Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

istnieje dużo lepsza metoda a mianowicie na ps3trophy.org na forum ktoś podał odnośniki do (już nie pamiętam) 20 kont ps3 i haseł (tylko nie pamiętam czy to było na forum lbp czy lbp 2). Wystarczy wejść na portal LBP.me z poziomu przeglądarki na pc lub laptopie i logować się z każdego konta i dodawać serduszka :). Na portalu lbp.me można też łatwo wyszukać lvle h4h i dodać je do kolejki (oczywiście trzeba patrzeć na datę wstawienia lvlu) jeżeli pierwsza metoda już nie działa. Osobiście wbiłem platyny w lbp, lbp 2 i lbpk w ciągu ostatnich kilku miesięcy i mocno się męczyłem nad tymi pucharkami ale ostatecznie nie było jakoś specjalnie ciężko gdyż jeszcze dużo ludzi gra w obydwie części. Jeżeli chodzi o serduszka autora to te serduszka są wspólne dla lbp 1 i lbp2 więc można próbować za jednym razem wbić 2 platyny jeżeli ktoś posiada obydwie części

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie było takie ciężkie, Create trophy wpadło dzisiaj po 10 dniach gry  :) Z tego co mógłbym jeszcze polecić to gaminig session na psnprofiles.com. Jest to chyba jedyna taka ustawka, gdzie nie grasz z ludźmi a jedynie sercujesz się wzajemnie  :) Na tą chwilę ciężko widzę natomiast pozbieranie wszystkich bubbles prize, pomijam kwestię, że bez You Tube nie widzę tego, ale niektóre czynności mojej szmacianki jak rozbujanie się na trampolinie na maksymalną wysokość idą mi jak krew z nosa  :blink:

Nawet nie wiem czy przez przypadek nie zabugowałem sobie tego trofeum, i stąd moje pytanie do Was?

Czy ktoś miał problem z bugiem w trofeum Booty Master opisanym tutaj: http://www.ps3trophies.org/game/littlebigplanet/trophy/352-Booty-Master.html

Chodzi o to, że parę dni temu skończyłem Story Sawanna, wchodzę na Weeding, którego nawet nie zacząłem grać, a tam w statystykach pierwszego poziomu z Wedding info, że mam już zaliczone 26% nagród z baniek (za zdobyte naklejki). Naklejki wskoczyły z poziomów społecznościowych, na których wcześniej grałem.

A zatem, czy naklejki zdobyte wcześniej na rozegranych poziomach społecznościowych graczy a identyczne jak te z trybu Opowieści, mogą zabugować trofeum Booty Master nawet jeśli w trybie opowieści zdobędę wszystkie, nawet puste bańki?

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wersja essentials to jest wersja goty zarazem? Czy są to może dwie różne wersje (jedna zawiera dodatki a druga nie)?

Edytowane przez promi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z pudełkiem, ale ja zakupiłem tą grę w wersji cyfrowej na PSS i nie jest to wersja GOTY. Podejrzewam, że z pudełkim będzie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z pudełkiem, ale ja zakupiłem tą grę w wersji cyfrowej na PSS i nie jest to wersja GOTY. Podejrzewam, że z pudełkim będzie tak samo

To chyba źle po z tego co wiem to tylko i wyłącznie GOTY było spolszczone na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć naklejkę herbu w etapie Skate to Victory(level z duszkami, butami i jazdą na desce) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za film , ale nie ma na nim żadnej informacji jak zdobyć naklejkę herbu , grajkowie ją już mają

 

 

 

ogarnąłem , naklejkę dostaje się za tutorial w creator mode

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkop roku, no ale może ktoś mi pomoże.
Planuję kupić kilka gier od kolesia na allegro i ma on za dosłownie grosze pudełkową wersję Little Big Planet. Ja posiadam tę cyfrową, która była dawana w programie Welcome Back. Z tego co przeglądam aukcje na allegro i grafiki w google to nie widzę okładek ze wzmianką o polskim dubbingu, a taką właśnie wersję posiadam na dysku. Czy jeśli kupię tę bez wzmianki o PL, to zapis gry będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem, żeby robili savy z blokadą regionalną, tym bardziej że europejskie wydanie zawiera języki europejskie w tym polską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×