Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Gra będzie wydana na 3 platformy a szkoda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda ze robia z tego tasiemca, ale i tak sie ciesze ze znow z Eziem sie posmiga :D

I pewnie ofkz spotkamy nieraz tam Leonarda ;)

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak pomijając informację. Szczerze mówiąc, liczyłem że Ubisoft już zostawił w spokoju Ezio. Po tym jak dali Brotherhood'a gdyż chcieli utrzymać koncepcje wydawania szybko gry, zrozumiałem fakt że nie mogą wydać po roku kontynuacji z nowym drugim głównym bohaterem, nowymi miejscami jaki i możliwościami Naszego asasyna. Teraz już chyba mam odpowiedź, AC:Brotherood to nie był żadne 2,5 jak to 3/4 se ubzdurało. To była pełnoprawna 3, z ogromnym Rzymem i częściowo nowym zagraniem, tzn. multiplayer. Ezio masz już naprawdę sporo na karku i znając życie zobaczymy pewnie jeszcze parę osób z Rzymu a oczekiwałem kompletnie samych nowości(fabuła, przebieg wydarzeń w przeszłości) plus stare sprawdzone umiejętności. Wielkim pocieszeniem dla mnie jest na pewno tej manipulacji animusem i przeszłością, przyszłością Desmonda. Cieszę się że Nasz główny (ten) bohater będzie jeszcze bardziej przedstawiany, pokazywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brotherhood jako SP był wporządku choć trochę za krótki (jak większość gier). Niech poprawią tryb multi bo dla mnie był nie do grania. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Konstantynopol? Co jak co ale Turcja nie jest chyba za atrakcyjnym miejscem na takie wydarzenia. Na tej grafice w pierwszym poście Ezio trochę się postarzał. Czyżbyśmy sterowali dziadem coś ala zabieg z MGS4? Ja jednak liczyłem na rewolucję francuską - Paryż i Marsylia to by było coś. Oby tylko tego nie spaprali.:verymad:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde uwielbiam AC, ale przygod Ezio mam juz chyba dosyc :/ ja wiem, ze Ubi udalo sie trafic w bohatera, ktorego wszyscy polubili, ale 2 rozbudowane gry na jego temat to juz wystarczajaco.... niech wydadza ta czesc i zabiora sie na powaznie za AC3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze trochę się zawiodłem. Myślałem, że będzie nowy bohater, nowa sceneria. Trochę przesadzają z Ezio. Dwie gry już wystarczą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego jaki numer powinien nosic AC:B mam odmienne zdnanie niz InF'ernaL dlatego , ze w w czesci pierwszej i drugiej bylo po kilka lokacji do zwiedzenia natomiast w Brotherhood byl tylko Rzym prawda , ze jest to ogromna lokacja ale jest tlko ta jedna . Dla mnie czesc druga zostala podzielona na dwa rozdzialy i moim zdaniem tak powinnismy to interpretowac AC II to rozdzial pierwszy a AC:B rozdzial drugi .

W Konstantynopolu na przelomie XV i XVI wieku sporo sie dzialo a jesli dodamy do tego fakt , ze w 1204 roku miasto zdobyte zostalo przez krzyzowcow to nasuwa sie mysl ze Altair takze mogl byc w Konstantynopolu wszak pierwsza czesc przygod toczy sie w roku 1191.

W czerwcu targi E3 otrzymamy wtedy zapewne sporo informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

InF'ernal czemu edytowałeś swój pierwszy post, ja byłem założycielem tego tematu co się stało?

grzes1999.png

Edytowane przez TheGrzesiowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InF'ernal czemu edytowałeś swój pierwszy post, ja byłem założycielem tego tematu co się stało?

InF'ernal podjął się inicjatywy redagowania tematu dot. Revelations i dostarczania w pierwszym poście wszelkich nowinek z nim związanych, stąd jego post wylądował na początku tematu ... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh. I znowu wszyscy bedą gadać, 'bee znowu Ezio, ja chce czegoś nowego'. Ja sie ciesze, ze bedzie to Ezio, bo jego historia do końca nie była skończona, a chce poznać końcową historie bohatera, bo poto grałem w 2'sze częsci zeby teraz przy 3 skończyć tą historie. Szczególnie ze postać Ezio jest dla mnie lepsza pod wieloma względami od Altaira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze takich rzeczy nie daja do kolekcjonerek, bylby jakis sensowny powod wreszcie aby je kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam raz jeszcze za tak późny update ale niestety...żenią się ludzie ^^ Szkoda że tak mało zdradzono na temat tego używania animusa pod względem Desmonda i jego przeszłości jak i przyszłości. Na pewno cieszy fakt że wcielimy się w Altaira na krótki czas, zawsze jakieś urozmaicenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze takich rzeczy nie daja do kolekcjonerek, bylby jakis sensowny powod wreszcie aby je kupic.

Może to i lepiej? Zaraz jakiś idiota przerobiłby to na jakąś prawdziwą broń i na kimś wypróbował... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje zostały zawarte w pierwszym poście. Swoją drogą, wnioskuję że w tej części chyba jednak mniej poruszamy się w czasach aktualnych, teraźniejszych skoro Nasz Desmond zapadł w śpiączkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@InF'ernaL

Już któryś raz przecieram oczy ze zdumienia, jakaś inicjatywa na forum, ostatnio niespotykane zjawisko ;) Zachęcam do plusowania pierwszego postu, przynajmniej zobrazuje nam ilu mamy tu czytelników :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czekam na tego AC niecierpliwie. Cieszę się, że jakoś częściowo wracamy do pierwszego AC (swoją droga wczoraj kolejny raz go skończyłem) i roboty Altaira, cieszy też, że znów akcja dziać się będzie na Bliskim Wschodzie (czy może bardziej w bliskowschodnim klimacie).

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7 czerwca targi E3 zapewne otrzymamy sporo informacji na temat nowej odslony

Zaciekawilo mnie stwierdzenie , ze kazdy w trybie on-line bedzie mogl stworzyc "unikalnego" assassyna , moze wyeliminuja w znacznym stopniu zwolennikow glosnego zabijania a beda wspomagac takich spokojnych zabojcow jak ja . Swoja droga mogliby wprowadzic np straznikow , ktorzy reagowaliby na wszelkiego rodzaja "ganiajacych z nozem w reku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@InF'ernaL

Już któryś raz przecieram oczy ze zdumienia, jakaś inicjatywa na forum, ostatnio niespotykane zjawisko ;) Zachęcam do plusowania pierwszego postu, przynajmniej zobrazuje nam ilu mamy tu czytelników :thumbsup:

Nie no, ja tam nic niesamowitego nie widzę ;) Zobowiązałem się prowadzić ten wątek i staram się to wypełnić. Kolejny edit poszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mocno liczyłem jednak na pełnoprawną "trójkę" ale z dotychczasowych informacji wynika, że raczej nie ma co narzekać na kolejnego Ezio, zastanawia mnie na jakiej zasadzie Altair zostanie wprowadzony tym razem do fabuły - dobre by były misje retrospekcje (coś jak misje Cristiny z AC:B) w trakcie, których można by zobaczyć te same lokacje po których będziemy biegać Eziem tylko że ponad 400 lat wcześniej, z czasów Altaira.

Edytowane przez Koolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×