Skocz do zawartości
Emir

Race Driver GRID

Rekomendowane odpowiedzi

galeriahtmlwiadomosci76or2.jpg

Race Driver: GRID to gra samochodowa ze stajni Codemasters, która zadebiutuje już latem tego roku na PlayStation 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odejście od korzeni serii, brak wyścigów turystycznych, za to dostajemy wypasione fury i uliczne trasy - znowu Zapowiada się lepiej od NFSów, ale i tak nie przekona mnie do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna TOCA. Na pewno sie nie zawiedziemy Tylko ten styl a'la NFS, ciekawe jak im wyjdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... pięknie wygląda , na Pro Street sie zawiodłem to może to przyneisie mi oczekiwany efekt.Wygląda obłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fpsy zabijaja gry codemastwrsow !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX dostal wersje do testow no i byli gra zachwycenia

wystawili przewidywana ocene : 9

Po wiecej info zapraszam do kioskow ale po przeczytaniu artykulu sam sobie smaka narobilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wygląda oszałamiająco, ale martwię się o model jazdy. Bo do pseudo-realistycznego z TOCA2 pewnie nie powrócą, więc można spodziewać się czegoś na kształt NFSów nowych, a to dyskwalifikowałoby grę jako kandydata do kupna dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grafika jest boska, mam nadzieje że gameplay również taki będzie i nie zaprzepaszeczą tak dobrze zapowiadającej się produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zapowiada się cudnie

Styczność z serią Toca miałem już bardzo dawno, pierwszy raz w roku 1999, kiedy na płytce od OPM znalazło się demo Toca: Touring Cars. Bardzo mi się spodobała, a kolejne odsłony niosły sporo nowego i również były dobre. Po obejrzeniu traileru GRiDa zaniemówiłem - piękna grafika, na poziomie Gran Turismo 5 Prologue, fajne ścieżki dźwiękowe w trailerach, zniszczenia i ogólnie miodzik. Cóż, będę starał się kupić tą pozycje jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajajaja - gierka bedzie superasna! Sterowanie wezma z Colin'a grafe podciagna - miod, miod! Nic tylko zamawiac preorder!!!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o date to ma wyjść 6 czerwca.GTA uprzyjemni mi czekanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem wkleić.

Powtórki to mistrzostwo świata! W każdym razie mnie się strasznie podobają. Ta 'latająca' kamera jest fantastyczna. Idealnie oddaje prędkość.

Modele samochodów też zrobione na wysokim poziomie. Szkoda, że nie było tu jakiejś większej stłuczki ale widać w pewnym momencie odpadający zderzak po spotkaniu z bandą. Burnout na zamkniętej trasie

Do tego muzyka, która mnie wpadła w ucho. A z tym niestety w wyścigach bardzo źle ostatnio. Ostatnia ścieżka dźwiękowa jaka mi się podobała to Gran Turismo to z PSX

Oj kupię tą grę na 90%

P.S.

Fotki dwa posty wyżej poezja

Tuningowane maszyny, samochody klasy GT i nocne wyścigi! Czego chcieć więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że ta gierka wciągnie mnie tak jak żadna inna od czasówm Most Wanted... ah MW to była gra ;] Myśle czy jej kosztem nei zrezygnowac z Dark Sector.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie na filmach miażdży, oby tylko fizyka jazdy była odpowiednio wyśrodkowana - trochę arcade, ale też realizmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×