Skocz do zawartości
ONE

The Darkness II

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Już tłumacze.

Masz kampanie jako Jackie, i do niej ng+.

Masz dodatkową kampanie, gdzie grasz wybraną postacią (są 4 różne postacie) 9 misji, i jeszcze oprócz tych 9 misji masz bodajże drugie tyle dodatkowych misji, nie związanych z żadną kampanią.

Ta 2 kampania opowiada o rzeczach których nie doświdczyliśmy grając jako Jackie, a mogliśmy usłyszeć.

Jeśli masz inne pytania to pisz =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak rozumiem to ta jedna kampania w której wybiera się postacie jest zrobiona pod co-op, a to dodatkowe 9 misji to single czy też co-op multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W coopa możesz grać w dodatkowe misje oraz w tą kampanie z 4 postaciami. Kampania z Jackie'm jest tylko dla 1 gracza, bez coopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W coopa możesz grać w dodatkowe misje oraz w tą kampanie z 4 postaciami. Kampania z Jackie'm jest tylko dla 1 gracza, bez coopa.

Właśnie pokazywałem kumplowi demo i powiem szczerze że mam nadzieję że w pełnej wersji jest zdecydowanie więcej animacji egzekucji, bo mnie to one przy drugim przejściu dema już zwyczajnie znudziły - jest coś więcej(chodzi mi o stronę wizualną) niż wishbone, anaconda i urwanie czerepu? Bo jak nie ma tego duuużo więcej to zdecydowanie trefna decyzja była żeby je zrobić jako wyłączone z akcji animacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma dema na PSS? Chyba kupię grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem podstawową kampanię i na pytanie "warto?" odpowiadam: Teraz? zdecydowanie TAK - ja aktualnie, biorąc grę na spółę z kumplem z pracy, zapłaciłem około 25 zł - za taką kasę nie ma co się nawet zastanawiać.

Ogółem rzecz ujmując gra cechuje się kapitalnym, arkejdowym feelingiem - śmiga BARDZO płynnie, sterowanie jest bardzo czułe i responsywne, a system walki na 2 giwery + 2 macki daje niesamowitą frajdę. Do tego sporo fajnych, dających odpowiedniego "kopa" spluw, trochę rozwijania umiejętności oraz, jak dla mnie, śliczna grafika. Co do opowiedzianej w grze historii to cóż - komiks Darkness arcydziełem i kamieniem milowym w branży nie jest i raczej wątpię czy kiedykolwiek za taki zostanie uznany - ot Silvestri i Ennis chcieli powtórzyć sukces McFarlene'a - jednakże, materiał ten wprost idealnie nadaje się na grę video. Największym i w sumie jedynym poważnym minusem gry jest chyba długość kampanii podstawowej - mi zajęła ona koło 8h grając na hardzie, JEDNAKŻE oprócz kampanii podstawowej(oraz New Game +) mamy jeszcze jedną dodatkową(za którą jeszcze się nie zabrałem) oraz kilka pojedynczych misji które można(choć genealnie nie jest to konieczne) rozegrać w co-opie. Czyli nie jest wcale tak źle jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać bo przejście wszystkiego zajmie nam pewnie minimum te 4-5h co w połączeniu z 8 godzinną kampanią i trybem NG+ nie wygląda już wcale tak kiepsko, prawda? Jedynym minusem gejmplejowym jest wg. mnie bardzo niejasne przedstawienie wizualne miejsc które są oświetlone - w pierwszym Darknessie było to zrobione zdecydowanie bardziej stylowo i praktycznie - nigdy nie było tak że gracz nie był pewien które miejsca są oświetlone a które nie - tutaj jest to dosyć nieczytelne i może czasem irytować - poza tym naprawdę nie dopatrzyłem się w gejmpleju żadnych minusów poza stosunkowo niewysokim poziomem trudności.

Podsumowując: gorąco polecam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, ale za krótka chyba 6 godzin ukończyłem. Eliminacja wrogów satysfakcjonująca, specyficzny klimat i ją szczerze polecam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z ciemnoscia... (krotki wywod gracza niedzielnego)

Sciagnalem demko D2 zagralem, no naprawde dobrze zrobione demo, poszkulalem uzywanej Darkness1 skonczylem, sprzedalem za grosze, kupilem w promocji jakiejs D2 (okolo 50pln w przeliczeniu).

Wczoraj rozprawilem sie z jednym z bossow (na cmentarzu). Jak do tej pory gre uwazam za dobra, z racji iz jestem niedzielnym graczem nie odczulem jeszcze krotkosci kampanii. Co wiecej nauczony na jedynce, jesli ktos cos mowi w tle podejde poslucham, jesli mozna z kims pogadac podejde pogadam, dialogi czasami bywaja zabawne.

Moim planem bylo szybko te gre skonczyc i sprzedac, ale cos czuje ze nawet jesli w weekend ja skoncze to zostaja jeszcze dodatkowe kampanie. Pozatym do niektorych rozdzialow chcialbym wrocic bo relikty ktorych od razu nie odkrylem.

Gra daje dobra zabawe, choc mnie dosc ciezko idzie gromadzenie punktow doswiadczenia.

To gdzie wpelni zgadzam sie z uzytkownikiem Danny Boy - w jedynce od razu bylo wiadomo gdzie jest ciemno a gdzie jasno. W dwojce ogolnie lokacje jasniejsze nie kazda rzecz ktora swieci mozna zniszczyc i to nieco wprowadza w blad bo ide sobie i wcale nie jest jasniej niz bylo a juz darkness cierpi z powodu swiatla. Druga rzecz ktora ulegla zmianie to fakt ze w jedynce mozna bylo niektore rzeczy rozegrac taktycznie - ciemny zaulek, wypuscic ramie ciemnosci zlikwidowac paru przeciwnikow, coz to inna gra inne podejscie ja to rozumiem.

Duzo recenzji tej gry mowilo o tym ze to jednorazowka, perfekcyjna gra na wypozyczenie. Przyznam ze w mojej opinii, gra warta jest 50pln, nawet jesli potraktowana bedzie jako jednorazowka do ukonczenia wszystkich misji i puszczenia jej w drugi obieg. Tak wiec w weeken oprocz wykorzystania slonca ktore pojawilo sie za oknem i pieknego bezchmurnego nieba, jak zrobi sie ciemno zasiade kontynuowac moja przygode z The Darkness2.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas trochę odkopać temat.

Od niedawna zacząłem pykać właśnie w The Darkness II.

Ogólnie tytuł zrobił na mnie niesamowite wrażenie - jest to trochę takie połączenie Bioshocka, The Wolf Among Us i Dishonored. Oczywiście można się ze mna nie zgodzić ale jak gram to właśnie sięgam pamięcią do tych tytułów i miejscami jest to po prostu pierwsze skojarzenie i małe deja vu że były podobne akcje w tych grach (oprawa wizualna jak TWAU, gameplay trochę jak Dishonored, akcje i zoomy na ciekawe wydarzenia tak jak w Bioshocku).

Jak na wydane 16,50 zł na psstore gra na bank zagości dłużej w pamięci. Co prawda jestem dopiero na początku historii ale nigdzie mi się nie spieszy więc całość będę chłonął w wolnym tempie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna, ale niestety bardzo krótka i nasze "macki" mają dość mało finisherów, po kilku razach wszystko staje się dość nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra sie bardzo podobala. Niedluga, przynajmniej nie znudzila. Bardzo milo wspominam gierke. Dosc latwa do scalakowania, jedynie jedno trofeum potrafi dosc mocno zajsc za skore, pamietam to do dzis:)

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uo, pewnie masz na myśli strzelanie do butelek ;)

Giera bardzo fajna, są spluwy, są macki, są moce. Do tego zabawni NPC-y. Giera krótka, ale ma NG+, więc można szybko przelecieć dona bez problemów.

Jak singiel Ci wejdzie, to zobacz jeszcze te, kilka misji z co-opa. Można je od bidy zrobić solo, a te misje przeplatają się z wątkiem głównym. Plus, masz tam 4 nowe postaci do wypróbowania, z czego przyznaje tylko Japońcem dobrze mi się grało. Nawet na tyle, że szlachtowałem wszystko kataną zamiast walić ołowiem - zawsze to jakaś odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uo, pewnie masz na myśli strzelanie do butelek

Giera bardzo fajna, są spluwy, są macki, są moce. Do tego zabawni NPC-y. Giera krótka, ale ma NG+, więc można szybko przelecieć dona bez problemów.

Jak singiel Ci wejdzie, to zobacz jeszcze te, kilka misji z co-opa. Można je od bidy zrobić solo, a te misje przeplatają się z wątkiem głównym. Plus, masz tam 4 nowe postaci do wypróbowania, z czego przyznaje tylko Japońcem dobrze mi się grało. Nawet na tyle, że szlachtowałem wszystko kataną zamiast walić ołowiem - zawsze to jakaś odmiana.

Dokładnie butelki, o mało włosów nie wyrwałem z głowy ale w końcu się udało:)

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak myślę, że za tą kasę to też się skuszę.

Da się tą grę splatynować solo? (z coopem są związane jakieś pucharki?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Misje z co-pa możesz zrobić solo - chodzi ogólnie o zagranie każdą z 4-ech postaci. Są dodatkowe misje tylko dla co-opa online, ale z tego co pamiętam, to nie wliczają się do platyny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyne wbijasz solo. Nie ma zadnych pucharkow zwiazanych z coopem

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×