Skocz do zawartości
Emir

Little Big Planet

Rekomendowane odpowiedzi

little_big_planet3.jpg

Jest to multipayerówka opierająca się na współpracy, była prezentowana razem z PS-Home, dlatego dziwię sie ze jeszcze o niej nie napisaliście. Oprócz miażdżącej jak na taką gierkę grafiki zafascynowała mnie jej "pozytywna energia" coś podobnego miało w sobie LocoRoco niby takie proste w założeniach a jednak niesamowicie wciągające... (TETRIS XXI wieku )

Najciekawszym elementem gry jest możliwość tworzenia poziomów które można następnie zamieścić w sieci PS, nie będę sie tu dalej rozpisywał bo pewnie większość już wie o co chodzi. Dodam tylko że gra opiera sie na niezwykle prostych zasadach, symulacji fizyce, kreatywności graczy.

Źródło: ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to BARDZO ciekawa i nowa gra... Nowa bo nie widziałem jeszcze takiej gry Jest śliczna, zabawna, innowacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie miod nad miody, tryska kolorami i swiezoscia must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Jak dla mnie jest w pierwszej trojce gier na Czarnulke...bedzie kupa smiechu i swietna zabawa online.....jak patrze na jakakolwiek fotke z sackboyem to smiec mi sie chce....CUDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się... innowacyjnie. Na pewno spróbuję zagrać, ale na grę tak strasznie nie wyczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gra bedzie darmowa tak jak darmowy bedzie home?

nie, będzie normalna gra wydawana w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, będzie normalna gra wydawana w pudełku.

Nie tylko, grę będzie można pobrać z PSStore... oczywiście trzeba będzie zapłacić a następnie (trochę później jak będzie wystarczająco map(zbudowanych przez graczy)) wsadzą ją do pudełka Chciałbym aby moja mapka znalazła sie na Blu-Ray'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie zauważyłem tematu o tej gierce. Chciałem napisać o niej do Emira, ale przypadkowo ją znalazłem.

Gdy tylko zauważyłem trailera to od razu byłem zakochany! Wydaje się dziecinna itp, ale aż chce się grać!

Już z Wakpalem ustaliłem, że od razu razem robimy mapkę z innymi z forum. Może znajdzie się kiedyś w TOP10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam tez te ludki z little big planet przypominaja troche te z reklamy Opla ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że nie zauważyłem tematu o tej gierce. Chciałem napisać o niej do Emira, ale przypadkowo ją znalazłem.

Gdy tylko zauważyłem trailera to od razu byłem zakochany! Wydaje się dziecinna itp, ale aż chce się grać!

Już z Wakpalem ustaliłem, że od razu razem robimy mapkę z innymi z forum. Może znajdzie się kiedyś w TOP10?

No ale na poczatek rozwalimy wszystkie gotowe plansze zeby bajery odblokowac. Z naszym zapalem to kwestia godziny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
czy wam tez te ludki z little big planet przypominaja troche te z reklamy Opla ???

ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te z LBP są bardziej uroczę i w ogóle roxują ;P

Wersja kolekcjonerska z taką maskotką?

sackboyknit1.jpg

To byłby świetny dodatek, ale to tylko dzieło jednego z pracowników MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie czytałem na PS3site.pl że wersja kolekcjonerska będzie z maskotką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wonx, moge linka?

Musze go mieć! Wygląda super!

Szkoda że trza czekać do września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@wonx, moge linka?

Musze go mieć! Wygląda super!

Szkoda że trza czekać do września

Hmmm... sorry ale chyba się pomilyłem z tym newsem... ale pamiętam że gdzieś to czytałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... sorry ale chyba się pomilyłem z tym newsem... ale pamiętam że gdzieś to czytałem!

Nic takiego nie zostało zapowiedziane. SONY nawet nic nie wspomina o wersji kolekcjonerskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś ! Pamiętam. Ale nie jestem pewny czy to chodziło o kolekcjonerska czy sprzedawali tak osobno ... jak on ma ? ... aaa Sackboy. Trzeba by dużo czasu aby to znaleśc. Ale poszukam Jak znajdę to edytuję posta.

Pozdrawiam

Póki co nie mogę znaleśc.

( Szukałem Grudzień,Listopad,Październik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota ( Luty ? To nie tak dawno )

No ale okazało się że tekst źle nam utkwił w głowach To była tylko taka propozycja Nikt nie wspomniał że taki sackboy będzie dodawany ani nic nie było o kolekcjonerskiej edycji LBP

Zwracam honor

Pozdrawiam

Ale było by świetnie gdyby takiego dodawali

Ja chce już LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

I niech ktos powie ze ta gra nie moze sie dobrze sprzedac...wiekszosc graczy jest pod wrazeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie beda dodatki do little big planet i beda nowe rzeczy do wyboru naprzyklad takie stroje jesli tak bedzie to super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vezzon mam wrażenie, że LBP będzie miał tego typu powiązania jak Home. Gry będą w sobie zawierały dodatkowe elementy. Dla Home to ubrania, meble itp. Dla LBP pewnie materiały, ciopki i wlepki

Jak chcę szaleć Darthem Vaderem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×