Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Pips szczerze to w sumie jedyny minus dla mnie, ale znajdziesz je tylko w 1 miejscu, w sumie można powiedzieć, że w jednym chapterze wiec jest dobrze, kupuj bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też pierwszy raz słyszę że są [span style=color:#000000;background:#000000]potwory[/span] zawsze myślałem że tylko ludzie o.O a to popsuło mi już zabawę od samego tego słowa tak wiec z kupnem się zastanowię...

Informacja naprawde ukryta ..

Tak wogole to nie zrazaj sie tym az tak. I tak warto gre kupic bo jest niewiarygodna po prostu momentami. Mase razy przystawalem w grze zeby "poniedowierzac".. Poza tym jest tak jak mowi H@des26, ze sa to [span style=color:#000000;background:#000000]niby zarazeni ludzie[/span] .. Wiec nie jest az tak zle. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie tego za duzo do konca (dzis sie okaze)..

Tak czy owak, choc irytujaca jak dla mnie, nie jest to wada ktora powinna kogos zniechecic do kupna tej gry. Gra jest wspaniala i zdania nie zmienie o niej, nawet przez chmare glupich [span style=color:#000000;background:#000000]zdechlakow (hehe fajne to "spoilerowanie")[/span]..

Chyba ze koncowka mnie dzis bardzo rozczaruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
...w sumie można powiedzieć, że w jednym chapterze wiec jest dobrze, kupuj bo warto

w jednym? [span style=color:#000000;background:#000000]ja z tego co pamiętam było 3-4 (ten jeden raz to nie wiem do końca jak go policzyć więc pisze 3-4 [chodzi mi o to pierwsze starcie ]) większych bójek z nimi, a potem też kilka razy się je spotkało tylko, że z ludźmi jeszcze na dodatek... tych chapterów były chyba 3[/span] więc nie pisz, że tylko w jednym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj, wiem, że było ich parę ale jak napisałem "można powiedzieć" miałem na myśli, że jest to jedno miejsce w którym się znajdują [span style=color:#000000;background:#000000]te bestyje, jest to cały czas to opuszczone nazistowskie miejsce,[/span] więc zaokrągliłem do 1 chaptera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _TheMichal
Też pierwszy raz słyszę że są [span style=color:#000000;background:#000000]potwory[/span] zawsze myślałem że tylko ludzie o.O a to popsuło mi już zabawę od samego tego słowa tak wiec z kupnem się zastanowię...

nie patrz na te [span style=color:#000000;background:#000000]potworki bo one występują dopiero pod koniec gry[/span]. Zazwyczaj przeciwnicy są normalni, a nawet [span style=color:#000000;background:#000000]te stwory[/span] są fajne, poziomy z nimi są trudne i nie są wsadzone bez celu, tylko elegancko wplatają się w fabułę..

Tak się spoilery posypały, że przypomina to trochę odtajnione fragmenty raportów USA o UFO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przeszedlem gre na normalu, hardzie i...

... no wlasnie gdzie ten crushing?

Moze to byc wina tego, ze uzywalem slow motion i czasami dodawalem sobie jakies bronie?

Mam 61/60 skarbow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeszedłeś już grę na hardzie to w menu głównym gry dajesz opcję New Game a nie Play (która jest pierwsza) i wtedy masz do wyboru poziom crushing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że teraz można dostać nówkę za 119zł !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że teraz można dostać nówkę za 119zł !

No gra bardzo tania u mnie w RTV&AGD jest po 150 już a pamiętam kiedyś w MM po 200 ileś.

Jutro idę po TV 26" HD ready <3 i odrazu biorę uncharteda bo maja tylko go ale to dobrze [span style=color:#000000;background:#000000]mam nadzieje że te potwory nie wyskakują z ciemnych zaułków bo nie lubię tego :x (Tak mam po silent hillu...) więc dziwnie wygląda jak podskakuje a obok mnie ojciec xD ostatnio grałem na psp w manhunta 2 to w jednym momencie też podskoczyłem xD a ojciec się pyta co mi jest [/span]

Wierzę że gra będzie fajna i do GTA:IV przejdę ją kilka razy.

Fast OT:

Wymaga instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że te potwory nie wyskakują z ciemnych zaułków bo nie lubię tego :x (Tak mam po silent hillu...) więc dziwnie wygląda jak podskakuje a obok mnie ojciec xD ostatnio grałem na psp w manhunta 2 to w jednym momencie też podskoczyłem xD a ojciec się pyta co mi jest

Wierzę że gra będzie fajna i do GTA:IV przejdę ją kilka razy.

Gra jest fajna, przejdziesz ja kilka razy a [span style=color:#000000;background:#000000]potwory nie wyskakuja z ciemnych zaulkow tylko sa na wieeelkiej otwartej przestrzeni w swietle slonecznym[/span] :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[span style=color:#000000;background:#000000]potwory nie wyskakuja z ciemnych zaulkow tylko sa na wieeelkiej otwartej przestrzeni w swietle slonecznym[/span]

czy ty na pewno mówisz o uncharted? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No gra bardzo tania u mnie w RTV&AGD jest po 150 już a pamiętam kiedyś w MM po 200 ileś.

Jutro idę po TV 26" HD ready <3 i odrazu biorę uncharteda bo maja tylko go ale to dobrze [span style=color:#000000;background:#000000]mam nadzieje że te potwory nie wyskakują z ciemnych zaułków bo nie lubię tego :x (Tak mam po silent hillu...) więc dziwnie wygląda jak podskakuje a obok mnie ojciec xD ostatnio grałem na psp w manhunta 2 to w jednym momencie też podskoczyłem xD a ojciec się pyta co mi jest [/span]

Wierzę że gra będzie fajna i do GTA:IV przejdę ją kilka razy.

Fast OT:

Wymaga instalacji?

Nie wymaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ty na pewno mówisz o uncharted? ;]

No to jak w końcu? ;/ i zmień to co zacytowałeś : O bo zapomniałem spoilera dać xP

Bolek:

No to plus i minus ;/

Odpalali mi tą grę w sklepie to trochę długo się ładuje na wstępie :> ale na pewno z minuty się nie ładuje ale chociaż nie syfi dysku xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to jak w końcu? ;/

ogólnie wygląda to tak [span style=color:#000000;background:#000000]w takiej większej liczbie spotyka się je 3 razy, raz w podziemiach i dwa razy w budynku pod ziemią na pewno nie dociera tam słońce w innych okolicznościach spotyka się je w wąskim tunelu, ale łatwo jest wykryć kiedy wyskoczą bo wydają charakterystyczny dźwięk, w sumie tylko raz są w świetle ale chyba tylko 13 w tedy wyskakuje i to też nie odrazu do tego są tam jeszcze ludzie którzy zabiją z 3 a można nawet zrobić tak, że z 6... ale te potwory są może przez ostatnią godzinę gry[/span]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisze tak. kazdy kto posiada ps3 musi zagrac w uncharted! aczkolwiek to jest gra na 1 raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja bym powiedział inaczej, jeśli ktoś ma ps3 i aktualnie nie ma w co grać i żadna premiera nie jest za miesiąc to niech kupi, bo gra ma typowo filmowy klimat i każdy znajdzie coś dla siebie... innymi słowem gra niczym (po za fabułą) nie zachwyca, ale jest tak zbudowana, że mimo to miło spędza się przy niej czas, chociaż sam nie wiem dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jak w końcu? ;/ i zmień to co zacytowałeś : O bo zapomniałem spoilera dać xP

Bolek:

No to plus i minus ;/

Odpalali mi tą grę w sklepie to trochę długo się ładuje na wstępie :> ale na pewno z minuty się nie ładuje ale chociaż nie syfi dysku xP

No wiesz Pips, gra ładuje się tylko na początku i przez resztę gry nie doświadczysz żadnych loadingów, nawet wyłączając filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłoooooopaki...

Ten temat wygląda już jak żałoba!! Pełno czarnych 'masek' zakrywających treść, ech!... @Pips, jesli masz nadzieję że Ci nic nie wyskoczy z ciemnego zaułku to jesteś w wielkim błędzie, ale nadzieja to dobra rzecz, w coś trzeba wierzyć

Fakt faktem że gra poleciała w cenie, widziałem już za 119zł na Allegro nówkę, z jednej strony to sie cieszę (choć w grudniu ją kupiłem za 216zł) ale z drugiej zastanawiam, o co chodzi że cena zleciała na łeb na szyję w kilka miesięcy...

Tylko nie mówcie że to kolej rzeczy, że normalka... jest wiele innych tytułów, choćby Conan który stoi dumnie ze swoją ceną, jak kogut na płocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 99zł można dostać nówkę na promocji w poznańskiej Pestce. Promocja od piątku, a w poniedziałek jeszcze pełno leżało. HS też w tej samej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
...gra ładuje się tylko na początku i przez resztę gry nie doświadczysz żadnych loadingów, nawet wyłączając filmiki

dwa razy raz na początku, po uruchomieniu płyty a potem jak wybierzesz play/continue/new game

...Tylko nie mówcie że to kolej rzeczy, że normalka... jest wiele innych tytułów, choćby Conan który stoi dumnie ze swoją ceną, jak kogut na płocie.

a no jest normalne, bo jak sądzisz ile osób kupi conana a ile uncharted? conan sprzeda się w 5 egzemplarzach a uncharted po odpowiedniej cenie nawet 30 więc nawet jak by uncharted kosztował 50zł więcej by na nim zarobili niż na conanie po 200 ale oczywiście cena w sklepie zależy od tego za ile kupili tą grę, a podejrzewam, że wydawcy stosują tą samą metodę co sklepy, gry które się gorzej sprzedają kosztują więcej a te co lepiej mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ty na pewno mówisz o uncharted? ;]

Niespodzianke chcialem chlopcu zrobic ale zartu nikt nie zlapal widze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z tym Bierzemy mirror moda oraz wyższy poziom trudności i bawimy się doskonale dalej

Mirror mode powinno być chyba w każdej action TPP Chwała Naughty Dog za to !

/edit:

ups napisałem z loginu kumpla to ja Perkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt faktem że gra poleciała w cenie, widziałem już za 119zł na Allegro nówkę, z jednej strony to sie cieszę (choć w grudniu ją kupiłem za 216zł) ale z drugiej zastanawiam, o co chodzi że cena zleciała na łeb na szyję w kilka miesięcy...

Miło mi, że nie jestem sam. Kupiłem na początku stycznia za 210pln

A cena spadła tak, ponieważ U:DF dodawane jest do starter packów (chociaż u nas na oczy takiego nie widziałem). Jak dobrze pamiętam są do wyboru dwa warianty U:DF z HS albo Ratchetem do wyboru. Te gierki też na allegro śmigają już po 130 PLN za nówkę, podobnie jak to było z Motorstormem czy Resistancem.

ps. takie właśnie coś: http://www.gamer.tm/news.php?id=2014

ps2. Co do gierki to od czasu do czasu jeszcze pogrywam. Chociaż ukończyłem już na 1000pkt. Ma w sobie coś, że się chce do niej wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło mi, że nie jestem sam. Kupiłem na początku stycznia za 210pln

(...)

Co do gierki to od czasu do czasu jeszcze pogrywam. Chociaż ukończyłem już na 1000pkt. Ma w sobie coś, że się chce do niej wracać.

kupiłem zaraz po premierze bo demo mnie rozwaliło... i nie żałuję!! Dużo godzin spędziłem przy tym tytule i spędzę na pewno jeszcze nie jedną godzinę, bo ostatnimi czasy mocno mnie kręci zielone pudeleczko w szufladzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło mi, że nie jestem sam. Kupiłem na początku stycznia za 210pln

(...)

Co do gierki to od czasu do czasu jeszcze pogrywam. Chociaż ukończyłem już na 1000pkt. Ma w sobie coś, że się chce do niej wracać.

kupiłem zaraz po premierze bo demo mnie rozwaliło... i nie żałuję!! Dużo godzin spędziłem przy tym tytule i spędzę na pewno jeszcze nie jedną godzinę, bo ostatnimi czasy mocno mnie kręci zielone pudeleczko w szufladzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×