydzeniem do tej gry.Teraz postanowiłem przenieść się na fife,i nie wierzyłem.Jest świetna.Za 2 miesiące jest nowa fifka,a ta nadal jest dla mnie znakomita.Grałem w PES'a u kolegi to po jednym meczu powiedziałem dziękuje,już nie gram.Podania jakieś takie beznadziejne,podawają tam gdzie nie mają...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier****,bo co?

Mam takie odczucia jak on,od pes 7 az do 10 nie tykałem w fify w ogóle.Było dla mnie tam wszystko chaotyczne.Tyle że PES bo pół roku mnie nudził i jakoś grałem w niego kolejne pół roku ale już z lekkim obrzydzeniem do tej gry.Teraz postanowiłem przenieść się na fife,i nie wierzyłem.Jest świetna.Za 2 miesiące jest nowa fifka,a ta nadal jest dla mnie znakomita.Grałem w PES'a u kolegi to po jednym meczu powiedziałem dziękuje,już nie gram.Podania jakieś takie beznadziejne,podawają tam gdzie nie mają...

W FIFA na asyście masz tak zajeb.iste podania, że po jednym meczu rzygać mi się chcę od tego ping ponga. Z nóżki na nóżkę i non stop tak, potem strzał z 5 metrów i jazda dalej. Sorry ale postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zaczalem nie dawno grac w fife11 na zasadzie dla odmiany i ogolnie ta gra jest tak prosta ze az do bolu. Po kilku meczach zaczalem lac kolegow zadeklarowanych fifiarzy z rankigiem 3000-4500 co nie ukrywam sprawia radoche. A z kolei grajacy w fife nie bardzo radza sobie z graniem w pesa dlatego tyle na pesa narzekaja jaki to jest zly.To swiadczy o prostocie fify choc nie mowie nie jest jakos ogolnie tragiczna - pograc sie da, dobrze wyglada i ostatnio dosc czesto w nia gram ale do pesa i czucia gry w pilke to fifa jest daleko w tyle.

Podobno gampelay F12 ma byc zupelnie inny, mniej schematyczny - zobaczymy i pewnie z czasem sam sprawdze ale na premiere lykam pesa.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w PES'a u kolegi to po jednym meczu powiedziałem dziękuje,już nie gram

Ja kiedyś nie umiałem jeździć na rolkach, caly czas się wywracałem. Ale nie zrezygnowałem po jednym razie, jednak się nauczyłem. :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz polecą na mnie gromy, ale powiem ze jest slabiutko, jeszcze ta interwencja kuszczaka po strzale villi...

Mnie bardzie przeraziło to co się stało przy golu Ibry. Dlaczego Ramos nagle niemalże się zatrzymał mimo iż miał szansę dogonić tak piłkę jak i napastnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma się co sprzeczać....

Poczekajmy na demo, a później będziemy mogli zjechać nowego PESA ( na filmikach wygląda to fatalnie ale nie po filmikach się to ocenia).

Pisał wieloletni FAN pesa, który miał rok przerwy bo dla mnie wersja 2011 była totalnie nie grywalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzie przeraziło to co się stało przy golu Ibry. Dlaczego Ramos nagle niemalże się zatrzymał mimo iż miał szansę dogonić tak piłkę jak i napastnika?

W 11 mnie to ostro wpienia, ze zawodnicy sie potykaja i nie potrafia szybko zlapac rownowagi. Wtedy trzeba czekac az sie w pelni zawodnik zatrzyma i wyprostuje, a to zajmuje mu wieki i niszczy plynnosc rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United jak jest taka prosta to chodz zagramy,uwierzę Ci dopiero jeśli dostane sromotne lanie,bo ja gram w tą fifę od premiery(od niedawna na ps3,wcześniej na kompie),ale skoro jest taka prosta,to powinnismy byc rowni.Ja przez internet jeszcze zadnego meczu nie przegralem,ale to dlatego,ze dobiera mi graczy którzy zaczęli niedawno i nie potrafią grać,a ja potrafię.

PS.Wejdź sobie do pokoju meczy i zagraj z takim 20 którymś levelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United jak jest taka prosta to chodz zagramy,uwierzę Ci dopiero jeśli dostane sromotne lanie,bo ja gram w tą fifę od premiery(od niedawna na ps3,wcześniej na kompie),ale skoro jest taka prosta,to powinnismy byc rowni.Ja przez internet jeszcze zadnego meczu nie przegralem,ale to dlatego,ze dobiera mi graczy którzy zaczęli niedawno i nie potrafią grać,a ja potrafię.

PS.Wejdź sobie do pokoju meczy i zagraj z takim 20 którymś levelem.

I musiał się pojawić funboy, który nie potrafi zająć normalnego stanowiska.

@SmaleC: Mam podobne odczucia. Dla mnie to jest błąd, który powinien być poprawiony w pierwszej kolejności. Może później będzie lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pesleague.pl piszą o nowościach w edycji 12:

Dowiedzieliśmy się dzisiaj też, że w PES 2012 będzie możliwość odblokowania wyższego poziomu gry poprzez PES Shop pod nazwą- "Superstar"

W sprawie licencji potwierdziły sie poprzednie informacje i w najnowszej edycji PESa zobaczymy w pełni licencjonowaną Primiera Division, tak jak w latach ubiegłych w pełni licencjonowaną ligę holenderską i włoską oraz portugalska Liga Zon Sagres o czym informowaliśmy w poprzednim newsie.

W premier League póki co oficjalnie licencjonowane tylko Manchester United i Tottenham , stare nazwy pozostają bez zmian dojdą tylko Northluck C. (Norwich), North West London (QPR) i Swearcle (Swansea),

*Zostaje ten sam układ lig co w PES11 + liga portugalska (więc będzie D2),

*2 nowe stadiony: Burg i Royal London,

*Atrybuty graczy - zmiana nazw,

*kilka nowych ujęć kamer przy powtórkach,

*zmniejszyli skłonność piłkarzy do przewrotek (tych poza polem karnym),

*Menu bez zmian - nowość: na początku gry wrzuca się avatar lub swoje zdjęcie

*komentatorzy bez zmian,

Dostaliśmy dziś również listę nowych zespołów, które znajdą się w najnowszym PESie. Polskich fanów na pewno ucieszy fakt, że wśród nich jest walcząca o awans do LM Wisła Kraków.

Oto pełna lista:

Genk (Belgium)

Standard Liège (Belgium)

Bayer Leverkusen (Germany)

Wisła Kraków (Poland)

Oţelul Galaţi (Romania)

CSKA Moscow (Russia)

FC Zürich (Switzerland)

Trabzonspor (Turkey)

Niestety są też ubytki:

Club Brugge (Belgium)

Werder Bremen (Germany)

Dinamo Bucureşti (Romania)

CFR Cluj (Romania)

Unirea Urziceni (Romania)

Spartak Moscow (Russia)

FK Crvena Zvezda (Serbia)

SK Slavia Praha (Czech Republic)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny news z ta Wisla jeszcze lech by sie przydal. Fajnie tez ze bedzie nowa liga ale niestety znowu nie bedzie mojej ulubionej bundesligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2012 Gameplay Video 09 - Hold Up Play

kolejne dobre rozwiazanie mysle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że portugalska będzie miała tylko trzy zespoły licencjonowane: Porto, Benficę i Sporting, reszta nie. Ale to nie problem, patch to poprawi.

Poza tym ma być nowy tryb Football Life, szczerze nie mam pojęcia co to jest. Opcja treningu ma być taka jak w dawnych wersjach gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy dziś również listę nowych zespołów, które znajdą się w najnowszym PESie. Polskich fanów na pewno ucieszy fakt, że wśród nich jest walcząca o awans do LM Wisła Kraków.

Oto pełna lista:

Genk (Belgium)

Standard Liège (Belgium)

Bayer Leverkusen (Germany)

Wisła Kraków (Poland)

Oţelul Galaţi (Romania)

CSKA Moscow (Russia)

FC Zürich (Switzerland)

Trabzonspor (Turkey)

Niestety są też ubytki:

Club Brugge (Belgium)

Werder Bremen (Germany)

Dinamo Bucureşti (Romania)

CFR Cluj (Romania)

Unirea Urziceni (Romania)

Spartak Moscow (Russia)

FK Crvena Zvezda (Serbia)

SK Slavia Praha (Czech Republic)

jesli to wszystkie nowe zespoly, ktore sie pojawia w other teams to jest ich baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo :/ zwlaszcza ze jest to tylko wymiana w stosunku do poprzedniej edycji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję przede wszystkim naprawy debilnej kamery. Poza tym z rzeczy które już wiadomo cieszy ukłon w stronę weteranów serii, czyli powrót challenge'ów w trybie treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy system rzutów karnych:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×