Skocz do zawartości
Emir

Everybody's Golf World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze około 22 dni do premiery Ostatnim czasy demo jest najbardziej katowaną pozycją przeze mnie ,czego owocem jest pierwsze HOLE IN ONE w tej planszy z stawem. Nie mogę się doczekać turnieji online.

Pozdrawiam

Up.Online max do 8 graczy w jednym pokoju Myślę że wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, ale wersja z Japonii zawierała więcej humoru. Już same okrzyki japońskie były śmieszniejsze, od tych przetłumaczonych na język angielski. Moim skromnym zdaniem, gra straciła przez to na swoim uroku. Chciałbym, bo możliwy był wybór języka na zasadzie: napisy angielskie ale dubbing japoński.

Po za tym, gra to obowiązkowy must-have dla wszystkich lubiących gry zespołowe. W sam raz nadaję się na wieczorną partyjkę z żoną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie poprzednie części i ta też jest must have najbardziej ciekawi mnie online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najbardziej ciekawi mnie online

No właśnie wiadomo coś na temat trybu online w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że max w jednym pokoju będzie mogło być 8 graczy.Mam nadzieje że online będzie pozbawiony lagów bo w tak precyzyjnej grze mogą wywołać palpitacje serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze gra nie ukaze sie na PSS

Gra zawsze wychodziła jako pełnoprawny tytuł,wersja japońska również była tylko w edycji pudełkowej więc dlaczego mielibyśmy dostać grę w PSS która waży na pewno parę giga.Gra będzie dumnie spoczywać na półce

Up.Jaki najlepszy wynik mieliście w demie? Mój rekord 891pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WarHawk tez sporo wazy a jest na pss ... EG:WT mógłbym złyczyc za 60 zł z PSS, miła opcja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by było ale nie zdziwię się jak na starcie cena będzie oscylować w granicach dwóch stówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spieszyć obstawiam że miesiąc od startu grę będzie można wyrwać za mniej niż 150zł.

Jak tam z wynikami w demie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narazie tylko 832 ale udał się hole in one

Też dobry wynik.Zwykle oscyluję w granicach 750 a rekord udało mi się trzasnąć dzięki 1xeagle oraz 2xbirdie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas jak w mordke strzelil, oby byla udana jak ta na psp, chociaz demo tak wlasnie sie przedstawia, 4 os. , czypsy, bro i do rana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jak już wspominałem online w jednym pokoju do max 8 graczy pocinających jednocześnie nie trzeba czekać na swoją kolej można ustawić ograniczenia typu 30s na uderzenie i mamy stały podgląd na poczynania innych zawodników w postaci tabelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W psx extreme wysyłają od 28.03 , szkoda tylko że cena jest dość duża (189 zł) ale i tak ją kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W psx extreme wysyłają od 28.03 , szkoda tylko że cena jest dość duża (189 zł) ale i tak ją kupie

Myślę że szybko zleci na cenie tak do 130zł po paru miesiącach będzie.Bo nie będzie raczej w Polsce super sellerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego czasu grywalem w hot shots golf i tez czekam na ten tytul. A narazie pozostaje demo. Zrobilem juz 1037 punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Ja już czekam na kuriera niech Ci co kupują w dniu premiery lub troche później napiszą chętnie zagram z kimś online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie otrzymalem swoja kopie... tylko nie wiem w co teraz grac (prolog tez dotarl dzis rano) Jak juz odpale - napisze kilka slow. Jak by co - bardzo chetnie przetestuje ONLINE.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem po całym dniu wczorajszym i dzisiejszym z tą rewelacyjną gierką I na szybko powiem tak gameplay na 10 w singlu jak i w online masa dodatków do odblokowania, tryb online wymiata fajnie wygląda jak 20 osób próbuje trafiać i co niektórym to nie wychodzi,grając online mamy dostęp do xmb a dokładniej do listy znajomych nie trzeba wychodzic z gry żeby odp chyba podobnie jak w warhawku ale tego nie wiem,każde lepsze trafienie można zapisać, śmiało mogę polecic bo warto a ponoć mają być dodatkowe korty i inne bajery za które ja nawet z chęcią zapłacę teraz gram w golfa do wyjścia GTA 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi, Jeśli wolno -po jakich cenach zakupiliście grę?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×