Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

uncharted3.jpg

Cudowna grafika, świetna animacja, wyspa kryjąca zaginiony skarb, i najważniejsze - gra teamu Naughty Dog.

Źródło: ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra swietna ! Przeszedlem na normalu. Staram sie przejsc na Hard ale nie lubie przechodzic tej samej gry jeszcze raz w tak krotkim odstepie czasowym. A czas goni bo musze oddac wonxowi A zostalo jeszcze 30 skarbow do odkrycia i Crusher ( czy jakos tak )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stoi w biblioteczce ...i tam zostanie na wieki Naprawdę godna polecenia gierka...

Mam dokładnie tak samo ! U mnie na półeczce nie zostaje wiele gier do końca. Zostają tylko tytuły, które naprawde są bardzo dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaką grałem na PS3. Godna polecenia każdemu! Nawet jeśli ktoś nie przepada za tego tupu grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita muzyka, grafika, klimat, poziomy, grywalność - w tej grze wszystko jest wręcz idealne. Tylko troszkę mniej strzelania i kilka poziomów więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych strzelanek tpp w jakie grałem... Naprawdę polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra obłędna ma się wrażenie, że oglądasz film, w którym masz wpływ na to co się dzieje. W grze jest mnóstwo sekretów i dodatków także należy ją przejść kilka razy ale wierzcie mi jest to przujemne i nie ma możliwości o nudzie. Polecam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to że temat już dość obszerny (o tej grze) wylądował w śmietniku...

Chcę kolejny raz napisać że grę skończyłem 10 razy, mam wszystko co można było zdobyć (poza jednym skarbem, tym 61/60...) ale obadam tą sprawę jeszcze!! Gra świetna, pod każdym względem, zaczynając od grafiki a kończąc na muzyce!!

Ktoś, kiedyś napisał na forum: cytuję "to najlepszy film w jaki grałem", też jestem tego zdania!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny tytuł, gra pokazująca jak wielka moc jest ukryta pod czarnym lakierem. Wielbię ją za klimat filmów przygodowych z lat dzieciństwa. Oby więcej tak dopracowanych tytułów wychodziło na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warta jest nawet 500 zl, to najlepsza gra w jaka do tej pory gralem na ps3, FE-NO-ME-NAL-NA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie wiem co w niej widzicie... gra mocno przeciętna, sterowanie nie dopracowane, plastikowa grafika (chociaż to zależy od gustu...), krótka (7h 42min na normalu to jednak trochę za mało jak na 200zł), za droga jak na taką ilość dostarczanej rozrywki, za dużo strzelania a za mało i za proste zagadki, animacja nie dopracowana, często podczas skoku macha tymi łapami jak głupi a miejsce do którego skacze jest niecały metr dalej, albo to ślizganie się po podłodze jak będzie się dalej od krawędzi na której chce się uwiesić.... oczywiście gra ma też dobre strony, przede wszystkim wciągająca i robiąca wrażenie jak by się film oglądało, fabuła, jakieś śmieszne dialogi czy sytuacja sprawiają jeszcze większą przyjemność z gry, innymi słowem jest to nie za bardzo udana próba skopiowania TR, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem, było wiele elementów które przypominały tą serie (przynajmniej dwie ostatnie części....) po za tym nie widzę nigdzie tego wykorzystania ps3 przez programistów, często można zobaczyć nie dokładne tekstury które się dopiero ładują (no chyba, że to ja mam coś nie tak z ps'em i dłużej mi ładuje), do tego małe mapki więc się nie dziwie, że dopiero po dłuższej grze zaczyna się trochę ciąć ( przy skokach). ogólnie gra to jeden wielki średniak, takich gier było już pełno, tylko z gorszą grafą, max bym dał w ocenie 8- bo mimo tych nie dopracowani w sterowaniu i kilku innych błędów to fabuła ją jeszcze jakoś ratuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co w niej widzicie... gra mocno przeciętna, sterowanie nie dopracowane, plastikowa grafika (chociaż to zależy od gustu...), krótka (7h 42min na normalu to jednak trochę za mało jak na 200zł), za droga jak na taką ilość dostarczanej rozrywki, za dużo strzelania a za mało i za proste zagadki, animacja nie dopracowana, często podczas skoku macha tymi łapami jak głupi a miejsce do którego skacze jest niecały metr dalej, albo to ślizganie się po podłodze jak będzie się dalej od krawędzi na której chce się uwiesić.... oczywiście gra ma też dobre strony, przede wszystkim wciągająca i robiąca wrażenie jak by się film oglądało, fabuła, jakieś śmieszne dialogi czy sytuacja sprawiają jeszcze większą przyjemność z gry, innymi słowem jest to nie za bardzo udana próba skopiowania TR, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem, było wiele elementów które przypominały tą serie (przynajmniej dwie ostatnie części....) po za tym nie widzę nigdzie tego wykorzystania ps3 przez programistów, często można zobaczyć nie dokładne tekstury które się dopiero ładują (no chyba, że to ja mam coś nie tak z ps'em i dłużej mi ładuje), do tego małe mapki więc się nie dziwie, że dopiero po dłuższej grze zaczyna się trochę ciąć ( przy skokach). ogólnie gra to jeden wielki średniak, takich gier było już pełno, tylko z gorszą grafą, max bym dał w ocenie 8- bo mimo tych nie dopracowani w sterowaniu i kilku innych błędów to fabuła ją jeszcze jakoś ratuje

podobno o gustach sie nie dyskutuje, ale wiekszosc z nas na pewno nie uwaza, ze grafika w tej grze jest plastikowa, fakt faktem jest specyficzna, ale dobry tytul nie opiera sie tylko na grafice, a w Uncharted wszystko dla mnie jest na 10 to moje skromne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja nie mówię, że ta gra to kompletna porażka, bo mimo wielu wad ma kilka plusów które bardzo wciągają, ale na pewno nie jest to taka idealna gra jaką wszyscy opisują....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jej nie sprzedam i chetnie zagosci w moim czytniku i to pewnie jeszcze nie raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wymiata ale zbyt krotka jest 9h i juz koniec a szkoda szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię, że ta gra to kompletna porażka, bo mimo wielu wad ma kilka plusów które bardzo wciągają, ale na pewno nie jest to taka idealna gra jaką wszyscy opisują....

Hmm, wysokie noty recenzentów, ilośc sprzedanych sztuk w ogromnej liczbie... więc to wg Ciebie jakaś halucynacja? że wszyscy są w błędzie?, może i grafika jest zbyt przekolorowana ale czuje się w grze klimat, wchodząc w jungle widzisz jak wszystko się rusza, tętni życiem... gra ma wiele walorów i nie tylko estetycznych!!

Definicja jaka Ci coś wyjaśni jest prosta!!... otóż, jeśli w coś wierzy jeden człowiek to zazwyczaj nazywają go głupcem, jesli w coś wierzy sto osób to mozna to nazwac wiarą/kultem!! Jednak na razie w tym temacie jesteś sam ze swoimi sentencjami!! Wyciągnij wnioski, lub lepiej kup grę i zagraj, bo pewnie opierasz swoje dyskusje na podstawie wyłącznie screenów z sieci!!

Apropo... 9h... 7h... a skończcie ją na 100%, znajdźcie wszystko, odkryjcie wszystkie bonusy... to jest sens grania! I założę się o srebrne zęby mojej babki że w i 10h nie skończysz gry!!... Heh daje sobie głowę uciąć że i w trybie Crushing jej w 10h nie skończysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przeszedłem już grę, dokładnie w 7h 42min (w save pisze), fakt nie znalazłem wszystkiego, zaledwie 15 skarbów na 60, i 350 medali (chyba z 600 możliwych, nie chce mi się teraz gry uruchamiać...), wiem, że to nie dużo (nawet teraz jak ją przechodzę na hardzie jestem na 35% i mam 12 skarbów i 50 medali, 2h 19min...) a wysokie noty, ilość sprzedanych sztuk hmm... nie da się ukryć, że na ps3 jest na razie mało gier, więc jak wychodzi jakaś lepsza gra która w dodatku jest exklusiwem (czy jak to się tam pisze ;]) na ps3, to fanboye będą ją wychwalać pod niebiosa... a wiesz co to jest "manipulacja tłumem" czy jakoś tak? to w tedy kiedy jedna osoba zaczyna klaskać a reszta za nią bez jakiego kolwiek zastanowienia... oczywiście nie działa to na tak dużą skale ;]... po za tym mi bardziej chodzi o to, że takie gry były już na ps2, a nawet bardziej interesujące jeśli chodzi o rozgrywkę, bo nie polegały tylko na strzelaniu i od czasu do czasu na wspinaczce, do tego jak dla mnie sterowanie jest żenujące... faktycznie grafika nie jest najważniejsza, ale zaczyna być wkurzające jak jedyne co się da wyczytać w komentarzach do co nie których gier, to, że "Uncharted ma lepszą", przy grach w których widać gołym okiem, że są bardziej realistyczne, teraz co prawda zdarza się tak coraz rzadziej ale kiedyś to każda gra była porównywana do Uncharted...

EDIT: sprawdziłem ile jest tych medali dokładnie... 1000, sorry za pomyłke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, załóżmy że i Twoje i moje argumenty przemawiają, moje do pewnej części 'tłumu', Twoje do pozostałej części 'tłumu' ale nie da się ukryć, że gra jest hitem tak czy siak!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem ta gre pare dni temu i naprawde zrobila na mnie mocne wrazenie. Bardzo dobry text: "Najlepszy film w jaki gralem"

Ale mam jedo ale:

[span style=color:#000000;background:#000000]PO CO TE POTWORY?????? PO CO?? Juz kolejna gra ktora mi psuja potworki jakies... Bo pomijajac wyczyny Drake'a i "jeden przeciwko dziesiatkom" to gra jest wzglednie realistyczna i naprawde piekna i ciekawa. A tu jakies zdechlaki mi sie zaczely peletac... I przyznam szczerze ze pojecia nie mialem ze taki motyw jest w tej grze. Ehh.. Tak samo bylo z Far Cry czy RTCW.. Jak bede chcial postrzelac do potworkow to zagram w gre gdzie sa potworki na okladce...

Skoncze ja bo chce doogladac moj film. Ale popsuli mi zajawke...

PS: Zanim ktos zacznie mnie besztac ze nie mam racji to zaznaczam: MNIE popsuli zajawke, JA nie lubie potworkow w grze ktora wygladala do tej pory realistycznie..

[/span]

EDIT: Sorry za spoila tym ktorzy przeczytali, a nie doszli jeszcze do tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam w całości wypowiedź cwir'a, mnie też się nie widzą te [span style=color:#000000;background:#000000]'potworki'[/span]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe[span style=color:#000000;background:#000000]

Ale to nie potwory to ludzie powiedzmy że, zakażeni... nieco inną odmianą grypy!! [/span]

W fabule wszystko jest, druga sprawa, nie wszystkim wszystko się musi podobać, Twoje zdanie jest takie innych inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czy możecie nie spoilować? Jak już to w ramkach:

[spolier]blabla[/spoiler]

Wiele osób nie przeszło jeszcze tej gry albo nie doszło do momentu, w którym owa rzecz, o której mowicie jest... Wiec pomyślcie o osobach, które nie przeszły gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie bede sie zabieral za przechodzenie i troche sie zdziwilem ze beda [span style=color:#000000;background:#000000]potworki[/span] :/ szkoda ze nie napisaliscie w spilerze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, to po kolei.

swietny dzwiek. w zasadzie to chyba najlepszy z gier w jakie do tej pory gralem. na sluchawkach z wlaczonym odpowiednim trybem poezja. w DTS tez rozlozenie dzwiekow jest wiecej niz poprawne. muzyka taka jaka byc powinna - glowny motyw wpadajacy w ucho, muzyka dopasowuje sie do akcji. nic dodac nic ujac.

grafika - nie jestem osoba ogladajaca tekstury z bliska, nie wypatruje doczytujacych sie tekstur (moze ze dwa razy rzucily mi sie w oczy), ba! wazniejsze od tego sa dla mnie ogolne wrazenia estetyczne. a te sa wzorowe. gra nie udaje, ze jest fotorealistyczna, ma wlasna konwencje przedstawiania swiata, w ktorym sie toczy akcja - ogolne wrazenia sa bardzo pozytywne. na osobna uwage zasluguje wyglad wody - z daleka jest srednio (robi sie szachownica), ale juz z bliska ("jazda" w gore rzeki) przebija wszystko, co do tej pory widzialem. nawet Bioshocka. i nawet to, ze nie jest interaktywna nie wplywa na ocene. ogolnie oprawa audio-wizualna stoi na najwyzszym poziomie, a jedyne do czego sie mozna przyczepic, to detale.

gameplay. czyli to, co w kazdej grze powinno byc najwazniejsze. no coz - przyznam sie, ze w polowie gry zaczelo mnie to cale strzelanie nudzic i irytowac. ktos tu dobrze napisal - "strzelanka". bo nie oszukujmy sie - to jest strzelanka z elementami platformowki. strzelanka, ktora po jakims czasie staje sie nudna, przewidywalna i powtarzalna. tutaj panowie z mojego ulubionego za czasow PS2 studia sie nie postarali.

fabula - jak na gre komputerowa - znosna. niezbyt oryginalna, dosc przewidywalna (choc sa zwroty akcji na szczescie) i potrafiaca zmotywowac do skonczenia gry. ale daleko jej do miana "swietnej". do tego sporo bzdur wynikajacych z braku logiki, obowiazkowo czarno-biale charaktery - do kina bym na to nie poszedl ;-)

czas gry - idealnie wywazony. gdyby gra byla dluzsza (czyli byloby jeszcze wiecej strzelania), to bym jej nie skonczyl. a tak jakos sie na sile udalo po poltora miesiaca.

system-seller? oj na pewno nie. juz predzej Ratchet&Clank. ewentualnie nowy Jak&Daxter na ktora to gre BARDZO licze, ze Naughty Dog sie w koncu wezmie. jednak kasy wydanej na Uncharted nie zaluje i to jest chyba w tym wszystkim najwazniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pierwszy raz słyszę że są [span style=color:#000000;background:#000000]potwory[/span] zawsze myślałem że tylko ludzie o.O a to popsuło mi już zabawę od samego tego słowa tak wiec z kupnem się zastanowię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×