Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

walcze raidenem juz 2 godziny tą jedna pier... walke robie tak jak napisales ale strasznie dobrze sie broni pajac moze do rana mi sie uda

moja metoda:

Jak wali jakiegoś specjala typu rzut młotem to robisz teleport i uppercut. Ja na niego sposób znalazłem, nie zawsze się sprawdza bo jak dostanie rage to ci spali 70% hp a ty nic mu nie zrobisz. Ja skakałem mu za plecy i uppercut. Zanim wstał już przy nim byłem i znowu skok za jego plecy- on w tym czasie walił w drugą stronę i uppercut. Jak naładujesz X ray to go walisz gdy zajdziesz na plecy. Nie bawilem się w żadne kulki ani inny chwyt Raidena. Ewentualnie jeszcze z jego lataniem poziomym mozna probowac.

Co do MK i gry online- w tej grze nie będzie lagów. Na Xboxie chyba już poprawili wydając szybko 1szy patch. Na PS3 pewnie już też jest gotowy skoro PSN nie działa już prawie 2 tygodnie- czas mieli, ale przetestować pewnie nie szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 maja

sa to tylko domysly, zapewnienia, spekulacje, ktore nie daja 100 % pewnosci, kiedy pns zadziala.

pozostaje tylko czekac, nic wiecej nie ma sensu na ten temat pisac.

a wracajac do tematu. demo niesamowicie mi sie podoba i jak gra stanieje to pewnie ja kupie. w ciosach z dema (4 dostepne postacie) sa jakies roznice z pelna wersja? fatalit nie licze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Sterowanie pozostaje bez zmian z tym, że Scorpion został bardziej zbalansowany (co widać tylko w DMG tak naprawdę go ,,hejtuje"). Te 4 postacie to tylko przystawka na wielką ucztę. I poziom trudności znacząco podskoczył do góry, Ale to zapewne wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Sterowanie pozostaje bez zmian z tym, że Scorpion został bardziej zbalansowany (co widać tylko w DMG tak naprawdę go ,,hejtuje"). Te 4 postacie to tylko przystawka na wielką ucztę. I poziom trudności znacząco podskoczył do góry, Ale to zapewne wiesz...

Scorpiona tak zbalansowali, że robisz 10-hit combo i może z 25-30% tylko schodzi, a Ermaciem robisz 6-hit combo i wbija 40-45% niezły balans co?

Do ligi MK zapisałem się jako Scorpion, ale zastanawiam się czy nie potrenować Ermaciem i przeskoczyć na niego. Niestety co we wszystkich reckach jest zaznaczone, postacie w nowym mortalu nie są zbalansowane. Są fighterzy i killerzy (np. Ermac, Baraka i Quan Chi). Czasami, aż się odechciewa walczyć z tym burakiem Quan Chi. Gimnastykujesz się i wykręcasz 8-12 combo, a on Cię punktuje krótkimi kombosami i prostymi specjałami :/

Ja robiłem scorpionem, ale spamując teleportem kung lao jest najłatwiej.

A ja dodam więcej, że każdym "teleporterem", a najlepiej chyba Sektorem bo ma teleport od dołu i Ermaciem, bo ma wysiepane specjale :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że poki nie wstanie psn gra nie stanieje bo kazdy bedzie chciał pobawić się przez neta potem dopiero zacznie powoli spadać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że poki nie wstanie psn gra nie stanieje bo kazdy bedzie chciał pobawić się przez neta potem dopiero zacznie powoli spadać .

http://allegro.pl/mortal-kombat-ps3-nowa-zafoliowana-polecam-i1590520367.html

140zł to dużo?? Ja dałem ponad 200 w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam więcej, że każdym "teleporterem", a najlepiej chyba Sektorem bo ma teleport od dołu...

Potwierdzam. Leader Expert udalo mi sie wlasnie Sektorem. A 2xFlawless Shangowi Scorpionem.... No ale o trofeach mamy osobny temat juz do MK wiec tam gadajmy by tu nie robic burdelu i juz o samej grze tu pisac a tam o trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Leader Expert udalo mi sie wlasnie Sektorem. A 2xFlawless Shangowi Scorpionem.... No ale o trofeach mamy osobny temat juz do MK wiec tam gadajmy by tu nie robic burdelu i juz o samej grze tu pisac a tam o trophy.

Zapisałeś się do ligi MK? Jeśli nie to na poprzedniej stronie linka zapodałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MK wydaje mi się że słabą stroną jest dynamika filmików i dynamika szczegolnie muzyki, fajny by był motyw naprzyklad w ostatecznej walce z shao kanem , zeby była muzyczka z filmu Mortal Kombat świetnie by pasowałą , w ogole muzyczka jest raczej bardzo smętna , nie mam pojecia jak można było nie dać tej piosenki która jest jednym z symboli tego wszystkiego co kryje się pod nazwą "Mortal Kombat" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140zł to dużo?? Ja dałem ponad 200 w dniu premiery

200? Ja dałem 170,90 2 dni przed premierą. I wcale nie zgłaszałem preordera. Sklep Ultima + karta stałego klienta. Bez karty mieli po 179.

Ponieważ poprzedni temat wyparował, to wrzucę tutaj jeszcze raz linka dla potrzebujących: http://www.angelfire...2011_LyKaN.html

Jest tam lista wszystkich fatality, babality i stage fatality dla każdej postaci, jest też podane szczegółowo co znajduje się w krypcie, a także jak znaleźć ukryte walki i lista wszystkich kodów.

Enjoy :thumbsup:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ poprzedni temat wyparował, to wrzucę tutaj jeszcze raz linka dla potrzebujących: http://www.angelfire...2011_LyKaN.html

Jest tam lista wszystkich fatality, babality i stage fatality dla każdej postaci, jest też podane szczegółowo co znajduje się w krypcie, a także jak znaleźć ukryte walki i lista wszystkich kodów.

Enjoy :thumbsup:

A ja dam coś lepszego, link do oficjalnego poradnika :D Fatality, Babality, Stage, Lista ciosów i kombosów, etc. :P (fakt, że spoilerów krypty nie ma)

http://www.mortalkom...i/all_cards.pdf

Misiek wins. Fatality :P

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dam coś lepszego, link do oficjalnego poradnika :D Fatality, Babality, Stage, Lista ciosów i kombosów, etc. :P (fakt, że spoilerów krypty nie ma)

http://www.mortalkom...i/all_cards.pdf

Misiek wins. Fatality :P

Spoko, tylko moje jest ewidentnie pod PS3 i nie trzeba się domyślać przycisków :tongue: Ale mimo wszystko oba linki się przydadzą i miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez postów z pytaniami w kółko o to samo. Może i lepiej, że temat wyparował, bo jakaś połowa postów była do wyrzucenia i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie na które nie dostałem odpowiedzi:

Jak grać młodym Shang Tsungiem ? Mam dwa kostiumy ale w każdym występuje w roli starca. Jak grać tym młodym z avatara w wyborze postaci ?

Oraz zadaje nowe:

Czy grając na dwa pady, zliczają się statystyki oby dwóch postaci do nekropolii ? Czy tylko postaci grającej pod padem numer 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie na które nie dostałem odpowiedzi:

Oraz zadaje nowe:

Czy grając na dwa pady, zliczają się statystyki oby dwóch postaci do nekropolii ? Czy tylko postaci grającej pod padem numer 1?

Tylko z pada nr1. Bo jak dalem 1vs1 i zostawilem na 4h konsole bo jechalem na miasto. to zliczylo mi tylko z jednego. Przynajmniej jesli chodzi o CZAS GRANIA POSTACIA. Ale mozna wlaczyc na TAG TEAM VS i wtedy obie postacie ktore wybral pad1 zlicza :>

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody Shang to ten z domyślnym kostiumem. ( Czarne włosy i taka żólta kamizelka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić żeby drugi gracz mial w move list dodatkowe fatale i stage fatality??

Jak wchodze w trening drugim padem to sa w spisie ale juz w walce 1vs1 nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie. Chciałem zrobić dzisiaj tego trofa co trzeba każdą postacią fatala wykonać. Otóż zajeło mi to 1,5h, ale dałem radę. Zdziwiłem się, ponieważ nie było przyjaznego dźwięku :) więc pędem pobiegłem do Nekropolis a tam okazało się, że prawie żadną postacią nie mam fatala! Robiłem to w trybie 1vs1 z 2 padem. Oczywiście wykonywałem je 1 padem. Help me bo zgrzałem się nie na żarty ;@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś coś między padami po uruchomieniu gry? Chodzi mi o przytrzymanie psbutton i ustawienia kontrolerów. Jak kiedyś zmieniłem miejscami 1 z 2 to nic mi się nie nabijało wtedy.

Edytowane przez konixxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema. Mam pytanie. Chciałem zrobić dzisiaj tego trofa co trzeba każdą postacią fatala wykonać. Otóż zajeło mi to 1,5h, ale dałem radę. Zdziwiłem się, ponieważ nie było przyjaznego dźwięku :) więc pędem pobiegłem do Nekropolis a tam okazało się, że prawie żadną postacią nie mam fatala! Robiłem to w trybie 1vs1 z 2 padem. Oczywiście wykonywałem je 1 padem. Help me bo zgrzałem się nie na żarty ;@

A przeszedłeś już story mode i robiłeś fatale CSZ i Quanem Chi?

ps. Wczoraj wpadł "Krypt Keeper", a nawet nie ruszyłem story mode :) Również wczoraj znajomi byli u mnie i Mortal był taką wisienką na torcie, którą obejrzeli tylko najwytrwalsi xD Piwko się trochę przelewało i niestety nie wchodziły za dobrze kombosy xD (ale Goro i Shao na mediumie się pynkęło xD )

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zrobiłem Quan Chi i Cyber Sub-Zero. Nie wiem co to mogło być. Na pewno nie podłączyłem 2 pada ani nie bawiłem się. Wyrąbane mam na te trofea już ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić żeby drugi gracz mial w move list dodatkowe fatale i stage fatality??

Jak wchodze w trening drugim padem to sa w spisie ale juz w walce 1vs1 nie ma

Nikt nie pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jakimi zawodnikami będziecie naparzać On-Line?

Ja prawdopodobnie:

1. Kabal

2. Scorpion

3. Stryker

4. Liu Kang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie zastanawia jedno. Jeżeli nie będzie dostępu do PS STORE , to niewiem jak wklepiemy wogle Kombat PASS , bo z tego co przeczytałem na innym portalu PS STORE ma wrócić dopiero cytuje: ''Gdzieś w tym miesiącu''.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z nudów odpiszę :) jestem w pracy...tia.

1. Sub-Zero

2. Smoke

3. Cyrax

4.Nightwolf

Wczoraj próbowałem Ladder Mastera Sektorem, Scorpionem i Kratosem. Dzikim fartem udało mi się Sektorem dojść do DRUGIEJ walki :P Te spamowanie teleportów mi nie wychodziło, zawsze blokowali. Potem odpaliłem mojego maina, Sub'a, doszedłem do 8 walki....gdzie pokonał mnie Sektor...teleportami. Cham. Ale w końcu mi się uda, coraz lepsze mi komba wychodzą Sub'em.

Z nudów przeszedłem 20 leveli w Challenge Tower. Z nudów, bo chaiłbym już pograć online...ehh.

A te Fatale i inne babale na 2 padzie PODOBNO trzeba wykonać. Nie wiem jak, kumpel już pare razy zrobił fatale na 2 padzie w versus, i sie nie zapisało. Jakaś bzdura. Na Xboxie jest to podobno zrobione tak, że 2 player musi mieć swój profil na konsoli, żeby je zapisało. U nas sie tak nie da, więc .... I dont know.

Kurna, ale nudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×