Skocz do zawartości
ONE

Outland

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli ktos nosil sie z zamiarem zakupienia tej gry to od wczoraj jest mega obnizka na 18 pln ... Ja demko mialem od miesiecy na dysku i wczoraj zakupilem bardzo fajna gra ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie kurwa mac ;)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opłaca się brać gre za te 18 złotych ? Faktycznie niezła promocja thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18zl to malo, bo giera jest swietna. Ubisoft daje rade z platformowkami, i w tym przypadku nie zawiedli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie : W których momentach gra robi autosave bo już 2 razy w mi się zdarzyło że muszę grę przechodzić od wcześniejszego miejsca. No chyba ze da się normalnie zapisać a ja tego nie widze ;/

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie : W których momentach gra robi autosave bo już 2 razy w mi się zdarzyło że muszę grę przechodzić od wcześniejszego miejsca. No chyba ze da się normalnie zapisać a ja tego nie widze ;/

autosave robi się zawsze jak przechodzisz do następnej planszy ... czyli po przekroczeniu tego "mostu?"

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Ile czasu zajmuje ukonczenie całej gry ? Chciałbym ją przejść na raz dlatego pytam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Ile czasu zajmuje ukonczenie całej gry ? Chciałbym ją przejść na raz dlatego pytam :P

mi przejście gry zajęło z 14 godzin, ale miałem kilka problemów z bossami plus szukałem trochę tych masek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde no to sporo czasu, ja gram 3 godziny na razie i myślałem ze jestem w połowe :) no cóż ale przynajmniej gra przyjemna i wymagająca chociaż dwóch pierwszych bosów jak na razie nie sprawiło większych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem w szoku liczyłem na max 5 godzin czyli na raz to będzie nie możliwe jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no myśle że kolega bardzo dokładnie eksplorował świat przez te 14 godzin bo mi to chyba nie zajmie więcej niż 10 ( powoli zbliżam się do końca z tego co widziałem na yt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że spokojnie można się w 7 godzin zmieścić. Mi zajeło cos około 10 ale sporo ginałem no i ostatni boss też troche zajał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo przejście gry oscyluje w granicach 8 godzin. Inna sprawa, że poradzenie sobie z ostatnim bossem bez upgrade'owania wszystkiego, a więc bez backtrackingu i zbierania masek, serduszek, mocy, jest cholernie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ja się po nic nie wracałem. W sumie wcale ten boss taki trudny nie jest tylko trzeba być bardzo cierpliwym i dokładnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mamy możliwość oglądania pod selectem dwóch map najpierw bieżącej planszy a dalej możemy przeskoczyć na mapę świata

ktoś wie jak ją czytać(mapę całego świata) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapie masz wszystkie światy w grze i plansze w tym że nie wszystkie, są tylko te na których znajdują się teleporty na te bez teleportów musisz lecieć na piechotę. Z tego co pamiętam w późniejszym czasie będziesz mógł z nich korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×