Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

mafia2logoda2.jpg

2K Games oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad drugą częścią Mafii. Pierwsza część posiadała niezwykle mocny i sugestywny klimat tamtych lat, miejmy nadzieje, że w drugiej części magia tej gry nie zniknie. Gra została zapowiedziana na PS3, X360 i PC.

Źródło: ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że część druga będzie tak samo niesamowita jak pierwsza. Dla tej gry kupiłem ps3 Czy będzie lepsza od GTA IV ??? Moim zdaniem: tak. Mafia ma to, czego GTA nie miało nigdy- klimat. Już nawet pierwszy trailer pokazuje, jak bardzo twórcy wczuli się w tamte lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od gta lepsze nie bedzie bo w mafi jednak jakaś liniowość jest. Ale przyznam ze Mafia to jedna z lepszych gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o filmowy klimat itp to jest lepsze bez dwoch zdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj sie zgodze takie stare mafijne klimaty poprotu cos w sobie maja i wciagaja nawet jak film jest czarno biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jak gralem w mafie to czulem sie tak jakby ze jestem czescia gry (filmu) tej calej akcji ktora sie tam dzieje i to bylo swietne uczucie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to zdecydowanie duży plus mafii Bardzo dobra fabuła. Ale w tej części mam nadzieje, że dodadzą coś nowego. Kto wie może zrobią online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo czekam na tą grę. Liczę tylko, że dwójka utrzyma dosyć gęsty klimat jedynki i będzie miała styl taki jak jedynka - misje jedna po drugiej, a nie jak w GTA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od gta lepsze nie bedzie bo w mafi jednak jakaś liniowość jest. Ale przyznam ze Mafia to jedna z lepszych gierek.

Ja uznaje to za plus... liniowość nadaje jej klimatu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodziło o mozliwosci jakie ma mieć GTA 4 (oczywiscie jesli to prawda co pisza producenci) ogolnie obie gry to MUST HAVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mafie 1 nie grałem w 2 nie wiem czy pogram, jeżeli chodzi o takie klimaty to już wolę poczekać na L.A. Noire (Jak ktoś nie zna gry to szukać na stronie R* tak to ci od gta) bolek i nie mów że GTA nie ma klimatu o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mafie 1 nie grałem w 2 nie wiem czy pogram, jeżeli chodzi o takie klimaty to już wolę poczekać na L.A. Noire (Jak ktoś nie zna gry to szukać na stronie R* tak to ci od gta) bolek i nie mów że GTA nie ma klimatu o.O

bo nie ma drogi Pipsie... To znaczy ma, ale nieporównywalnie słabszy od Mafii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma drogi Pipsie... To znaczy ma, ale nieporównywalnie słabszy od Mafii...

Ok, dla ciebie tak.

-----------

Bolek: Czemu tak mówisz jak nie grałeś?

Pips: A bo nawet mój kolega co jest fanem Mafii mówi i tak że żadna gra nie ma takiego klimatu jak GTA

-----------

To tak aby potem nie było nabijania ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA ma bardziej komiksowy trochę klimat - nierealistyczne filmy amerykańskie z lat 80tych. Nowe GTA będzie już zupełnie inne, jak sądzę trochę mniej poważna wersja The Getaway.

Pips -> polecam Ci zagrać w jedynkę bo to niesamowita gra, pozatym teraz chodzi za 20zł więc nawet jak Ci się nie spodoba to dużo nie stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mafie 1 nie grałem w 2 nie wiem czy pogram, jeżeli chodzi o takie klimaty to już wolę poczekać na L.A. Noire (Jak ktoś nie zna gry to szukać na stronie R* tak to ci od gta) bolek i nie mów że GTA nie ma klimatu o.O

Jeśli nie grałeś to dla czego uważasz że tasiemiec serialowy GTA ma klimacik przewyższający ten z Mafii(Czytając Twoje posty taki wyciągam wniosek). Mafia 2 to moim zdaniem absolutny "Must Have". Lata czekam na kontynuację tego właśnie tytułu, mam tylko nadzieję że nie będę musiał czekać kolejnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _TheMichal

Ciekawie to wygląda. Trzeci obrazek na pierwszym screenie (patrząc zgodnie z ruchem wskazówek zegara) przypomina mi Vincenzo z jedynki. Ciekaw jestem, czy dalej będzie w grze tak duży realizm jak w prequelu, czy może bardziej pójdzie to w stronę dostępności i większego grona odbiorców przybliżając się do GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie to wygląda. Trzeci obrazek na pierwszym screenie (patrząc zgodnie z ruchem wskazówek zegara) przypomina mi Vincenzo z jedynki. Ciekaw jestem, czy dalej będzie w grze tak duży realizm jak w prequelu, czy może bardziej pójdzie to w stronę dostępności i większego grona odbiorców przybliżając się do GTA.

Mnie też to przypomina scenki u Vicenza

Ten drugi screen coś mi przypomina...tylko nie mogę sobie przypomnieć co...

Grafika na tym drugim screenie zrobiła na mnie ogromne wrażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 1 była super. Ogólnie wole takie klimaty, niż GTA. Czekam do czasu jak wyjdzie, przeczytam klika recenzji... i wtedy zapadnie werdykt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim fanem i maniakiem GTA. Gralem w to od jedynki i to wedlug mnie seria wszechczasow Ale mafia rozwalila mnei swoim klimatem i uwazam ze to swietna gra, jedna z lepszych w jakie gralem. ROzumiem tych co twierdza ze lepsza od GTA i zgadzam sie w tym ze to tytul "obowiazkowy" ale mimo to gta sprawia mi wiecej frajdy. Jak przeszedlem mafie to juz mi sie nie chcialo w to grac, natomiast do gta powracam caly czas. Dla mnie to ponadczasowe tytuly. Mam nadzieje ze mafia2 bedzie lepsza od i tak juz swietnej jedynki ale dla mnie nigdy nie bedzie lepsza od gta pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Astarot

Ja Mafie II, kupuje bez względu na wszystko

*aluzjonista

Są maniacy, którzy przechodzili Mafię po 20 razy Zresztą po po moich przemyśleniach, to zwycięzca pojedynku GTA vs. Mafia zależy od indywidualnego gustu.

-Jeżeli lubisz genialną fabułę, ściśle związane ze sobą misje, głębokie końcowe przesłanie, rozbudowane dialogi i klimat w stylu Ojca Chrzestnego

Wybierz Mafie

-Jeżeli lubisz swobodę, lekką i przyjemną fabułę, nieograniczoną wręcz możliwość działania

WYBIERZ GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
*Astarot

Ja Mafie II, kupuje bez względu na wszystko

*aluzjonista

Są maniacy, którzy przechodzili Mafię po 20 razy Zresztą po po moich przemyśleniach, to zwycięzca pojedynku GTA vs. Mafia zależy od indywidualnego gustu.

-Jeżeli lubisz genialną fabułę, ściśle związane ze sobą misje, głębokie końcowe przesłanie, rozbudowane dialogi i klimat w stylu Ojca Chrzestnego

Wybierz Mafie

-Jeżeli lubisz swobodę, lekką i przyjemną fabułę, nieograniczoną wręcz możliwość działania

WYBIERZ GTA

Zgadzam sie w 100%. Kazdy lubi to co lubi. Ja uwielbiam oba tytuly ale GTA bardziej . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku Take-Two zakupiło czeskie studio Illusion Softworks i przemianowało je na 2K Czech. Teraz zachodni właściciel zadecydował o przyszłości drugiej odsłony słynnej Mafii. Do tej pory gracze mieli nadzieję, że Mafia II pojawi się na platformie PC w tym samym czasie co na konsole. W każdym razie nic nie wskazywało, że priorytetem będą wersje na Xboksa 360 i Playstation 3. Dziś pojawiła się smutna informacja, że najważniejsze dla Take-Two są gry konsolowe. Pecetowi fani Mafii będą musieli poczekać według słów TT „kilka tygodni lub miesięcy”. Niestety nie podano jeszcze choćby przybliżonych dat premiery. 2K Czech wyjawiło natomiast kilka szczegółów o grze oto one.

Potwierdzono, że głównym bohaterem będzie młodzieniec o imieniu Vito.

Historia gry rozpoczyna się tuż przed końcem II wojny światowej, kiedy nasz bohater wraca z frontu i próbuje ułożyć sobie życie.

Fabuła drugiej odsłony Mafii ma rozgrywać się w fikcyjnym amerykańskim mieście o nazwie Empire City mające według twórców 20 kilometrów kwadratowych ( będzie dwukrotnie większe od Lost Heaven)

Inspiracją dla Empire City jest San Francisco

Głównymi platformami dla Mafii II będzie Playstation 3 i Xbox 360. Twórcy bardzo mocno to podkreślają.

Przewidywana data premiery gry to wiosna/lato 2009 roku.

żródło : www.valhalla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda PCtowców, bo w końcu wśród nich jest najwięcej fanów gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać premiery! Mafia była genialna, takiego klimatu nie ma żadna inna gra. Na pewno Mafia 2 będzie lepsza niż pierwsza część. Strona graficzna w Mafii 2 prezentuję się znakomicie i daję się wyczuć ducha tamtych lat. Szkoda tylko, że w GTA IV nie udało się uzyskać takiej grafiki jak w Mafii 2, bo oprawa graficzna nowej części Mafii poziomem przewyższa (i to dużo) tą z GTA IV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×