Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ta prezentacja mnie rozwaliła. Musze mieć tą gre. Mam nadzieje, ze zdaze ogarnac poprzednei 3 czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay jest nowy i wykonywany przez profesionaliste, zaś samo demo gry juz było dostępne w pewnych kręgach juz dosyc dawno

piekna gra zawsze jak były pokazywane filmiki z gameplayu to były one wykonywane przez osoby ktore pierwszy raz grały w gre chyba ,a tutaj pieknie pełna perfekcja i demo opanowane w duzym stopniu przez sterującego Old Snake'iem

nie ma bata jak zobacze tylko preorder mgs4(:*:*:*:*) to odrazu zamawiam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay jest już coś około rok czasu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był nawet na PSN ;P Tylko z innym narratorem. Wie ktoś kiedy będą preordery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał czy można pykać w grę nie znając poprzednich części. Może oczywiście, jednak prawdziwy miód zdobędziesz wtedy gdy poznasz historię Big Bossa ( MGS3 - PS2), przeżyjesz wydarzenia na Shadow Mosses (MGS1 - PSX,NGC), a następnie pośmigasz Raidenem an Big Shell ( MGS2 - PS2,PC).

Analogicznie, jeżeli chcesz zaznajomić się z fabułą, graj w kolejności:

1. MGS3

2. MGS

3. MGS2

4. MGS4

Jeżeli jednak zrazi cię skok technologiczny, raczej zaczynaj normalnie chronologicznie, zaliczając serię od Szaraka, po PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał czy można pykać w grę nie znając poprzednich części. Może oczywiście, jednak prawdziwy miód zdobędziesz wtedy gdy poznasz historię Big Bossa ( MGS3 - PS2), przeżyjesz wydarzenia na Shadow Mosses (MGS1 - PSX,NGC), a następnie pośmigasz Raidenem an Big Shell ( MGS2 - PS2,PC).

Analogicznie, jeżeli chcesz zaznajomić się z fabułą, graj w kolejności:

1. MGS3

2. MGS

3. MGS2

4. MGS4

Jeżeli jednak zrazi cię skok technologiczny, raczej zaczynaj normalnie chronologicznie, zaliczając serię od Szaraka, po PS3.

Wiesz Arbuzie*, z tego co wiem wystarczy jedynka i dwójka... Owszem lepiej jest zagrać w MGS 3 (np. po to aby poznać Big Bossa), ale wydarzenia z czwórki są kontynuacją jedyni i dwójki

*Tak się odmienia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MGS 4 pojawia sie EVA z MGS 4 ktora na pewno wyjasni nam wszystkie niuanse zwiazane z Big Bossem i The Boss. Poza tym w Portable Ops [span style=color:#000000;background:#000000]dowiadujemy sie kto zalozyl Patriotow, co kierowalo mlodym Ocelotem i w jaki sposob zamierza zemscic sie za smierc matki (The Boss)[/span]. Wiadomo, wystarczy 1 i 2. Ale najwiecej radosci i pelnej wiedzy beda miec Ci ktorzy zagrali rowniez w MGS 3 i PO, zwlaszcza w momentach gdy pozostali nie beda wiedziec o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MGS 4 pojawia sie EVA z MGS 4 ktora na pewno wyjasni nam wszystkie niuanse zwiazane z Big Bossem i The Boss. Poza tym w Portable Ops [span style=color:#000000;background:#000000]dowiadujemy sie kto zalozyl Patriotow, co kierowalo mlodym Ocelotem i w jaki sposob zamierza zemscic sie za smierc matki (The Boss)[/span]. Wiadomo, wystarczy 1 i 2. Ale najwiecej radosci i pelnej wiedzy beda miec Ci ktorzy zagrali rowniez w MGS 3 i PO, zwlaszcza w momentach gdy pozostali nie beda wiedziec o co chodzi.

A swoją drogą, to gdzie można znaleźć streszczenie scenariusza MGS: PO ??? Bo na MGS Zanzibar jest, ale takie jakieś lipne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplaya to jeszcze bardziej się napaliłem na tą gierke. Myślę, że warto zagrać w poprzednie części aby w pełni cieszyć się ze 4, więc trzeba zabrać się za granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście niusa na stronie głównej ? "jak się dziś okazało, najnowsza gra Kojima Productions zajmuje dwuwarstwową płytę Blu-ray, czyli waży 50GB!" jedyne co moge powiedziec to: wow !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, to gdzie można znaleźć streszczenie scenariusza MGS: PO ??? Bo na MGS Zanzibar jest, ale takie jakieś lipne...

Bo wszystko co ma Zanzibar jest lipne :-P... Dobra rada - poczekaj troche, a nie bedizesz musial czytac beznadizejnych streszczen.

Oficjalnie potwierdzam - jestem w posiadaniu KOMPLETNEGO zestawu cutscenek do Portable Ops. Calosc trwa 1h 40m, a swiatlo dzienne ujrzy dpiero gdy skoncze do niego polskie napisy. Polecam czekac, bo warto. Jakosc duzo lepsza niz na PSP (uzylem software'owego upscalingu do rozdzielczosci DVD) no i... wreszcie Ci ktorzy nie posiadaja PSP beda mogli poznac brakujace ogniwo pomiedzy operacja Snake Eater a narodzinami Outer Heaven ;-).

Co do tego ze MGS 4 zajmuje nosnik 50 GB - maxconsole.net podalo to 2 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie potwierdzam - jestem w posiadaniu KOMPLETNEGO zestawu cutscenek do Portable Ops. Calosc trwa 1h 40m, a swiatlo dzienne ujrzy dpiero gdy skoncze do niego polskie napisy. Polecam czekac, bo warto. Jakosc duzo lepsza niz na PSP (uzylem software'owego upscalingu do rozdzielczosci DVD) no i... wreszcie Ci ktorzy nie posiadaja PSP beda mogli poznac brakujace ogniwo pomiedzy operacja Snake Eater a narodzinami Outer Heaven ;-).

Czekam z niecierpliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego gameplayu nie można oglądać, w niego trzeba zagrać Po kilku minutach biegania snake'm i wykręcaniu jąder przeciwnikom naprawdę pokochałem tą grę jeszcze mocniej. Najbardziej zaskoczyła mnie praca analoga w MGS4. Jest naprawdę idealnie zrównoważona i kierowanie postacią jest tak płynne, że naprawdę wczułem się w bohatera nawet w ciągu tych 10 minut gameplayu

Wiem, że zostanę zbiczowany. Ale ja tak naprawdę to nie czekam na Snake'a a na Raidena W MGS2 chyba mnie jedynego na świecie urzekł ten koleś Tym bardziej, że w MGS4 pięknie tnie kataną i walczy w najpiękniejszym dla mnie stylu... Precz z bronią palną !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bolek - zakonczenie prac prorokuje na maj-czerwiec 2008, byc mzoe nawet rowno z premiera MGS 4 ;-).

P.S. Precz z nozykami, niech zyje modulowosc

sopmod_m4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam nie znasz się Bronie palne wymyślono by przyspieszyć wojnę Bo do obsługi broni można było wziąć byle chłopka po godzinnym instruktażu. Liczą się tylko prawdziwe ostrza, one wymagają umiejętności, zwinności, sprytu i wyobraźni Katana, tanto, naginata, wakizashi To są podstawy japońskiego kunsztu Do tego dochodzą miecze półtoraręczne, rapiery, sejmitary i inne dziwolągi... Jestem wyznawcą prawdziwego kunsztu! Może dlatego tak uwielbiam Gray Foxa i Raidena

Z palnych akceptuję tylko pistolety i karabiny strzału wyborowego (snajperskie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie nie znasz jesli wydaje Ci sie ze wystarczy godzina by opanowac karabin... Broni uczysz sie latami...

Co do tych, ktorzy nie grali w poprzednie czesci - ciekawa informaja.

http://www.gaminator.pl/szukaj?q=metal+gear+solid

Ten portal puszcza w odcinkach wszystkie cutsceny z MGS, od czesci pierwszej po trzecia z POLSKIMI NAPISAMI!

Na razie jest Twin Snakes i co tydzien daja nowy odcinek. Dla tych ktorym ciezko zdobyc albo nie maja czasu na granie - obejrzyjcie. W koncu poznacie cala historie ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam sie nie znasz jesli wydaje Ci sie ze wystarczy godzina by opanowac karabin... Broni uczysz sie latami...

Co do tych, ktorzy nie grali w poprzednie czesci - ciekawa informaja.

http://www.gaminator.pl/szukaj?q=metal+gear+solid

Ten portal puszcza w odcinkach wszystkie cutsceny z MGS, od czesci pierwszej po trzecia z POLSKIMI NAPISAMI!

Na razie jest Twin Snakes i co tydzien daja nowy odcinek. Dla tych ktorym ciezko zdobyc albo nie maja czasu na granie - obejrzyjcie. W koncu poznacie cala historie ;-).

Oo, fajnie, dzięki, skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska na Polygamii, jest news o open becie MGO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ciche informacje mówią, że tylko dla tych którzy złożyli preordery w większych amerykańskich i azjatyckich sieciach sklepów. Jaki dziwny przypadek, że ja mam preordera w amazonie.com xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytania dla znawców :/

[span style=color:#000000;background:#000000]

1. Jak zapewne wiecie jedynka ma dwa zakończenia. W jednej umiera Otacon, a w drugiej Meryl. Skoro tak, to dalczego te dwie postacie występują w MGS 4 ??

2. Czy Ocelot z MGS 3 to ten sam Ocelot z MGS 1 ??

[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[span style=color:#000000;background:#000000]

1. Jak zapewne wiecie jedynka ma dwa zakończenia. W jednej umiera Otacon, a w drugiej Meryl. Skoro tak, to dalczego te dwie postacie występują w MGS 4 ??

2. Czy Ocelot z MGS 3 to ten sam Ocelot z MGS 1 ??

[/span]

[span style=color:#000000;background:#000000]Ad.1 W zakończeniu w którym ratujemy Meryl Otacon nie ginie... (z tego co pamiętam po prostu musieli go z Shadow Moses wyciągnąć bo był na dole kompleksu uwięziony po walce z Rexem )

AD.2 Tak[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w MGS4 też będzie motyw z torturami Zapewne tak i pewnie znowu wyrobię O od naciskania przy wstrząsach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe W każdym MGS'ie były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w grze nie bedzie tortur cieliesnych to w realu beda tortury umyslowe Kurde co ja bym dal za demko MGS4. Mam nadzieje ze bedzie pare misji w ktorych bede sie glowkowal pare dni EVA z laski zrobila sie ... ehhh ... sam nie wiem jak to nazwac. Fajnie ze mozna przejsc gre w trybie FPP ale i tak przejde w starym klasycznym ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×