Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny trailer pełen spoilerów.

do furio

A czy w zwiastunach filmowych pokazują nioczekiwane zwroty akcji? Dzęiki temu trailerowi dowiadujemu przecież "tylko" o tym że [span style=color:#000000;background:#000000]sekretny uczeń Vadera nie jest do końca zły i sprzeciwi się swojemu mistrzowi oraz zakumpluje z jedi.[/span] Nie no rewelka!! Ja osobiście wolałbym się o tym dowiedzieć w skutek rozwoju fabuły, kiedy przyjdzie na to czas, a nie zanim jeszcze kupię grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo , że może nie byc tego multi ale demo napewno obadam, a tak na marginesie to chyba za bardzi czepiacie się tych spoilerów. jak jesteście w kinie to zamykacie oczy na zwiastunach???

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słabo , że może nie byc tego multi ale demo napewno obadam, a tak na marginesie to chyba za bardzi czepiacie się tych spoilerów. jak jesteście w kinie to zamykacie oczy na zwiastunach???

pozdro

w zwiastunie nie powinna się pojawić ostatnia scena, bo to zbyt ważny dla fabuły moment aby ujawniać go w trailerze. Pozatym poziom spoilerów nie jest taki duży, zawsze w SW pokazywano coś w tym stylu, oprócz tej nieszczęsnej konfrontacji na koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pokazanie tej ostatniej walki to czysty chwyt reklamowy. Po tym trailerze już jestem pewny, że kupię tą grę. Naprawdę to będzie mocna pozycja, przynajmniej od strony fabuły, zobaczymy jak gameplay, bo też się prezentuje znakomicie . Euphoria robi swoje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja golądałem. Wydaje mi się że pokazywali wersję z Xboxa. Podobno PS3 miało być platformą priorytetową dla Lucas Arts więc mogliby pokazać jak na niej się prezentuje. A co do gameplay'u, to moce miażdżą. Można robić bardzo efektowne kombosy, walczyć dwoma stylami(szybki i wolny) zależnie od prędkości wciskania przycisków. Mówili też coś o 50 rodzajach przeciwników. Nieźle się tym jawasom dostało od apprentice'a. Porażenie i z kopa wzmocnionego mocą ]:-> . Grafika także jest piękna. Niestety nie będzie trophies, przynajmniej narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie będzie trophies, przynajmniej narazie.
tyle tylko usłyszałem bo miałem dźwięk ściszony na prawie minimum, żeby panienki nie obudzić a słuchawki niestety mi się połamały Jutro sobie oblukam na full volume Grafika wygląda naprawdę dobrze, a fizyka jeszcze lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja tam nawet nie słuchałem co on mówił za bardzo byłem w gameplay wpatrzony gra wygląda niesamowicie, ciekawi mnie tylko jak rozwiązali rzuty przedmiotami, tzn skąd wie gdzie ma rzucić? jeśli trzeba będzie analogiem skręcić w którąś stronę to kiepsko :/ ale mogli pokazać gameplay z tego dziwnego lasu, super musi wyglądać moment w którym od mocy wszystkie drzewa się kiwają, albo przecinanie ich mieczem. właściwie ciekawe czy podczas normalnego machania też będą się ciąć, czy tylko w momencie rzutu mieczem w nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. W następnym miesiącu twórcy uraczą nas demem. Będzie to zmodyfikowany level w fabryce TIE Fighterów. Z tego co wiem to dadzą nam do dyspozycji jakieś ciekawe moce(dostępne pewnie dopiero w dalszych etapach gry) i zakończenie którego nie ujrzymy w pełnej wersji gry. No cóż, Pozostaje nam tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie demo jakieś pożądnej gry , a nie jakiegos crapu pokroju nascara...:-)Super

Ktos wie kiedy w przyszłym miesiącu??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie demo jakieś pożądnej gry , a nie jakiegos crapu pokroju nascara...:-)Super

Ktos wie kiedy w przyszłym miesiącu??

pozdro

Wlasciwie za miesiac okaze sie czy ten SW nie jest crapem. Mnie odrstrasza widzialna moc i zielone kulki wypadajace z pokonanych wrogow, a takze brak widzialnych obrazen (brak ucietych konczyn przy walce na miecze swietlne to poroniony pomysl... mogli by dac opcje on/off w tym zakresie :/ )

Nie mniej jednak czekam na demo pelen entuzjazmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie nie za bardzo spodobało jak zobaczyłem , że po ciosie lightsaberem vadera jeden z wookie'ch po prostu padał. Pewnie rozczłonkowywać będziemy mogli tylko roboty. Trochę szkoda gdyby tak sie stało tym bardziej, że fabułę obserwujemy z tej ciemniejszej strony mocy...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym brakiem możliwości rozmieniania przeciwników na drobne to lucasarts ma jakąś taką głupią politykę.. wspominałem już, że jest ona głupia?

Ameryki tu pewnie nie odkrywam ale zdaje się, że te zielone kulki odbudowują energię życiową naszego herosa. W Darksiders'ach też coś takiego zamontują. Tylko tam to będą jakieś punkty za które da sie kupować upgrade'y.

Wracając do FU ( ) mam nadzieję, że gierka im sie uda i będę ją katował co najmniej ze 20x od A do Z dla samej radochy wywijania mieczem i korzystania z mocy jak to miało miejsce przy okazji Jedi Outcast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do FU ( ) mam nadzieję, że gierka im sie uda i będę ją katował co najmniej ze 20x od A do Z dla samej radochy wywijania mieczem i korzystania z mocy jak to miało miejsce przy okazji Jedi Outcast

Dokładnie. Szkoda tylko, że nie będzie multi. Pojedynki w Jedi Acadeny z kumplami były extra, a tutaj takowych będzie brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie będzie multi, ze względu na zbyt skopaną mechanikę gry, która będzie zbyt nieprecyzyjna by spożytkować skilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, można by zmienić właściwości niektórych ze "spelli". Nawet bym się nie obraził jak bym dostał taki zestaw jak w JA. Po prostu frajda jaką daje wywijanie mieczem jest ogromna... Frajda jaką daje wywijanie mieczem na online jest nieopisana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na online nie ma co liczyć (też jestem fanem Jedi Academy i wiem, o co ci chodzi ;P), pamiętam, że w grze traktującej o Epizodzie III był tryb versus i dawał wiele frajdy. Czemu niby teraz ma go nie być do jasnej cholerci? ;O WHAT THE HELL THEY WERE THINKING!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie dali bo walka na miecze w FU jest skopana.. I całą grę przechodzisz używając potęgi mocy.. OMGOSH! Tego bym nie przeżył gdyby mi system operowania mieczem zaaplikowali podobny do tego z Dark Forces II..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze kiedy beda dostepne Preordery i ile moga kosztowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie spotkałem się z preorderami, co do ceny, to na pewno będzie kilka, kilkadziesiąt złotych droższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądze żeby ta gra przekroczyła cenę 200zł na takich serwisach jak np. allegro.pl i tak nadal pozostaje nam czekać czekać i jeszcze raz czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena pewnie bedzie w granicach 200zl moze troche mniej. Jak wiekszosc nowosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku takiej gry cena nie gra roli, przynajmniej dla mnie. Od końca 2006 roku czekałem na nową grę SW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn widzialem Preordery na empik.com za 240 zl lol lol lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BĘDZIEMY MIELI MULTIPLAYER !!!!! (opis gry z empik.com)

Opis: Star Wars: The Force Unleashed (Playstation 3)

Star Wars: The Force Unleashed jest kolejną grą rozgrywającą się w kultowym uniwersum stworzonym przez Georga Lucasa. Gra prezentuje wydarzenia rozgrywające się miedzy trzecim i czwartym filmowym epizodem. Pod kontrolę gracza zostaje oddany uczeń Dartha Vadera. Początkowo nasza postać posiada ograniczone umiejętności posługiwania się Mocą i mieczem świetlnym. Jednak w miarę postępów w grze nasza postać staje się coraz potęrzniejszym Sithem aby dostatecznie dorównywać potęgą samemu Vaderowi.

Orócz trybu single player twórcy wprowadzili także tryb gry wieloosobowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×