Skocz do zawartości
Emir

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

lostplanetyg3.jpg

Lost Planet: Extreme Condition - gra komputerowa z gatunku third-person shooterów stworzona przez Capcom. Gra była tworzona przez Keiji Inafune, stwórcę gier Onimusha i serii Mega Man. Gracz ma możliwość pilotowania mecha oraz eksploracji świata gry na nogach. Rolę głównego bohatera, Wayne'a, zagrał koreański aktor Lee Byung-Hun

Źródło: Wikipedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby które nie miały styczności z tytułem może zachęcić cena która będzie się wahać w granicach 130-150zl.

Jak na razie niema zbyt wiele tego typu tytułów na PS3 a gra jest naprawdę dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gra jest naprawdę dobra.

jednak nie w wydaniu na PS3 niestety.

Bawiłem się tym tyt. przez jakiś czas w wer na X360... "Jakiś czas" tzn nie dość długo by całkowicie się nim znudzić, dlatego też czekałem z wywieszonym jęzorem na PS3-kową wersję. Niestety - ta rozczarowała mnie dość mocno i w chwili obecnej chyba (IMO) nie warto inwestować w nią nawet tych 130-140zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w to na pc - i nawet cena mnie nie zacheci do kupna tego tytulu - po paru misjach zaczyna wiac nuddaa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z multi? bo demko to całkiem łakomy kąsek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak nie w wydaniu na PS3 niestety.

Bawiłem się tym tyt. przez jakiś czas w wer na X360... "Jakiś czas" tzn nie dość długo by całkowicie się nim znudzić, dlatego też czekałem z wywieszonym jęzorem na PS3-kową wersję. Niestety - ta rozczarowała mnie dość mocno i w chwili obecnej chyba (IMO) nie warto inwestować w nią nawet tych 130-140zł.

Co takiego w wersji na PS3 cię rozczarowało? Jeżeli chodzi o to że nic nowego nie ma (lol) to nie wiem czym się dziwić.

A jak tam z multi? bo demko to całkiem łakomy kąsek

No właśnie dla mnie ta gra jest zajebista =D teraz ciągle w multi naparzam xP kolega mnie namówił abym ściągnął bo jakoś się nie mogłem przekonać do niej ;] ale i tak wymiata xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi wg mnie jest ... moze inaczej to ujme. Od wydania dema cigle w nie gram i mi sie nie nudzi mimo tego ze to tylko 1 mapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ciągle pykam w demko. Na PC kupiłem LP, jednak gra mi nie weszła, a na PS3 śmiga, że aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłam LP , i zaczełam grać on-line , lecz pojawiłsie dziwny problem , gdy gra sie juz rozpocznie, to nie wiem jak z niej wyjsc, nigdzie nie ma quite game !! jak sie z tego wychodzi , poza przyciskiem na padzie ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no chyba nie ma. Tez mnie ten problem czasami dotyka jak kots rozpoczyna gre 1 na 1 i nie potrafi grac badz w nierownych skladach albo bawi sie w chowanego. Wiekszosc gier jest jednak udanych wiec wiekszych problemow z "quit game" nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite... ale to wkońcu azjatycka gra, oni potrafią umrzeć a nie wyjdą z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko. Ciekawe, ale jakoś nie mogłem się do niego przekonać bez znajomości tła fabularnego gry ;p Moja kopia gry będzie w czarnulce dzisiaj o 2 w nocy Najpierw fabuła potem MP (chce wiedzieć z kim walczę i dlaczego)!

PS. Co do wychodzenia z dema... jedynie przez PSmenu na padzie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cienka jak dupa węza, każda misia taka sama, mało broni , mało wrogów, do tego skacze, nie kupujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cienka jak dupa węza, każda misja taka sama, mało broni , mało wrogów, do tego skacze, nie kupujcie.

(prosze o skasowanie posta wyżej, bo w edycji nie da sie tego zrobic.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest cienka jak dupa węza, każda misia taka sama, mało broni , mało wrogów, do tego skacze, nie kupujcie.

A moze jakos to uargumentujesz? Jak na razie poziom tego posta nie powala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze jakos to uargumentujesz? Jak na razie poziom tego posta nie powala...

Niby jak mam uargumentować to ze jest mało broni lub to ,ze gra skacze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np podać liczbę broni? Jak często gra skacze (przy dużych starciach czy przy sielankowym spacerze)?

PS. Mam swoją kopie. Grałem 10min. Gra zapowiada się dobra. Ciekawa historia to 75% sukcesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia nie jest zbyt ciekawa, do tego schemat każdej misji oraz walki z bossem jest taki sam, broni jest ok 6-7 ale można przejść całą z podstawowym karabinem i 4-5 dla mechow , których jest ok 4 rodzajów, i to one ratują tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się prezentuje MP ? Sporo osób gra? Są jakieś tryby ala CTF ? (nie mam jak dzisiaj sprawdzić, ale mam już grę w domu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sporo osob ale 90% to japończycy , jest pare trybów, ale grałam niewiele , gdyż zapomnieli umieścuić opcje "quit" i nie da sie wyjsc z gry , czym mnie bardzo zirytowali , szkoda tracic na to czasu , lepiej pograc w UT3 , CoD 4 lub Burnouta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie zapowiadający się tytuł (nim trafił na półki) Na PC nie podchodziłem, kupiłem na x360 z pół roku temu. Miało być ehh ahh ohh, po 10 min z padem wiało już nudą. Wytrzymałem 2h, leży na półce. Tytuł to nudnawy średniak, nigdy nie był grą, w którą zagrywaliby się ludzie bez względu na platformę. Dla sympatyków klimatu może być, reszcie odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem na PC, miałem wtedy jakiś 1 fps w porywach do 4 xD Na PS3 jest inaczej ^^ Gra jest niezła w multi, tylko długo trzeba naparzać w przeciwnika, żeby go zabić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem takie nadzieje, że pomysł będzie dobrze wykorzystany. 2 strony konfliktu, które nie mogą nie mogą żyć bez siebie, zlodowaciała planeta... wszystko to znika pod beznadziejnymi misjami, banalną fabułą... i ogólnym rozczarowaniem tytułu. Chciałem przejść SP zanim zacznę grać na MP, ale nie wytrzymałem. O dziwo tryb MP sprawuje się nadzwyczaj dobrze (grę oceniam na 6/10, ale gdyby był sam MP oceniany to 8/10 bym śmiało mógł wystawić nie bojąc się o własne życie). Jest kilka trybów rozgrywki, zadowalająca liczba map (widziałem tylko kilka, ale jest ich trochę). Podsumowując... jak szukacie taniej gry z mechami do grania po necie, w rozsądnej cenie - Lost Planet jest dla was. Jeżeli lubicie wciągającą rozgrywkę SP - zainwestujcie w inny tytuł, np. Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×