Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle lat mam ps3, a dopiero niedawno odpaliłem Uncharted. Do platyny brakuje mi już "tylko" trofeum za Crushing ;) Przeskok poziomu trudności był masakryczny, ale zaczynam się przyzwyczajać ;) aktualnie jestem na poziomie skutera, więc na razie będzie chwila spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wielu największy problem sprawiał tzw. blue room w V rozdziale więc masz go za sobą i możesz spać spokojnie :) ja tam w U1 nie miałem żadnych problemów na crushing no ale to był trzeci Uncharted z kolei ogrywany więc było się już ogranym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, ktorzy ograli wszystkie czesci, tez macie wrazenie ze w tej czesci bylo za duzo strzelania :p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Axa - blue room faktycznie jest odrobine wymagajacy, bo nie pozwala na statyczną walkę. Wszystkie starcia w Uncharted są schematyczne, wystarczy zapamiętać z której strony nadejdą wrogowie i odpowiednio dobrać osłone :) Ewentualnie można w stylu multi biegać i strzelać :P Ale na crushing troche łatwo o śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blue room jest glitch że można typów ściągać z góry pokoju (miejsca którym wchodzimy) jak na strzelnicy :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła. Jeśli pierwsza odsłona jest rzeczywiście najtrudniejsza to podejrzewam, że postaram się o platynę we wszystkich częściach. Jutro oddam kumplowi pierwszą część i zabieram się za dwójeczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero kilka dni temu zacząłem swoją przygodę z Uncharted i przez te kilka ostatnich dni szukałem okazji, żeby jak najczęściej zasiąść przed konsolą. Gra poszła w trzy wieczory i była to naprawdę fajna przygoda. Po ukończeniu gry na hardzie obawiałem się podejścia do trybu crushing, ale diabeł wcale nie okazał się taki straszny i również poszedł w trzy wieczory. Najgorszym momentem dla mnie był rozdział 4 i walka obok wraku samolotu, później było już z górki :) Następna odsłona przygód Drake'a już zamówiona i już nie mogę się doczekać dalszych przygód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś wiadomo na temat polskiej wersji językowej Uncharted 1 na PS3? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem, że Sony Polska ponoć planuje wypuścić patcha polonizującego - po premierze kolekcji na PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja do pierwszego Uncharted na PS3? Przecież to nie ma sensu, nie dość że będą mieli dodatkową robotę by wsadzić to na PS3, to jeszcze polonizacja nie sprawi, że ludzie znowu będą w to grać tylko dlatego, że jest po polsku. Tym bardziej, że polonizacje Uncharted z 2 i 3 części są tylko niewiele lepsze od Beyond, Ratchet & Clank, Jak & Daxter czy Sly Coopera (w Sly to dopiero beka xD). Patche na PS3 muszą być odpowiednio przetestowane, pewnie musi zostać uiszczona jakaś zapłata i jeszcze nie tylko polacy będą ściągać tego patcha ale również gracze europejscy.

Pokaż jakieś oficjalne info, bo zbyt komicznie ta sprawa wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym jest bez sensu? Dlaczego byli posiadacze Xboxa (do których kierowany jest remaster) mają mieć wszystko w rodzimym języku, a posiadaczom poprzedniej konsoli mają być rzucane kłody pod nogi? To tylko kwestia patcha, który nie będzie kosztował milionów dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie będzie paczował 7 letniej gry tylko dla Polaków, tym bardziej że może z 200 osób skusi się ograć tę wersję językową na pastgenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z samego szacunku mogliby wydać tego patcha. Przecież to nic trudnego, chociażby same napisy. W oczach graczy dostaliby kolejnego plusa, więc nie byłby to strzał w stopę z marketingowego punktu widzenia dla przyszłych produkcji. 
Może niezbyt dobry przykład ale okej. LA Noire - chyba każdy kojarzy sobie ten tytuł. Z tego co pamiętam to jakoś na początku tego roku zostało opublikowane spolszczenie do tej gry w wersji PC. Oczywiście nieoficjalne ale to jest nieistotne w tej sytuacji. Po opublikowaniu spolszczenia nagle bum - na allegro gra sprzedawała się jak świeże bułeczki, klucze do steama szły w tysiącach, a warto podkreślić, że to tylko wersja PC, którą można ściągnąć z torrentów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie porównuj PC do PS3.

 

Nawet jak postała wersja językowa, trzeba zrobić łatkę, przetestować ją czy nie psuje gry i uzyskać certyfikację. 

 

Na serio nikt nie będzie tego robił dla garstki Polaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wbita. Crushing nie taki straszny jak niektórzy opisują. Trzy lata zajęło mi splatynowanie jedynki. Po kupnie ps3 jako świeży gracz utknąłem w dżungli na poziomie easy :-). Po półtora roku wróciłem i bez problemów przeszedłem na hard. A crushing po następnym roku poszło w 3 dni :-) Doświadczenie uzyskane w Uncharted na Vitę i w III pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×