Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company 1

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na demo, chociaż Battlefieldy nigdy mnie nie kręciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Gold Edition z Amazon UK, nie wiem tylko, czy:

1. Dojdzie do mnie paczka z grą? W liście krajów, do których są dostarczane produktu nie ma Polski. Z drugiej strony, mój tata zamawiał niedawno CD z muzyką i po tygodniu doszło...

2. Będzie to gra z Anglii. Czy będę mógł grać w Multi z osobami, które kupiły BF:BC w Polsce?

P.S.

Jeśli jesteście poważnie zainteresowani kupnem gry, możecie odblokować sobie 5 nowych broni. Ja mam juz M-60. Wejdźcie na tę stronę:

http://badcompany.ea.com/page/dynpid/8616/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Demo Już Dostępne na PSN STORE PL 1616 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super ze jest demko... nad tym tytulem sie mocno zastanawiam (to znaczy raczej jestem na nie... no ale teraz mysle ze rozwieje wszelkie watpliwosci)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już koło 80% demka Zobaczymy czy to przebije COD-a, jeśli nie to nie mam zamiaru tego kupować.No jeśli będzie słabe to zadowole się moim egzemplarzem MGS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się zadziwiająco przyjemnie, chociaż to pad. Niestety grafika cienka (już Warhawk ma ładniejszą) i strasznie dopakowani snajperzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WarHawk to gra z trzeciej osoby, Bad Company to FPS. Takich gier graficznie się nie porównuje, bo tekstury w takim WarHawk' są bardzo oddalone, natomiast w Battlefieldzie możesz przybliżyć sobie tekstury na kilka centymetrów. Jeżeli chcesz już grafikę w obu grach porównywać, postaraj się przybliżyć w WH tekstury na podobną odległość jak w Bad Company.

Ps. Grałeś w necie, czy single'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko ściągnąłem, zainstalowałem, przeszedłem i ....

Hmm trudno powiedzieć o tej grze coś super. Według mnie COD 4 zjada tą grę pod względem graficznym na śniadanie. Jakoś tak pusto, przez rośliny przechodzimy tak jak w HAZE bez żadnej interakcji. Można pojeździć pojazdami. Oczywiście klasycznie występuje problem z V-sync. I to by było na tyle. Czas ukończenia dema to ok15min. Jak cena będzie poniżej 100zł to może się zdecyduję.

Odnoszę wrażenie że w zapowiedziach i reklamach ta gra miała wymiatać ale chyba nic z tego nie będzie może multi ją uratuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo GENIALNE!

Gra jest świetna!

Czekam na premiere, a niedługo składam preordera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakis tytul ktory bedzie mnie dluzej trzymal przy ps3 ! ! ! klimat starego dobrego bfv i bf2 z pc ofkoz multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demko ściągnąłem, zainstalowałem, przeszedłem i ....

Hmm trudno powiedzieć o tej grze coś super. Według mnie COD 4 zjada tą grę pod względem graficznym na śniadanie. Jakoś tak pusto, przez rośliny przechodzimy tak jak w HAZE bez żadnej interakcji.

Przypomnij mi, gdzie w CoD4 była jakakolwiek interakcja z roślinami (nie licząc, że strzały latały przez dzrewa), bo ja jakoś wszędzie pomykałem, po każdej roślinie w Czarnobylu (tam ich najwięcej, więc to podałem ) i żadnej reakcji ze strony biednej rośliny na to ''pomykanie'' czy strzelanie nie było . Myślę, że CoD4 nie zjada na śniadanie Bad Company, ale dopiero jak przejdę demko to się wypowiem na ten temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single średni no cóż troche lepszy niż w COD4, a czy w multi da się wybrać inny tryb niż ten z bronieniem lub atakowaniem punktów ? Multi fajny podobają mi się w szczególności... mapy.Fajne stanowiska dla snajepra duża przestrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WarHawk to gra z trzeciej osoby, Bad Company to FPS. Takich gier graficznie się nie porównuje, bo tekstury w takim WarHawk' są bardzo oddalone, natomiast w Battlefieldzie możesz przybliżyć sobie tekstury na kilka centymetrów. Jeżeli chcesz już grafikę w obu grach porównywać, postaraj się przybliżyć w WH tekstury na podobną odległość jak w Bad Company.

Ps. Grałeś w necie, czy single'a?

w necie. W BFach singla nie powinno być. A co do grafiki - bardziej chodzi mi o całokształt grafiki. W Warhawku były mniejsze ząbki, tekstury miały żywe kolory i fajne tekstury, a tutaj jest ponuro, cienie skaczą i grafika sprawia wrażenie trochę niedorobionej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra się zadziwiająco przyjemnie, chociaż to pad. Niestety grafika cienka (już Warhawk ma ładniejszą) i strasznie dopakowani snajperzy...

Zgadzam się w 100%, szczególnie wkurząjące jest to że tylko kilka os. walczy np.HK416 a reszta to sniperzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dlamnie gra jest boska po prostu must haven napewno kupie dobra ide grac Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika nie powala, ale miód wycieka! Oczywiście multi, single w tej grze mnie nie interesuje - bardzo mi sie podoba zasłona dymna u czołgów, oraz zadyma , jak kilka czołgów w ciebie pakuje! Nic nie widać , kurz wszędzie, bosko - co do snajperów, mam wrażenie że mają jakiś autolocking (ale to tylko wrazenie) bo czasami biegnę i potrafią mnie ściągnąć momentalnie - za to ja czasami z m4 też ich z daleka pojadę - pozycja na bank obowiązkowa na moim peesowym regaliku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z singlem jakoś sie nie polubiłem po paru chwilach grania bylem ciekaw online, w końcu bf słynie z online ;]

i co? - spoko całkiem fajne granie po necie - grafa nie taka zła choć, jak zwykle z game playow w necie wydawało sie ze będzie lepiej. Gra na pewno nie jest słaba - czy kupię? - nie wiem, jeszcze trochę muszę pograć zanim podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grafika nie powala, ale miód wycieka! Oczywiście multi, single w tej grze mnie nie interesuje - bardzo mi sie podoba zasłona dymna u czołgów, oraz zadyma , jak kilka czołgów w ciebie pakuje! Nic nie widać , kurz wszędzie, bosko - co do snajperów, mam wrażenie że mają jakiś autolocking (ale to tylko wrazenie) bo czasami biegnę i potrafią mnie ściągnąć momentalnie - za to ja czasami z m4 też ich z daleka pojadę - pozycja na bank obowiązkowa na moim peesowym regaliku!

Najgorsza możliwa sytuacja-biegniesz z jakiś assalut riffle a tu słyszysz strzał z karabinu snajpierskiego, a przed tobą tylko puste pole...

Brr już kilka razy zginąłem.

BTW,

Ktoś wie jak wpisać kod na m60?

Nie mogę znaleść jakiegoś buttona do wpisywania kodu ;/

p.s. czy tylko mi cały czas zacina się gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z łączeniem się do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s. czy tylko mi cały czas zacina się gra?

Zacina animacja w sensie tnie czy się zawiesza?Bo jeśli zawiesza to mi już 2 razy tak się przydarzyło,w obu przypadkach w tej samej sytuacji,gdy podczas rozgrywki multi chciałem opuścić grę i wyjść do XMB-konsola wtedy zaliczyła zwiech.Może to była wina netu bo w single player lub w menu gry,mogę spokojnie wyjść do XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez zwiechy czarnej przy wyjściu z gry ;/

łączenie z multi bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też konsola zawiesiła się przy wyjściu z gry. Do tego, gdy dołączyłem do rozgrywki w multi dźwięk był tylko przez kilka sekund i grałem bez. Miał ktoś taki przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Do czego sluzy kulka w perkach u snajperow...????/mina czy cos???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wychodzeniu u mnie tez zawiecha, a teraz plusy i minusy odemnie gra bedzie miala przyznawane

+Grafika pierwsza cut-scene'ka zrobila na mnie pozytywne wrazenie. Postacie fajnie, cienie moim zdaniem udene kanciaste(gram narazie na SD wiec przy HD moze sie okazac co innego). Modele postaci dobre

+Dym zrobili dym ktory nie wyglada plasko i tu maja wielkiego plusa, szkoda tylko, ze znika na pewnej wysokosci a nie rozplywa sie w powietrzu.

+Wrazenia z pola walki sa duze(na sp walka w pyle unoszacym sie w powietrzu bardzo mily moment), a sama akcja jest dynamiczna i przy multi nie powinna sie nudzic.

+Strzela sie w porzadku

+Lagow nie uswiadczylem

+poprawiony ragdol przy smierci

+Zasieg widocznosci jest wporzadku

+Drzewa dopoki im sie nie przygladamy to wygladaja dobrze (to nie crysis ale Haze moze plakac w kacie z zazdrosci)

+Dzwieki bardzo wpadl mi w ucho dzwiek karabinu

-Grafika mimo, ze trzyma dobry poziom jest duzo niedociagniec. Na przyklad woda kiebzdziudka, plaska i jakas taka bez relfleksji.

-Drzewa lamia niesamowicie glupio nawet gdy sprzelam w polowie pnia potrafia sie przlamac przy korzeniu :/

-Po smierci przciwnicy na pochylosciach porafia slizgac sie jak po tafli lodu (wystarczy zobaczyc GTA4 i wtedy taki widok jest nie do pomyslenia tam postacie staczaja sie naturalnie, tutaj ludziki nawet nie drgna)

-Snajperzy, moze nie oni sami ale troche wiecej miejsc do ukrycia sie jakies glazy na srodku pola by sie przydaly

-Jazda pojazdami i nie chodzi mi o fizyke bo to nie wyscigi ale przyciskologia(?) Nie po to mamy manetki zeby miec gaz po L1

- Kucanie i sprint powinny byc zamienione miejscami

-Jakis efekt swietlny przydal by sie przedmiotom gdy patrzymy na nie pod slonce

- Matka mowi ze za glosne wybuchy (takie zycie na wojnie, niestety)

-Mozna zeskakiwac z budynkow i nie mamy zadnej animacji przy ladowaniu, zadnego drgniecia ludka jak biegniemy i zlecimy z dachu tak dalej biegniemy.

Znowu troche nabelkotalem ale dla tego ze gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czego sluzy kulka w perkach u snajperow...????/mina czy cos???

To sa czujniki ruchu, wyrzucasz i jezeli wrog w nie wejdzie to odrazu widzisz go na mapie.

Dla mnie demko wymiata pomimo kilku niedociagniec. Co mam nadzieje skoryguja w pelnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×