Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś był problem z trofeum "Mędrzec", ale patch właśnie poprawiał jego działanie. Najlepiej zrobić kopie save'a przed zrobieniem tych dwóch trofeów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mędrca już mam... Mnie  w singlu brakują dwa: obrona siedziby bez użycia armat i  te 100 % we wszystkich sekwencjach. Jeśli w nich ten patch nie przeszkadza, to go sobie z powrotem  zainstaluję , bo mi się namolnie narzuca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam problem z zadaniami frakcji, a konkretnie z wysyłaniem ich by poszczuli lub zaatakowali strażników.  Robię to na kilka sposobów i nie zalicza się.

 

 1-Najpierw wynajmuję  potem podświetlam  strażników i wciskam kółko... w ten sposób  frakcja wychodzi spod moich rozkazów.

 

2- Staję przy grupie n.p. najemników i wtedy podświetlam patrol i "kółko" nic..  tylko ich zatrudniam..., a najemnicy sobie dalej stoją...

 

3 - Wynajmuję  frakcję , chodzę z nimi po mieście... Przy strażnikach ich zwalniam , biegnę na przeciw , tak, by patrol znalazł się w środku... namierzam L1 i  potem kółko.  Frakcja przybiega do mnie...

 

Czasem sama wdaję się w bijatykę- wtedy frakcja dołącza... ale nie zalicza mi takiej akcji...

 Stosuję te sposoby grając  na bieżąco, ale też z poziomu DNA

Gra chyba nie ma błędu, bo  kilka takich drobiazgów: 1/10... to już mam..

Gdzie popełniam błąd..? :shok:

---------

  Problem  już rozwiązany...  !! :biggrin:

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do multi potrzebny jest online pass?? bo w psstore nie moge znalezc ile kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do multi potrzebny jest online pass?? bo w psstore nie moge znalezc ile kosztuje?

 

Musisz szukać przez uPlay.i tam wykupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem :D Może to wpływ "nowych" asasynów ale gra mnie oczarowała. Nie sądziłem że będzie mi się grało tak dobrze jak od czasów AC2 nie grało mi się w żadnego AC mimo że Black Flag bardzo mi się podobało. Grafika wypada świetnie. Ten stary silnik AC wciąż daje radę. Konstantynopol wygląda genialnie. Muzyka świetna ale do tego seria już zdążyłą przyzwyczaić ( poza Unity ). Fabuła nierewolucyjna ale ciekawa i fajnie podana. Misje w grobowcach wyj%$ne w kosmos. To wszystko podlane fajnym klimatem. Wątek Desmonda troszkę słaby ale dzięki temu dowiadujemy się o nim trochę więcej. Jednak jeśli asasyn to tylko Ezio. Connor, Edward, Arno... sorry ale to dupy wołowe przy włochu :D Dla mnie 8+/10

Pytanie co dalej? Mogę kupić Brotherhood w którego nie grałem albo Rouge który też mnie ciekawi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz AC:B który powinieneś ograć przed AC:R ale trudno.

Rzym też jest mega aczkolwiek jeśli celujesz w platynę to może być problem.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz AC:B który powinieneś ograć przed AC:R ale trudno.

Rzym też jest mega aczkolwiek jeśli celujesz w platynę to może być problem.

Ostatnio moja kupka wstydu tak się rozrosła że wbijanie platyn odkładam na inny czas :D Teraz zwyczajnie cieszę się grami przechodząc je i co wpadnie to wpadnie ;]

Wiem że Brotherhood powinienem skończyć wcześniej ale jakoś tak się złożyło że grałem w kolejności AC1>AC2>AC3>AC4>ACUnity>ACR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli planujesz platyny szczególnie w acb, to albo skilla musisz mieć, albo znaleść więcej takich jak Ty do boostu, a nie będzie to proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To multi AC:B jeszcze działa? Muszę dzisiaj odpalić dla przypomnienia. Ile ja godzin w to przegrałem, ech.... fantastyczne wspomnienia. Level 50 oczywiście wbity. Żadne późniejsze multi w asasynach pomimo różnych pierdół i dodatków nie było już tak dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakoś w grudniu jak chciałem się połączyć z serwerami w multi w Brotherhood to mi wyskakiwał błąd - nie miałem możliwości pogrania przez sieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem :biggrin: Może to wpływ "nowych" asasynów ale gra mnie oczarowała. Nie sądziłem że będzie mi się grało tak dobrze jak od czasów AC2 nie grało mi się w żadnego AC mimo że Black Flag bardzo mi się podobało. Grafika wypada świetnie. Ten stary silnik AC wciąż daje radę. Konstantynopol wygląda genialnie. Muzyka świetna ale do tego seria już zdążyłą przyzwyczaić ( poza Unity ). Fabuła nierewolucyjna ale ciekawa i fajnie podana. Misje w grobowcach wyj%$ne w kosmos. To wszystko podlane fajnym klimatem. Wątek Desmonda troszkę słaby ale dzięki temu dowiadujemy się o nim trochę więcej. Jednak jeśli asasyn to tylko Ezio. Connor, Edward, Arno... sorry ale to dupy wołowe przy włochu :biggrin: Dla mnie 8+/10

Pytanie co dalej? Mogę kupić Brotherhood w którego nie grałem albo Rouge który też mnie ciekawi.

Jak Revelations Cię tak oczarował to strach pomyśleć co będzie przy Brotherhood :) koniecznie musisz zagrać.

Też jestem zdania, że jak asasyn to tylko Ezio.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×