Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Ezio, fajnie postarzał się:-) efekt płonących statków...:-O niesamowity!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastnawia mnie tylko dlaczego Ubi nie pokazało ani mapki, zero inventory czy paska hp chociaż. Domyślam się że jest to wstępny etap rozgrywki ale samego procesu gry już raczej nie. No i ta końcówka... hmmm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dosyć mocno kłuje głos Ezia - ma już ponad 50 lat zaś głos nadal jak młody człowiek ( to tak jak w filmach oczy postarzanych do danej sceny aktorów :P)

Wiem, że gramy jako Desmond, ale jakoś mogli lepiej rozwiązać ten problem z głosem Ezio, bo pewnie 90% gry będziemy kontrolować postać Ezio, a nie Desmonda.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dosyć mocno kłuje głos Ezia - ma już ponad 50 lat zaś głos nadal jak młody człowiek ( to tak jak w filmach oczy postarzanych do danej sceny aktorów :P)

Wiem, że gramy jako Desmond, ale jakoś mogli lepiej rozwiązać ten problem z głosem Ezio, bo pewnie 90% gry będziemy kontrolować postać Ezio, a nie Desmonda.

Racja, jego głos jest taki "młody' powinni to zmienić, oby w finalnej wersji dali głos 50 latka. Z tego co widać to graficznie jest o wiele lepiej. Szkoda tylko ze Ezio jest takim rambo, rozwalanie okrętów (prawie) solo. Gdzie to skakanie po dachach... :/

Tak wiem..., w każdym AC Ezio i Altair byli rambo, ale co nowa część to jeszcze większy rozp.....dol :), niby fajnie, ale to nie jest assassin tylko jakiś rzeźnik.

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie uczepiliscie tego ze Ezio ma mlody glos , to co waszym zdaniem mial byc przedstawiony jako trzesacy sie staruszek chodzacy o lasce? Poza tym w tej sekwencji ze statkami pomagali mu inni assassyni a Ezio "tylko" ostrzeliwal okrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje bo może ktoś przegapił a w temacie o tym nie było mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już wersja kolekcjonerska Nexus w sklepach internetowych. Swoją drogą ciekawe, czy w Polsce będzie można zakupić też tą bardziej rozbudowaną o nazwie Animus.

nexus_muve.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już wersja kolekcjonerska Nexus w sklepach internetowych. Swoją drogą ciekawe, czy w Polsce będzie można zakupić też tą bardziej rozbudowaną o nazwie Animus.

No właśnie ta mnie interesuje szczerze mówiąc bo będzie mieć specjalną obszerną encyklopedie na temat świata Assassin's Creed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w multi niesamowita. Po tych gameplayach i trailerach widać, że szykuje się kolejny hit. Tylko to skakanie po tych bloczkach w animusie... widać, że znowu tego nie unikniemy. To gra skazana na sukces tak jak nowy Uncharted i Hitman.

Ale sie uczepiliscie tego ze Ezio ma mlody glos , to co waszym zdaniem mial byc przedstawiony jako trzesacy sie staruszek chodzacy o lasce?

Kto tu mówi, że ma chodzić o lasce. Po prostu głos w wieku 30lat a 50 trochę się różni nie uważasz? Ezio jest już w sile wieku a mówi nadal głosem młodego, włoskiego amanta. Trochę to śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie grę ponad 50cio letnim Nathanem z Uncharted i z obecnym głosem :tongue: Pewne rzeczy po prostu do siebie nie pasują i obecny głos Ezio naprawdę nie jest głosem prawie 60cio letniego zabójcy.

Pamiętajcie, że w Assassin's Creed bardzo ważny jest klimat, a ten szczegół trochę go burzy :whistling:

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat znaleziony u wujka google

"W Revelations w trybie multiplayer zostanie położony znaczny nacisk na fabułę. "Pomysł polega na tym, że będziesz z filmików dowiadywał się, co się dzieje, wraz z postępami w grze" - wyjaśnia Andreane Meunier. - "Abstergo monitoruje Twoją pracę i będzie Cię nagradzać i rozmawiać z Tobą w trakcie Twojej kampanii" - dodała. Zamiast po prostu wykorzystywać trening w Abstergo do wyjaśnienia, dlaczego w ogóle gramy w multiplayer, stanie się on równolegle opowiadaną historią w AC Revelations.

Poza rozszerzeniem multiplayera o historię, zmieniono także system poziomów. "Wielu ludzi albo nigdy nie dotarło do 50 poziomu, albo po zdobyciu 50 po prostu przestali grać, ponieważ zabrakło im motywacji" - przyznała Meunier. Zamiast liniowego postępu w Brotherhood, w Revelations pojawi się system walutowy. "Tak naprawdę ta idea przejawia się w całej grze. Pozwalamy Ci zadecydować, w jaki sposób rozpoczniesz" - dodała, mówiąc, że tegoroczny AC będzie miał playlisty multiplayer, więcej opcji pozwalających dostosować postać, a każda postać będzie nosiła dwa rodzaje broni.

Dodano więcej umiejętności - nie podano konkretnie, ile - niektóre zostały zmienione, niektóre usunięte. Niestety, Meunier nie wdała się w szczegóły. Wiadomo tylko o minie, którą można położyć w dowolnym miejscu jako pułapkę na prześladowców. Nie do końca też wiadomo, czy powróci Wizja Templariusza...

Następne główne zmiany dotyczą sytuacji, kiedy gracze jednocześnie próbują zabić i się bronić. Nie zginiesz z ręki kogoś, kto biegnie na Ciebie z pełną prędkością, jeśli dostrzeżesz go na czas i wciśniesz przycisk ogłuszania - w rezultacie walki obaj gracze zostaną ogłuszeni. To powinno powstrzymać notorycznych biegaczy!

Również z powodu biegaczy czas trwania animacji został zmieniony. W Brotherhood wszystkie zabójstwa zajmują tyle samo czasu - wszystko, od ciosu gnającego jak szaleniec mordercy po zabójstwa z ukrycia. W Revelations jednak ciche zabójstwo nagradzane jest krótszą animacją, co zachęca gracza raczej do skrytobójstwa niż otwartej walki."

Jeszcze na temat tego nieszczesnego glosu Ezio , moi mili posluchajcie jak mowil np Linda , Zamachowski czy Fronczewski w starszych filmach gdzie byli mlodsi mieli powiedzmy po 30 lat i porownajcie ich glosy z terazniejszoscia naprawde nie ma roznicy .

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woodkid- iron nie wiem czy ta piosenka została stworzona pod tą grę :), pasuje idealnie. Ja chcę w grze tą piosenką. I ten epicki moment na końcu your face, i zdejmuje kaptur odgłos orła ehh, czekam ahh

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No multiplayer to nic nowego. Więcej, lepiej, więcej i lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że poprawią stuny w AC: Revelations. W AC:B chociaż wiedziałeś, że ktoś cie goni i wiedziales kto to jest to i tak nie miałeś prawie żadnych szans żeby go zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że poprawią stuny w AC: Revelations. W AC:B chociaż wiedziałeś, że ktoś cie goni i wiedziales kto to jest to i tak nie miałeś prawie żadnych szans żeby go zabić.

To prawda. Albo stoisz sobie spokojnie, widzisz, że twój prześladowca do ciebie podchodzi i mimo wduszania O i tak cię zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też sobie pooglądałem zwiastuny gra zapowiada się elegancko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradzili by jakis nowy smaczek a nie ciagle ze to zwienczenie historii Ezio i ze te bomby tamto a hak pozwalajacy sie przemieszczac tamto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke nowych wiadomosci

Darby McDevitt wyjawił Stephenowi Totilo z kotaku.com kilka informacji zaprzeczających niektórym powszechnym mniemaniom, jakie zagościły w umysłach fanów…

1. Altair i Ezio nie są spokrewnieni. Mogliśmy tak przypuszczać – obaj pochodzili od Tych, Którzy Byli Przed Nami, obaj potrafili więcej niż zwykły człowiek, na co największym dowodem był Orli Wzrok. W AC2 Mario mówi Ezio, że idą do Sanktuarium ich przodka, Altaira Ibn La-Ahada. Tymczasem Darby McDevitt powiedział, że bohaterowie ci nie są spokrewnieni i nie ma potrzeby teraz trzymać tego w tajemnicy. Szkoda, że nie powiedział, czy Ezio był ostatnim wspólnym przodkiem Desmonda i Obiektu 16…

2. W Revelations będą normalne misje poboczne. W niedawno opublikowanych zapowiedziach pojawiły się informacje, że misje te pojawiać się będą losowo i przypadkiem będzie można się na nie natknąć – jest to nieporozumienie. Pomniejsze misje rzeczywiście będą w ten sposób działać, na wzór „stranger missions” z Red Dead Redemption. Pozostałe będą normalnie zaznaczone na mapie. Niektóre będą podobne do Agentów Templariuszy, gdzie Ezio będzie polował na postacie z multiplayer. Niektóre misje będą wymagały przejęcia jakiegoś terytorium w mieście, które może być odbite przez wrogów. Inne misje poboczne staną się dostępne dopiero po zdobyciu odpowiedniej liczby asasynów w bractwie, a kiedy zaczniemy wykonywać te zadania, poznamy w jakiś sposób swoich ludzi.

3. Gra przynajmniej częściowo była planowana. Wielu sądziło, że Ubisoft nie miał zamiaru wydawać trzeciej gry o Ezio na konsole. Wcześniej pojawiły się informacje, że część ta miała ukazać się na 3DS i nosić tytuł Lost Legacy, póki „ktoś z góry” nie zdecydował, że ma być inaczej. McDevitt wyjaśnił, że stało się tak dlatego, że po prostu bardzo podobały się im założenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×