Skocz do zawartości
Emir

Mafia II

Rekomendowane odpowiedzi

co do porównywania grafiki Mafii II do GTAIV to radził bym sie wstrzymać jeszcze żadna z tych gier nie pojawiła się na półkach ! co do screenów to przypominam ze pierwsze z GTA tez sie prezentowały lepiej niż te co sie teraz pojawiają ! chodź jestem tego pewien że Mafia II będzie lepiej wyglądać od IV co jest oczywiste bo wyjdzie prawie rok później ! Gra must have i na pewno będzie w mojej kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet pierwsze i najlepsze screeny z GTA IV wyglądają o wiele gorzej niż te z Mafii 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z froniem, porównywanie grafiki gier na zasadzie przedpremierowych screenów jest bezsensu. Poczekajmy do premier i wtedy oceniajmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne newsy o Mafii II :

W mieście będą trzy, zwalczające się rodziny mafijne

Podczas rozgrywki czeka na gracza około 2 godzin cut-scenek

Policjanci wzywają posiłki tylko jeśli dokonamy poważnego przestępstwa

W Mafii II będzie sporo nawiązań do poprzedniej części gry

Przygody Vito zostaną zawarte w trzech aktach

Już na samym starcie będziemy mogli poruszać się po dzielnicy miasta o wielkości około 2.5 km kwadratowych.

Samochody mają ulegać awariom (stłuczkom), będą się brudzić oraz...wybuchać jeśli strzelimy w bak. Możliwe będą także drobne „kustomizacje” wozu. Na przykład założenie własnoręcznie zaprojektowanej tablicy rejestracyjnej

Dwa tryby interakcji z otoczeniem – normalne i agresywne

Podczas zakupów np. na ulicy nasza postać nie może zostać zaatakowana

W Empire City będzie można na przykład kupić hot-doga od ulicznego sprzedawcy

Żyjące miasto. Bohaterowie niezależni/ ludzie na ulicy będą palić papierosy, czytać gazety, spacerować, czekać na przystanku autobusowym itp.

Podczas rozgrywki będzie kilka momentów, które wpłyną na losy fabuły

W grze będzie kilka zakończeń

Policja ściga także innych przestępców (nie tylko naszego bohatera)

Twórcy gry zapowiedzieli, że w Mafii II będzie można kupić własny dom

Vito będzie mógł działać na kilka frontów. Przyjmuje zadania od wszystkich rodzin

Środowisko gry będzie bardzo interaktywne

Najprawdopodobniej będzie można strzelać przez drzwi (zaawansowana fizyka w grze)

Vito może odwiedzić siłownię (klub bokserski) i nauczyć się nowych ciosów

źródło: PlayStation: The Official Magazine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW! Już się doczekać nie mogę! Te newsy ostro zaostrzyły mój apatyt na tą gierkę. I jeszcze ta oprawa graficzna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejne newsy o Mafii II :

W mieście będą trzy, zwalczające się rodziny mafijne

Ciekaw jestem, czy będziemy musieli zwalczyć je wszystkie i czy niektóre z nich będą chciały przekupić gracza

Policjanci wzywają posiłki tylko jeśli dokonamy poważnego przestępstwa

W Mafii II będzie sporo nawiązań do poprzedniej części gry

Policja w pierwszej Mafii była bardzo dobra (o wiele lepsza niż w GTA 3), a nawiązanie do poprzedniej odsłony jak najbardziej mnie cieszy, gdyż 'jedynka' jest jedną z moich ulubionych gier.

Już na samym starcie będziemy mogli poruszać się po dzielnicy miasta o wielkości około 2.5 km kwadratowych.

Oby nie zabrakło też wsi, gdyż tam zawsze było fajnie pojechać i potestować auto

Podczas zakupów np. na ulicy nasza postać nie może zostać zaatakowana

W Empire City będzie można na przykład kupić hot-doga od ulicznego sprzedawcy

Hm, czyli w grze ujrzymy przejawy Simowania - i dobrze. Fajnie, że będzie można wreszcie zachowywać się jak normalny człowiek.

Żyjące miasto. Bohaterowie niezależni/ ludzie na ulicy będą palić papierosy, czytać gazety, spacerować, czekać na przystanku autobusowym itp.

Ogólnie rzecz biorąc zapowiada się rewelacyjna gra. Na 100% kupie, gdyż pierwsza część bardzo mi się spodobała i miło ją wspominam. Szkoda, że obecnie brak konkretnej daty premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah ten klimat gry... po prostu cud miód orzeszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie sie zapowiada. Przypomnialy mi sie stare dobre czasy jak sie gralo w Mafie po kilka razy ;p (ale rym) co do Mafii 2 grafika widze ze niezle wyglada na screenach i napewno bede nabywca gierki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to wyjdzie tej grze na dobre takie "san andreasowanie" jednak dobrze ze jedynka była bardziej liniowa to bardziej fabułe trzymała w kupie i klimat - tommy oddany jednej rodzinie mafijnej a jak teraz nowy bohater bedzie takim ziomkiem co bedzie jechał na 3 baty to troche smutno moze wyjsc - takie gta z tego wyjdzie a gta juz mamy - a raczej bedziemy miec za 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu huuu huuu!! Ale sie gierka kroi...

Juz mi sie lapki same zacieraja na sam widok screenow. Zwroccie uwage na lumpa lezacego kolo smietnika(1 zdjecie). Widac ze gra bedzie bardzo realistyczna ze wzgledu na zachowania ludzi. Podoba mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy gwarantowanego killera GTA IV... Grafika powala i miażdży. I jeszcze ten klimat...... MIODZIO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, mafia pod każdym względem bije GTA na łeb na szyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy zapowiadają że wersja PC będzie wyglądać lepiej niż wersja na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twórcy zapowiadają że wersja PC będzie wyglądać lepiej niż wersja na konsole.

"Nie szata zdobi człowieka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twórcy zapowiadają że wersja PC będzie wyglądać lepiej niż wersja na konsole.

link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było o tym w CDA. Więc za bardzo nie ma linku. Ale to co jeden z programistów powiedział Martin Brandstatter : Jestem naprawdę zadowolony z wersji PC naszej gry. Grafika prezentuje się w niej lepiej niż w konsolach next-gen. Pecet to dla nas główna platforma, nad którą pracujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie, mafia pod każdym względem bije GTA na łeb na szyje.

Nie ma czegos takiego jak GTA:IV vs. Mafia II jak juz to L.A. Noire vs. Mafia II, GTA nie ma konkurenta glownego, no moze poza saint row mozecie mowic GTA:IV vs. Saint Row 2

Bo Mafia a GTA to dwie rozne gry, amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegos takiego jak GTA:IV vs. Mafia II jak juz to L.A. Noire vs. Mafia II, GTA nie ma konkurenta glownego, no moze poza saint row mozecie mowic GTA:IV vs. Saint Row 2

Bo Mafia a GTA to dwie rozne gry, amen.

No niby tak.

Co do wersji na PC... Jaki komputer to udźwignie? Na pewno nie mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze gra naprawde moze byc boska! Jak to bylo w 1 czesci ktora przeszedlem nieraz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia jest bezkonkurencyjna... Jedyna i nie powtarzalna...

Tak samo jak GTA,,,

Dwie różne gry...dwie legendy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia2za9.jpg

Mafia 2 pojawia się w najnowszym numerze "PLAYSTATION: THE OFFICIAL MAGAZINE", w którym możemy przeczytać:

“Mafia II’s gameplay feature set is vast, its story is shaping up to be a real standout

in the crowded open-world crime genre, and its visual impact is right up there with

the best on the PS3.”

Wywołało to niemałe zamieszanie i podkręciło apatyt na tę pozycję. W majowym numerze "PLAYSTATION: THE OFFICIAL MAGAZINE" możemy dowiedzieć się min, że gameplay stoi na wysokim poziome i wyróżnia się z "tłumu" podobnych pozycji wraz z oprawą graficzną tworzoną z rozmachem, która najlepiej prezentować się będzie na PS3.

Źródło: 2k Games - Mafia 2 Official website

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×