Skocz do zawartości
ONE

Starhawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Też ponawiam pytanie kolegi wyżej :P Single z PLUSA a full za 79 to nie majątek (może jeszcze 2 chętny się znajdzie :P to już w ogóle grosze)... Warto ?? Bo jak multi kwiczy to sensu nie ma, skoro z PLUSA singiel za free jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też ponawiam pytanie kolegi wyżej :P Single z PLUSA a full za 79 to nie majątek (może jeszcze 2 chętny się znajdzie :P to już w ogóle grosze)... Warto ?? Bo jak multi kwiczy to sensu nie ma, skoro z PLUSA singiel za free jest :P

nie wiem jak ta gra mogła wciągnąć, szczególnie w singlu, wieje nudą na kilometr, nigdy w życiu nie dałbym za to coś 79 zł, gra typowa dla gazety typu cd action gdzie gry dają za 15 zł, tyle jest warta, szkoda czasu na nią koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ta gra mogła wciągnąć, szczególnie w singlu, wieje nudą na kilometr, nigdy w życiu nie dałbym za to coś 79 zł, gra typowa dla gazety typu cd action gdzie gry dają za 15 zł, tyle jest warta, szkoda czasu na nią koledzy

Ja skończyłem singla o dobrze się bawiłem, a nie przepadam za strzelankami. Bez wahania kupiłem multi, a tam jest o niebo lepiej. Szkoda, że gra mało Polaków - nie znają się :P Teamwork i przemyślana budowa bazy  to podstawa tej gry, a z amerykańcami nie zawsze mogłem się dogadać. Większość ludzi nie wie "o co kaman" i traktuje to jak zwykłego TPSa "na hurra", a tu nie o to chodzi.

 

Ja nie mam zamiaru nikogo na siłę uszczęśliwiać, a Ty nie powinieneś mówić komuś  na co szkoda czasu a na co nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem singla o dobrze się bawiłem, a nie przepadam za strzelankami. Bez wahania kupiłem multi, a tam jest o niebo lepiej. Szkoda, że gra mało Polaków - nie znają się :P Teamwork i przemyślana budowa bazy  to podstawa tej gry, a z amerykańcami nie zawsze mogłem się dogadać. Większość ludzi nie wie "o co kaman" i traktuje to jak zwykłego TPSa "na hurra", a tu nie o to chodzi.

 

Ja nie mam zamiaru nikogo na siłę uszczęśliwiać, a Ty nie powinieneś mówić komuś  na co szkoda czasu a na co nie. 

Mogę mówić co chcę - mamy demokrację a nie reżim, jak ktoś będzie chciał to poczyta recenzję, sprawdzi demo, przeczyta wypowiedzi na forum i sam zdecyduje, a moja wypowiedź może akurat komuś pomóc przed najgorzej wydanymi 79 złotymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej... Odkurzę troszkę stary temat :) Starhawk jest teraz za 35 zł i do dziś koniec końców nie zdecydowałem się na niego...

 

Czy jest jeszcze ruch w multi? Bo za tą cenę to gra warta chyba tych pieniędzy? 

 

Single mam z PLUSA, ale zawsze mnie ciekawiło multi (od czasów bety :P)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też ciekawi, gra ma potencjał i gdyby grało się ze znajomymi naprawdę można się pobawić, teraz gry jest w promocji możę multi odrzyje.. też się zastanawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też ciekawi, gra ma potencjał i gdyby grało się ze znajomymi naprawdę można się pobawić, teraz gry jest w promocji możę multi odrzyje.. też się zastanawiam ;)

 

No ale moje pytanie dalej bez odpowiedzi ;) :(

 

Kurcze bo cena jest naprawdę nie zła :) a Multi jest troszkę inne niż wszystkie bo dochodzi element budowy bazy itp...

 

Oj kusi kusi...

 

A tym czasem Multi TLoU wzywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi wygląda nieźle a to ile osób gra zależy od pory dnia. W południe/wieczór zwykle jest pare serwerów pełnych i takie gdzie po kila osób gra. Ciężko polaków spotkać bo jak gram z tydzień to chyba jeszcze nikogo nie widziałem z polski xD Jakby co psn: Dampero16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do pytania o multi. Kupiłem Starhawka gdy był w promocji i zamierzam od jutra wypróbować singla a potem multi. Chętnie pogram z każdym kto ma HS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! By cieszyć się z multi Headset jest obowiązkowy. Tylko zgrane ekipy wygrywają. Grałem samego singla, którego nie ukończyłem, ale gra zrobiła na mnie świetne wrażenie i na pewno ją skończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!! By cieszyć się z multi Headset jest obowiązkowy. Tylko zgrane ekipy wygrywają. Grałem samego singla, którego nie ukończyłem, ale gra zrobiła na mnie świetne wrażenie i na pewno ją skończę.

 

Tak jest w 90% tytułów online - HS to podstawa. :) Masz zamiar grać na multi? Można słać zapro? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze odbiłem się od multika tej gry z powodu braku ekipy do grania. Ostatnio naszła mnie znowu ochota na Starhawka, ktoś chętny do gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że ta gra mogła być wielkim hitem. Marna promocja...właściwie to żadna. Jak ktoś ma ekipę i HS to na prawdę gra przednia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starhawka kupiłem już dość dawno temu i do dziś nie mogę się za niego zabrać. Pewnie nawet nie mam co liczyć na sensowne pogranie w multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starhawka kupiłem już dość dawno temu i do dziś nie mogę się za niego zabrać. Pewnie nawet nie mam co liczyć na sensowne pogranie w multi...

Teraz już pewnie nie zagrasz. Gra została zapomniana choć chwilę po premierze (wiem od znajomego) grało tam całkiem sporo ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×