Skocz do zawartości
ONE

God Of War Hd Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Te części są krótsze? Dużo mniej trofeów niż w 1,2 i 3

GoW:CoO jest b.krótkie, GoW:GoS jest dłuższe, ale nie tak długie jak części z większych konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko dla + owców już dziś, dla reszty 6 września, więc już niedługo - Ostrza w dłoń :D Jedyna gra dla której kupiłem PSP trafia na PS3 - no faajnie :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko dla + owców już dziś, dla reszty 6 września, więc już niedługo - Ostrza w dłoń :D Jedyna gra dla której kupiłem PSP trafia na PS3 - no faajnie :)

E jeszcze nic nie ma - pewnie dzisiaj dostaną tylko hamburgery a europa jutro wraz z aktualizacją sklepiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej bajki, czy wiadomo coś na temat wer. jęz. ? Wiadomo, że Chains of Olympus po ang, ale jak ma się sprawa z Ghost of Sparta, w której głosu użyczył dla nas Linda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej bajki, czy wiadomo coś na temat wer. jęz. ? Wiadomo, że Chains of Olympus po ang, ale jak ma się sprawa z Ghost of Sparta, w której głosu użyczył dla nas Linda ?

CoO będzie po angielsku, a w GoS pewnie bedzie możliwy wybór polskiej lub angielskiej wersji + ewentualnie kilku innych języków :)

Między innymi dla tych gier kupiłem jakiś rok temu psp...

Polecam zakup wszystkim, którzy jeszcze nie grali, bo CoO i GoS to naprawdę porządne pełnoprawne części GoW ze świetną fabułą,

Osobiście chyba się wstrzymam z zakupem... przynajmniej na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam PSP a uwielbiam tą serię więc na pewno kupię, zastanawia mnie kwestia ceny czy będzie kosztować tyle co zwykłe Collection na początku czyli 150 czy też może trochę taniej jako że to tytuły z PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest demo na PSS.

Grałem demko, grafika jest OK! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest demo na PSS.

Grałem demko, grafika jest OK! :thumbsup:

No i jest Boguś Linda jako Kratos :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bardzo fajnie, że jest polska wersja językowa. Demo ograłem jest fajnie graficznie ok po prostu więcej starego dobrego GoW. Ja najchętniej kupił bym samgo Ducha Sparty wiecie może czy będzie to rozdzielone czy w grę wchodzi tylko zakup collection Edition ?

Edytowane przez Mrterminatorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bardzo fajnie, że jest polska wersja językowa. Demo ograłem jest fajnie graficznie ok po prostu więcej starego dobrego GoW. Ja najchętniej kupił bym samgo Ducha Sparty wiecie może czy będzie to rozdzielone czy w grę wchodzi tylko zakup collection Edition ?

IMO można się spodziewać, że będzie możliwość kupienia tych tytułów oddzielnie. Jak na razie każda kolekcja HD ma swoje pojedyncze wersje na PSN (proszę mnie poprawić jeżeli się mylę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO można się spodziewać, że będzie możliwość kupienia tych tytułów oddzielnie. Jak na razie każda kolekcja HD ma swoje pojedyncze wersje na PSN (proszę mnie poprawić jeżeli się mylę).

Tak, każda z części jest do zakupienia zarówno w pakiecie jak i jako oddzielna pozycja. Skoro tak było z pierwszą kolekcją, pewnie teraz będzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga:

Spotkałem się z dwoma nazwami:

1. God of War Origins Collection

2. God of War Collection Volume II

Wiem, że obie te wersje mają różne okładki, a czy poza tym czyms się różnią? Dodam że to pierwsze to nazwa demka na PSstore USA, a to drugie to nazwa demka na PSstore Polska. Pobrałem demka z obu sklepów i mimo że to z amerykanskiego miało rozmiar 300 MB więcej to niczym się one nie różniły (poza językiem oczywiście). To że demko jest po polsku oznacza zapewne że cała gra będzie po polsku, ale czy na pewno? Przecież w menu po odpaleniu dema nie ma napisu "Duch Sparty" tylko jest "Ghost of Sparta". Ogólnie to kibel że dali tylko fragment Ducha Sparty, a Łańcuch Olimpu olali, wiadomo by chociaż było w jakiej będzie wersji... W jednej aukcji na allegro widziałem w opisie że:

Łańcuch Olimpu - w całości po angielsku

Duch Sparty - w całości po polsku

Czyż nie jest to idiotyczne? Tak bardzo ciężko było nagrać jeszcze jeden dubbing do króciutkiej gry? Osobiście myślę że albo obie gry po polsku, albo obie po angielsku, a nie jakieś mieszanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyż nie jest to idiotyczne? Tak bardzo ciężko było nagrać jeszcze jeden dubbing do króciutkiej gry? Osobiście myślę że albo obie gry po polsku, albo obie po angielsku, a nie jakieś mieszanie...

Nagranie "jeszcze jednego dubbingu do króciutkiej gry" wcale nie jest tak łatwą sprawą, jak by Ci się wydawało. Już samo tłumaczenie może sprawić dużo kłopotów, gdyż polska wersja językowa musi się zmieścić w angielskiej z równą ilością tekstu i czasu. Strasznie utrudnia to podkładanie dubbingu i często wpływa na jego jakość. Oprócz tego jeszcze lip-synch i ogólna synchronizacja głosów. Jak sam widzisz kosztuje to wiele pracy, wysiłku i pieniędzy.

Wersje językowe są takie, jakie były dostępne na PSP, gdyż cała kolekcja podbija jedynie rozdzielczość i wprowadza trofea. Dubbing po raz pierwszy pojawił się w "God of War III" w 2010. Dlatego właśnie "Chains of Olympus" z 2008 oferuje jedynie oryginalną wersję językową, zaś w "Ghost of Sparta" (2010) Kratos przemawia głosem Bogusława Lindy :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już ta gra nie bawi, mam nadzieję że wezmą się za jakiś nowy produkt bo ten ma już maxymalnie oklepaną formułę .

O ile wstęp w demku jest ciekawy statek, sztorm itd to w momencie gdy dochodzimy do standardowych korytarzy od razu dopadło mnie znudzenie i wyłączyłem po kilku minutach .

Do tego system walki nadal opiera się na 2 combosach na krzyż standardowo najmocniejsze jest kwadrat kwadrat kwadrat trójką no masakra jakaś ile można ?

3 skończyłem "na siłę " tego na pewno nie tknę chyba że będą sloty na GT po 10 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie bardzo ucieszylem poniewaz wlasnie dla tych 2 gier chcialem PSP kupic a teraz juz nie musze ;) Pewnie na poczatku bedzie tylko dystrybucja cyfrowa a jak zobacza czy sie bedzie sprzedawac dorzuca na Blu Ray. Pozdrawiam

Mam identycznie. Również zastanawiałem się nad kupnem PSN dla GoW, aczkolwiek w ostateczności zrezygnowałem - szkoda kasy.

Teraz skoro wyjdzie na PS3 - pozycja obowiązkowa! :thumbsup:

Swoją drogą popatrzcie jak na tych "odgrzewanych kotletach" zarabiają.. :confused: Mam nadzieję, że gdy pojawi się PS4 w jakimś HD 3D to nie zechcą całego GoWa na nowo przerabiać na nową platformę.. Z drugiej strony jednak (jeśli będzie 3D) to bardzo prawdobodobne, że znowu "zremasterują".. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie w jakiej cenie pojawi się ten nowy GoW na PSS, kupienie w jedną osobę to pewnie znowu będzie nieopłacalne, ale jakaś zrzutka to się zobaczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mieszka w Poznaniu i będzie umiał mi odpowiedzieć.

Mianowicie z tego co wiem to ta oficjalna premiera God of War Collection Volume II jest dzisiaj(13.09).

Na allegro z Poznania nic nie ma,oczywiście dzwoniłem gdzie nie gdzie po tych małych sklepach... i usłyszałem,że gra chyba będzie w piątek albo poniedziałek.

Nie chce zwiedzać całego miasta w poszukiwaniu tej gry,a może ktoś już kupił i się podzieli informacją gdzie tez to zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mieszka w Poznaniu i będzie umiał mi odpowiedzieć.

Mianowicie z tego co wiem to ta oficjalna premiera God of War Collection Volume II jest dzisiaj(13.09).

Na allegro z Poznania nic nie ma,oczywiście dzwoniłem gdzie nie gdzie po tych małych sklepach... i usłyszałem,że gra chyba będzie w piątek albo poniedziałek.

Nie chce zwiedzać całego miasta w poszukiwaniu tej gry,a może ktoś już kupił i się podzieli informacją gdzie tez to zrobił :)

W Polsce premiera jest 14września ;) Ja zamówiłem kilka dni temu GoW HD Collection i już nie mogę doczekać się rzeźni z Kratosem w roli głównej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się może orientuje kiedy (i czy w ogóle) gra będzie dostępna na PSN?

Cenę zestawu może też ktoś zna?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga:

Spotkałem się z dwoma nazwami:

1. God of War Origins Collection

2. God of War Collection Volume II

Wiem, że obie te wersje mają różne okładki, a czy poza tym czyms się różnią? Dodam że to pierwsze to nazwa demka na PSstore USA, a to drugie to nazwa demka na PSstore Polska. Pobrałem demka z obu sklepów i mimo że to z amerykanskiego miało rozmiar 300 MB więcej to niczym się one nie różniły (poza językiem oczywiście). To że demko jest po polsku oznacza zapewne że cała gra będzie po polsku, ale czy na pewno? Przecież w menu po odpaleniu dema nie ma napisu "Duch Sparty" tylko jest "Ghost of Sparta". Ogólnie to kibel że dali tylko fragment Ducha Sparty, a Łańcuch Olimpu olali, wiadomo by chociaż było w jakiej będzie wersji... W jednej aukcji na allegro widziałem w opisie że:

Łańcuch Olimpu - w całości po angielsku

Duch Sparty - w całości po polsku

Czyż nie jest to idiotyczne? Tak bardzo ciężko było nagrać jeszcze jeden dubbing do króciutkiej gry? Osobiście myślę że albo obie gry po polsku, albo obie po angielsku, a nie jakieś mieszanie...

znalazlem cos takiego:

"God of War: Origins Collection (called God of War Collection – Volume II in Europe and commonly referred to as God of War Origins)"

Wiec chyba juz Twoje watpliwosci sie rozwialy ;)

Ktoś się może orientuje kiedy (i czy w ogóle) gra będzie dostępna na PSN?

Cenę zestawu może też ktoś zna?

Pozdrawiam.

wedlug gry-online.pl "cena w dniu premiery: 149,90 zł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce premiera jest 14września ;) Ja zamówiłem kilka dni temu GoW HD Collection i już nie mogę doczekać się rzeźni z Kratosem w roli głównej ^^

Dzięki za poprawkę co do daty premiery.

Czyli moje pytanie jest takie samo tylko,że tyczy się dnia dzisiejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×