Skocz do zawartości
Emir

Race Driver GRID

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na PSS UK do ściągania demka - 962MB

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyścig za mną

3 okrążenia w Mustangu Ale jazda Jak Destruction Derby w nowej otoczce

Model jazdy bardzo się różni od GT5P ale po kilku okrążeniach (u mnie 2) idzie się przełączyć

Pozytywnie mnie zaskoczyły części samochodów, które zostają przez cały wyścig na trasie! Oczywiście tylko te większe ale i tak jest miło rozjechać jakiś leżący zderzak

Grafika solidna. Świetny efekt dymu nie to co było w NFS:PS.

Zniszczenia może nie w drastycznym stopniu (to nie symulator) ale wpływają na jazdę. Po 6 spotkaniach z bandą o hamowaniu z dużej szybkości mogłem zapomnieć. a spod samochodu po wyskoku wylatują snopy iskier przez zniszczone amortyzatory

Jak na ta chwilę gra do kupienia na 95%.

NFSPS przy tym wysiada i to na starcie.

Lecę na kolejny wyścig

(...)Po kolejnych wyścigach(...)

Ufff... Podsumowanie na szybko

Jestem po 4 rodzajach wyścigów.

Vs uliczny, Vs na torze, Drift, Time trial.

Oba vs to naprawdę świetna zabawa i w moim przypadku nie ma możliwości na początku dojechać całym samochodem

Drift dla mnie to jak na razie kosmos Utrzymanie samochodu w dobrym położeniu w trakcie driftu wymaga sporej wprawy i praktyki, której mi brakuje

Time trial oj cięęężko... Czasy dość wyśrubowane i bez znajomości toru raczej ciężko pobić za pierwszym podejściem

Małe sprostowanie do zniszczeń. Są dwa patenty

Pierwszy w wyścigach z przeciwnikami. Jeżeli samochód w jakimś momencie zostanie zniszczony (w stopniu uniemożliwiającym dalszą jazdę), czy to przez naszą radosną twórczość (spotkanie ze ścianą) czy przez akcje przeciwników mamy, jak to mówi miły pan w słuchawce, trzy możliwości. Rozpoczęcie wyścigu jeszcze raz, przerwanie, albo coś znane z Timeshifta. Wchodzimy w opcję powtórki, dostajemy możliwość cofnięcia akcji o kilka sekund i możemy próbować naprawić swój błąd. Coś nowego i może się przydać bo ileż to razy jeden głupi błąd, bądź sekunda nieuwagi pozbawiła nas zwycięstwa bądź podium w długim wyścigu. W wyścigach sam na sam ta opcja już nie działa. Dostajemy za to śliczną tabelkę w jakim procencie uszkodziliśmy nasze auto Mój rekord to 87% po perfekcyjnym okrążeniu i nie wyrobieniu się na ostatnim zakręcie tuż przed metą

Zniszczenia jednak bardzo wpływają na jazdę, to już nie NFSPS gdzie jadąc 200km/h wpadaliśmy na ścianę i nic się nie działo. Tu urywają się koła, tracimy sterowność i można zapomnieć o dalszej jeździe. Widać korzenie w Colinie

Podsumowując bardzo udana, ładna i dynamiczna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze niż NFSy, ale nadal zbyt zręcznościowe jak dla mnie, nawet przy wyłączonych wspomagaczach za łatwo się jeździ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

jest online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w demie jest online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec po godzince jazdy...

Absolutna REWELACJA ! Zdecydowany moj osobisty wyscigowy hicior tego roku. Godny nastepca DIRT'a. Swietna grafika, dzwiek i calkiem dobra fizyka. Bardzo przyjemnie sie gra. Po wylaczeniu wszystkich "ulepszaczy" jedzie sie naprawde ciezko.

Nie jest to rasowy symulator ale daje wielka frajde z jazdy.

Osobiscie lepiej mi sie gra jak w GT Prologue.

Must Have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest kozacka gierka tzn demo. Wlasnie pogralem w demo i jest swietne. Podoba mi sie duzo bardziej niz gt5 prologe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra, wszystko stoji na b. wysokim poziomie grafika, dzwieki, grywalnosc - niema co narzekac , ale te samochody zachowuja sie jakos nienaturlanie, to znaczy obrot o 180 zajmuje mniej niz pol sekundy, zryw z miejsca tak samo - w tym teamcie gra strasznie popisuje sie jako ARCADE itp. itd. Jak dla mnie gra do kupienia ale tylko wtedy jesli poprawia fizyke aut. Reszta very good

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Zaskoczony! Dali Rade z Ta Gierka , Ledwo wStalem i juz Odpalilem Konsolke i Smigam w demo hehe , teraz tylko czekac na full versje i smigam odrazu do sklepu! , gt 5 juz odlozone na pulke i sie zastanawiam czy nie sprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

no to z tego, co czytam, to nie gra dla mnie ;-)

ale dam jej szanse - swoja droga gral w to ktos na kolku? najlepiej jakies wrazenia z uzytkowania G25 - czy mozna uzywac sprzegla, czy biegi w trybie H dzialaja itp itd. no i jaki kat obrotu gra obsluguje (colin DIRT mial zablokowane to na ~200 stopni)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciaglem demko , zagralem i jestem rozczarowany.Zapowiadano bardzo hucznie ta gierke a jak dla mnie do symulatora jej b.duzoooo brakuje.Po wylaczeniu kontroli trakcji , hamowania itp z najwieksza szybkoscia jestem 1.Jesli jest to symulator to prosze bardzo ale GT moze pokazac GRIDOWI jak powinine wygladac symulator.Gierka jets banalna , latwa i gorzej wykonana niz symulator GT5p.

Moja ocena dla grida to zaledwie 5/10 za ladna grafike,dzwiek silnika i modele pojazdow oraz trasy sama fizyka jest b.slaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wspominał że ta gra to symulator?

Przecież to czysty arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronach z grami tego typu jest zaliczany do symulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dziś także przetestowałem tę gierke,mając w pamięci jej poprzedniczki z poprzednich generacji.Jeszcze z czasów PSX'a,to jestem nieco rozczarowany. Grafika mnie osobiście nie zadowala,taka podrasoawna Toca z PS2,być może dlatego,że zastosowano nie pasującą jak dla mnie paletę barw.Zbyt ciemna,miało być poważnie,jakoś mi to nie przypasiło. GT5:P według mnie jest o wiele bardziej grywalny,większy nacisk połorzono na reazlim samej jazdy a to wkońcu w wyścigach jest najważniejsze.Przynajmniej w symulatorach,te jakoś bardziej potrafią wciągnąć gdyż są bardziej wymagające. Moja ocena to 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie ja nie zostałem skażony tymi opisami i od samego początku byłem nastawiony na arcade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą MAGpl

Pierwsze wrażenia po demku... jestem wielce rozczarowany Gra mi niepodeszła jak jasna cholera! Model jazdy taki sobie (wyłączone wspomagacze) i do tego banalne drifty. Zniszczenia... hah to już lepsze są w GTA4 (na jednym zakręcie karambol z udziałem 10 chłopa i mi tylko zderzak odpadł ). Grafika tak jak napisał MAGpl podrasowana TOCA Race Driver 3, kolorystyka spieprzona i niepotrzebny filtr nałożony na obraz (coś ala Burnout Paradise). Dynamika dobra, ale czemu cały czas czuję się jakbym jechał na przyspieszeniu x1.5 Ogólnie jestem zawiedziony a taką miałem chęć na tą pozycję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka całkiem fajna, taki przyjemny arcade racer. Miło że dodali tryb online, który jest fajnie pomyślany (min. głosujemy na wyścigi, flagi z jakiego państwa pochodzi). Graficznie jest dobrze, czyli tak na 7, ale włączcie sobie po tym demku GT5:P... przepaść graficzna.

PS. Albo porównajcie sobie dźwięk silnika, podmuchu wiatru w GRID i GT5: P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×