Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Niespodzianke chcialem chlopcu zrobic ale zartu nikt nie zlapal widze :]

ja załapałem, ja załapałem! Dostane banana?

Ja gre kupiłem jakoś pod koniec grudnia za 229 zeta, zjezdziłem pol krakowa. W koncu znalazlem ostatnią kopie w empiku w galerii kazimierz. Place przy kasie kartą a tu ryyyyp, czytnik karty nie czyta. Szybki bieg do bankomatu, wyplata gotowki i w koncu gra była moja. Genialna gra, jedna z lepszych w jakie grałem. Przeszedłem ją raz nawet nie na 100% ani chyba nawet nie na 80%. Ale jestem pewnien, że przejde ją raz jeszcze gdy tylko sobie sprawie telewizorek hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dostalem juz nowy tv hd <3 no i uncharteda xP gra fajna mozna by rzec ze gra film :> ale jednak gry na 100% nie bede robic bo az tak mnie nie wciagnela narazie a jestem w 5 epizodzie i mam 30% dopiero czyli gra jednak dluga bedzie xP slonce robi piorunujace wrazenie a szczegolnie tam nad tymi klifami co jest takie jaby morze : o teraz utknalem w 5 planszy co jakis czas pokazuje mi sie klawisz abym wcisnal (chyba L2 juz nie pamietam ) no i pokazuje abym sie wdrapal gdzies do gory (tam flaga jest zawieszona) moze ktos pameta o co kaman i mi pomoze.

P.S sorry za brak polskich liter ale pisze z ps3 <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dostalem juz nowy tv hd <3 no i uncharteda xP gra fajna mozna by rzec ze gra film :> ale jednak gry na 100% nie bede robic bo az tak mnie nie wciagnela narazie a jestem w 5 epizodzie i mam 30% dopiero czyli gra jednak dluga bedzie xP slonce robi piorunujace wrazenie a szczegolnie tam nad tymi klifami co jest takie jaby morze : o teraz utknalem w 5 planszy co jakis czas pokazuje mi sie klawisz abym wcisnal (chyba L2 juz nie pamietam ) no i pokazuje abym sie wdrapal gdzies do gory (tam flaga jest zawieszona) moze ktos pameta o co kaman i mi pomoze.

P.S sorry za brak polskich liter ale pisze z ps3 <3

Youtube się kłania Wpisz numer chaptera oraz Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Youtube się kłania Wpisz numer chaptera oraz Uncharted.

Dzięki, nawet nie pomyślałem xP krążyłem koło schodów a ich dostrzec nie mogłem...

Już jestem w 18 planszy czyli tam w [span style=color:#000000;background:#000000]bunkrze z tymi potworkami[/span] : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... no tam właśnie dzieje się fajnie dobrym sposobem jest to aby nie celować do nich, tylko strzelać biegając, więcej zdziałasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra cudo, ale troche trudna, teraz to juz wiem wszystko, ale pierwszy raz jak gralem to po godzinie potrafilem siedziec nad jedna rzecza. Co tu robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe... no tam właśnie dzieje się fajnie dobrym sposobem jest to aby nie celować do nich, tylko strzelać biegając, więcej zdziałasz...

Wolalem z celownika walic, biegajac i strzelajac to tylko w jakis duzych pomieszczeniach tak robilem, gre juz zakonczylem i naprawde bardzo mi sie podobala (w 3 dni ja przeszedlem xP) skarbow wszystkich nie zdobylem a grac mi sie od nowa narazie nie chce, chetnie pogram w 2 czesc jak juz wyjdzie ale pierw dossam sie do IV :> No i gra ma rzeczywiscie filmowy klimat : D a ostanie filmiki cudo <3 Grze moge smialo dac ocene 10/10 xP

Znow pisze z ps3 wiec brak polskich liter :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem PS3 w zestawie był U:DF i Ratchet. Obie gry wymiataja Jak przysiadłem do U:DF to do 9 lvl odszedłem. Potem skończyłem, bo nie chciałem gry ukończyć pierwszego dnia na normalu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal jest bardzo łatwy, odbiera sporo frajdy z grania, lepiej rozpoczynać od hard, a za drugim razem zaliczyć grę na crushing Tam już sie trochę napocisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normal jest bardzo łatwy, odbiera sporo frajdy z grania, lepiej rozpoczynać od hard, a za drugim razem zaliczyć grę na crushing Tam już sie trochę napocisz

No racja, Crushing daje najwięcej frajdy... moja zona patrzyła na mnie z pogarda jak kur....łem gdy siedziałem kilka godzina nad jednym levelem...

@pokrytysniegiem ... jesteś laską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No racja, Crushing daje najwięcej frajdy... moja zona patrzyła na mnie z pogarda jak kur....łem gdy siedziałem kilka godzina nad jednym levelem...

@pokrytysniegiem ... jesteś laską?

Mocne H@des Ja sobie zrypałem zabawę grając na normalu i jakoś nie ciągnie mnie to wtórnego przejścia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Crushing to jedyny poziom jaki daje mi teraz w Uncharted przyjemność jak juz gram ponownie to tylko na tym levelu!! Włączam sobie czasami 'one shot kill' aby wyrównać szanse i brnę do przodu!... najwięcej kłopotów zawsze mam przy samolocie (rozbitym) w jungli i przed wejściem do katedry/w katedrze na końcu już!! Ech czad!!

A co do pytania do 'pokrytysniegiem' to pytam bo widzę w avatarze fajną dziewczynę, a nie spotkałem tu girlsów jak narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a nie spotkałem tu girlsów jak na razie

A Minidusia to co? Girl no. 1 na Forum Jesteś już tyle czasu i nie zauważyłeś Jak tam powyżej normal w tej grze nie startuję Gra fajna, ale ponowne granie jakoś mnie nie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Minidusia to co? Girl no. 1 na Forum Jesteś już tyle czasu i nie zauważyłeś Jak tam powyżej normal w tej grze nie startuję Gra fajna, ale ponowne granie jakoś mnie nie wciąga

A ja jakoś się przekonałem xP i gram od nowa z opcją Fast Motion xP teraz uważniej zbieram artefakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za offtop ale apeluję do moderatorów o utworzenie tematu związanego z Rainbow 6 Vegas 2, który wychodzi za 4-5 dni. Dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sry za offtop ale apeluję do moderatorów o utworzenie tematu związanego z Rainbow 6 Vegas 2, który wychodzi za 4-5 dni. Dziękuję.

Pozdrawiam

Pisz do emir'a... pod każdym pod forum w forum GRY jest to napisane!

Żeby nie było offtop'a Mirror World jest najlepszą możliwą rzeczą! Gra wygląda zupełnie inaczej i można sie pogubic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Minidusia to co? Girl no. 1 na Forum

A ja zawsze myślałem, że to chłop jest xD

P.S. Wczoraj w końcu zrobiłem 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Minidusia to co? Girl no. 1 na Forum Jesteś już tyle czasu i nie zauważyłeś Jak tam powyżej normal w tej grze nie startuję Gra fajna, ale ponowne granie jakoś mnie nie wciąga

No nie zauważyłem, nie chodzę po forum i nie sprawdzam co kto ma w... ale dobrze wiedzieć, choć przyznam że nadal za mało kobiet gra i się tu udziela! Moja żona grała na PC tylko w Civilization 4... do póki nie usiadła do Tekken 5DR ...

A ja zawsze myślałem, że to chłop jest xD

P.S. Wczoraj w końcu zrobiłem 100 %

No ja już U:DF zrobiłem w styczniu na 100%, o ile można to nazwać 100%, bo 'podobno' tam gdzieś jest 61 z 60 skarbów, ale po 11 razach które zagrałem w grę, już ten 12 muszę odłożyć w czasie, szczególnie że ten 12 raz idę normalnie po ścianach aby to odszukać...

W MediaExpert widziałem Uncharted za 130zł. Nie wiem czy coś z cena mieli nie tak.

To normalka! Na Allegro już za 119zł stoi Uncharted!... oby szybko wyszedł Uncharted z numerkiem 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja już U:DF zrobiłem w styczniu na 100%, o ile można to nazwać 100%, bo 'podobno' tam gdzieś jest 61 z 60 skarbów, ale po 11 razach które zagrałem w grę, już ten 12 muszę odłożyć w czasie, szczególnie że ten 12 raz idę normalnie po ścianach aby to odszukać...

H@des, ja mam 61 skarbów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H@des moze nie widzisz jednego w tych piwnicach gdzie chdzisz po tych numerkach (II, V, VII, o ile mnie pamiec niemyli) to sa tam chyba 3 skarby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki... ja już na uszach stoję w tej grze... i nic! Może po prostu za dużo razy raz za razem ją przeszedłem, a jak się tak robi to nabywa sie nawyki... typu chodzenie jedną okresloną ścieżką... i ja tak robiłem i robię, bo wiem co i jak tam zrobić. Zatem poczekam jeszcze troszke i sie zabiore za dalszą zabawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może skorzystaj z jakiejś stronki, gdzie masz opisane/screeny gdzie znajdują się skarby

Ostatnio pożyczyłem Uncharteda koledze, a mam teraz ochotę znowu go przejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem swojego czasu oblookać jakąś stronkę www... ale to psuje zabawę...!! Assassin Creed przeszedłem bez pomocy i znalazłem w nim wszystkie flagi i zabiłem wszystkich templariuszy... więc jeden skarb w Uncharted znajdę bez pomocy serwisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaciolem sie w momencie co jest kompas i trzeba pomniku przestawiać z książeczki nic nie kapuje pilnie prosze o pomoc!!! HELP;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×