Skocz do zawartości
Żywy

Need For Speed: The Run

Rekomendowane odpowiedzi

nfstherun.jpg

Premiera:

15.11.2011

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj panowie ..... ta seria powoli ciągnie się jak moda na sukces.Ba nawet śmiem twierdzić że idzie w kierunku FIFY .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze edycja co pol roku :P w sumie ciekawi mnie czy w tej czesci bedzie jakas fabula? jako kto bedziemy uciekac..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo, kolorystyka i nawet sam tytuł mocno przyciąga wspomnienia z Undercover'a ...

Pewnie wszyscy by się wkurzyli, za to ja byłbym jednym z niewielu zadowolonych, "underkałer" mi się po prostu podobał :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni NFS HP postawil serie na nogi, wiec jesli znowu gra zajmie sie Criterion to o jakosc mozna byc spokojnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj panowie ..... ta seria powoli ciągnie się jak moda na sukces.Ba nawet śmiem twierdzić że idzie w kierunku FIFY .......

rofl.gif w kierunku fify fool.gif od kiedy fifa wychodzi co pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj panowie ..... ta seria powoli ciągnie się jak moda na sukces.Ba nawet śmiem twierdzić że idzie w kierunku FIFY .......

Hmm, w kierunku Fify, czyli? Bo Fifa zdetronizowala dotyczczosowego niekwestionowanego krola kopanek jakim byl PES, i z roku na rok mu skutecznie ucieka, takze ja osobiscie nie mialbym nic przeciwko pojsciu w taki kierunek ;)

od kiedy fifa wychodzi co pół roku

No nie do konca jest to prawda, bo NFS i Shift to tak naprawde dwie odrebne serie, nawet samo EA to przyznalo jakis czas temu, to tak jak np. z CoD - niby wychodzi co roku ale co roku robi go zupelnie inna ekipa (IW/Treyarch), i tak samo jest w przypadku NFS - TR wyjdzie doklanie rok po zeszlorocznym HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig z San Francisco do Nowego Jorku przypomina mi filmy z cyklu "Cannonbal Run" :biggrin: - polecam oglądnąc dla złapania klimatu. Jesli będzimy mieć klimat szalonego wyścigu przez Stany to mnie tym kupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rofl.gif w kierunku fify fool.gif od kiedy fifa wychodzi co pół roku

Jeżeli nie widzisz różnicy między Shiftem a klasycznym NFSem to zamknij się i leć recenzje czytać...

Klimat wydaje się elegancki, jeszcze sam fakt że gra śmiga na silniku Frostbite 2 :D Może w końcu Black Box pokaże, że dalej robi dobre wyścigówki :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rofl.gif w kierunku fify fool.gif od kiedy fifa wychodzi co pół roku

Kolega wyżej ci objaśnił,i na następny raz radzę najpierw poczytać , a potem pisać takie bzdury <_<

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, NFS'y wychodza szybciej niz niektorzy (tj. ja ;P) maja przyjemnosc w niego zagrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no no ^^ zapowiada sie ciekawa gra ^^ poczekam i zobacze co ciekawego bedzie mozna robic. Odemnie brawa za pomysl dla EA :) i czekam na wiecej szczegolow ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nowy NFS, już nie mogę się doczekać. Ostatnio seria się nieźle wybiła więc mam nadzieje że to będzie dobra gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tyle Nfs-o wyszło, że w końcu mogli by dać przechodniów :D, bo tak trochę dziwnie mi się zawsze grało jak same auta :/, Jak na razie to trailer mi sie podoba jak będzie dobry store mode, grafika, i dynamika z hp to kupuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby byli przechodnie, to oznaczałoby masakre, rozjeżdżanie itd. a wtedy NFS musiałby mieć klasyfikacje wiekową wyższą, co się równa mniejszej klienteli. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby byli przechodnie, to oznaczałoby masakre, rozjeżdżanie itd. a wtedy NFS musiałby mieć klasyfikacje wiekową wyższą, co się równa mniejszej klienteli. :P

W MC los angeles, zrobili tak ze robią uniki, nie da sie ich przejechać :D. Miasto żyje a nie przypomina bajki "Auta" ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu NFS :biggrin: jedyne co mnie zainteresowało to to że gra ma być na silniku frostbite 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bedzie to cos w stylu gumball.. dla mnie by byla istna rewelacja :] chociaz zupelnie nie moge se jej wyobrazic :/ predzej wyjdzie im hot pursuit na nowym silniku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby to byl powrot do Underground-ow :) , niech to bedzie cos w stylu Midnight Club : Los Angeles tylko ze ze wspaniala fabula :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zobaczymy jak wyjdzie, żeby nie zrobili odgrzewanego kotleta :biggrin: Ale z tego co widać po tym filmiku to może być ciekawie

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach z Undercovera też wyglądało ciekawie, a jak wyszło to każdy wie...

Niestety, ale w przypadku NFS'ów to już od dawna trzeba czekać na pierwsze rzetelne recenzje.

Podkreślam słowo rzetelne, a nie takie, gdzie panowie z EA sypnęli kasą, a recenzenci się zachwycają, że kolejny cud na konsolę się pokazał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... po zobaczeniu gameplay jestem hmmm...zdezorientowany. Nie wiem co o tym sądzić, QTE w NFS? :o Co się dzieje z tym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie dzieje, moim zdeaniem super pomysl.. Teraz zamiast klikac na skip podczas filmu to bedziesz bral w nim choc w najmniejszy stopien udzial.. Ja mam nadzieje tyko ze nie zwala wykonania (grafika, model jazdy) bo pomysl mooim zdaniem super !

nowy trailer

http://www.youtube.com/watch?v=6ejtzvafo9U&feature=player_embedded

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie było tak, że mamy wybrane auto i nim trzeba się ścigać :/, bo np jak było na filmiku... jadę Mustangiem a tu nagle po aucie i co :/, oby tak nie było ;), choć jakieś bardziej uzasadniona będzie zmiana auta na szybko niż np wchodzenie do salonu szukanie autka, malowanie go itp... wiadomo wyścig, jedna osoba wygrywa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×