Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

nie widzialem jeszcze gempleju z Wii (bo na te konsole tez chyba wyjdzie Force Unleashed, jo??) ale jakos trudno mi sobie wyobrazic, ze wersja na konsolke Nintendo, ktorej grafika jest duuzo gorsza od PS2 nawet, bedzie 'ta sama' gra, z podobnymi teksturami i rownie dobra fizyka??? absurd...

http://www.gametrailers.com/player/32575.html

gameplay na Wii między innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wersje PSP . Nia napewno niebede rozczarowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na wersję na PSP, ale też na wersję na PS3. Mam nadzieję, że poprawią ją trochę . A był już pokazany gameplay na PSP?? Boję się, że ta wersja będzie trochę ucięta, jak zawsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na wersję na PSP, ale też na wersję na PS3. Mam nadzieję, że poprawią ją trochę . A był już pokazany gameplay na PSP?? Boję się, że ta wersja będzie trochę ucięta, jak zawsze .

http://www.gametrailers.com/player/32575.html

Gameplay ze wszystkich platform na które wychodzi TFU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na PSPeka też świetnie się prezentuje . A na GameTrailers nie ujęli tego, że Star Wars TFU będzie na PSP xD (pokazali, że będzie na wszystkich platformach ale bez PSP tam pod filmikiem ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to na pewno będzie hit. Nie przejmujcie się, że na wii wygląda kiepsko... PS3 to zupełnie inna platforma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja to się zastanawiam jak sie udało programistom napisać taką grę na tak gównianą konsole jaka jest to pfffu <spluwam> wii(najlepsza gra w jaką a niej grałem to był symulator operatora betoniarki i obornika ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to się zastanawiam jak sie udało programistom napisać taką grę na tak gównianą konsole jaka jest to pfffu <spluwam> wii(najlepsza gra w jaką a niej grałem to był symulator operatora betoniarki i obornika ).

zmodyfikowali wersję na PS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wii nie ma zamiaru konkurować pod względem grafiki tylko innowacyjnego sterowania ;p Wyobraźcie sobie God of War na Wii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Baaa... wyobraź sobie obsługę obornika na Wii! Do tego lepiej sie nadaje...

nie przesadzaj. Wykonywanie ruchów mieczem świetlnym Wiilotem będzie super. Gdyby w PS3 była taka opcja uważam, że gra na tym na pewno by nie straciła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pipboy2000' date='May 15 2008, 08:37 PM' post='74332'

Mentor, fajny "PS", fanatyk Star Wars?

Nie nie ani troche Tak skojarzylem do tematu

Co do samej gry, to tez wychodzi juz po raz Nty tylko ze w innej oslonie, jak narazie zapowiada sie dobra gierca aczkolwiek czekam na demo bez tego ani rusz bo nawet najlepsze gameplaye by mnie nie zachecily.. ehhh niewiem czego brakuje bo jednak mnie nie przekonuje, bardziej wyczekuje innych tytulow. Sam niewiem co mnie tak sceptycznie do tej gry nastawia...hmm bede sie musial zastanowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh forum 21+ a na psxextreme dla wszystkich jest wyzszy poziom MERYTORYCZNY postow a i ludzie zdaja sie byc starsi. Temat o SW:TFU a tu najwieksi wyjadacze z forum nie moga sie powstrzymac by napisac post w ktorym jedynie jada po innych nie wspominajac slowkiem o grze. Co do swtfu to zapewne bedzie z tym mieczem tak jak mialo byc w zeldzie czy innych grach gdzie skonczylo sie na odwzorowania ruchu miecza w 3 plaszczyznach i tyle a nie ze kazdy ruch bedzie super odwzorowany jak dla mnie to niczym to sie nie rozni w takim razie od pada i takie odwzorowanie spokojnie mozna by osiagnac na ds3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że dopiero teraz przejrzałem ten wątek. Przypominam, że rozmawiamy o SW, a nie o Mario.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sceptycznie podchodze do tej proudkcji. Ostatnio sie tak napalilem na Lair, a wyszlo co wyszlo. Takze jak nie bedzie doznan empirycznych w postaci dema, to raczej sie powstrzymam z zakupem do czasu pojawienia sie pochlebnych decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah brak multi na ps3 i x360 Bawhahahahhaha no to dziekuje za ten tytul moze sobie za 2 lata kupie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahahah brak multi na ps3 i x360 Bawhahahahhaha no to dziekuje za ten tytul moze sobie za 2 lata kupie ;D

źródło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz naprawde jest chore. Juz moge jakos zniesc brak pojedynkow na ps360 ale....calkowity brak multi? To ja podziekuje za ta gre, jak mam dostac jakas okrojona wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez podziekuje :/ a mialo byc tak pieknie...

BTW Po co to robili? Patrzcie na ten topic ile osob przez to "podziekowalo" za gre :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podziękuję, ale tylko przez moje uwielbienie gier SW. Wielki zawód, bo mógłby być piękny następca Jedi Academy, duele, walki na miecze w takiej jakości - gra na lata. A tak na jedno przejście Myślałem, że tyle razy przesuwając premierę jakoś spożytkują czas na dodatkowe opcje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję, że twórcy gry idą tropem Hideo. Chcą narobić zamieszania, a jak odpalimy grę to w menu głównym będzie opcja multi

Nadzieja matką głupich?

No cóż, jak każdą matkę trzeba szanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy poziom gramy jako Vader

klik

nie polecam tego oglądać, bo zdradza sporo fabuły. Jak przejrzałem tylko parę ujęć z niego i sporo spoilerów się znalazło nawet tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×