Skocz do zawartości
Gość Dasqez

Program „ Welcome Back ”

  

555 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które z tytułów wybierzesz w ramach programu welcome back?

    • Dead Nation
      283
    • Infamous
      324
    • Little Big Planet
      250
    • Ratchet and Clank: Quest for Booty
      76
    • Wipeout HD/Fury
      173
    • Żaden, wszystkie już miałem
      18
  2. 2. Czy jesteś zadwolony z listy udostępnionych tytułów?

    • Tak
      410
    • Nie
      142
  3. 3. Czy po darmowych 30 dniach usługi PS+ zdecydujesz się na jej przedłużenie?

    • Tak
      11
    • Nie
      71


Rekomendowane odpowiedzi

To jest rekompensata za wyciek danych osobowych a nie za brak PSN.

W sumie to powinnaś się cieszyć, że nie masz okazji być tym programem objęta - prywatność jest rzeczą ważniejszą od dwóch starych gier po 30 zł każda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile "ważą" DN, InFamous i R&C? Mam PS3 40GB i objętość poszczególnych gier ma duże znaczenie.

Ciekawi mnie jeszcze kwestia InFamousa, który w wersji PL pozbawiono angielskiego dubbingu, a polski jest podobno tragiczny. Wiecie coś na ten temat?

Gry żałosne i tyle w temacie, osobiście kupiłem ps3 i wydałem ponad 20k zł aby grać online, jeśli w ciągu 8 miesięcy bo tyle mam ps3, wydawałem średnio 2500zł na gry, a teraz miałem akurat miesiąc wolnego przez który nie mogłem grać to taka rekompensata jest śmiechu warta...

20k=20 tysięcy. Dobrze Cię zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

odnośnie LBP z PSN .. to jest wersja PL czy tez ENG ??... ENG troche bedzie bezsensu dla dzieciaków....

@20k na gry... ale groszy... no chyba ze nolife.... to sie jeszcze da zrozumiec ;p no offense

Edytowane przez meilbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawi mnie jeszcze kwestia InFamousa, który w wersji PL pozbawiono angielskiego dubbingu, a polski jest podobno tragiczny. Wiecie coś na ten temat?

Dubbing wcale nie był zły :>

Zabawne, że w wielu grach gdzie jest słaby dubbing angielski nikt na to nie zwraca uwagi. Zaś na polski każdy psioczy.

odnośnie LBP z PSN .. to jest wersja PL czy tez ENG ??

Ktoś wcześniej pisał, że na naszym polskim PSN jest sprzedawana wersja PL czyli taka będzie rozdawana.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rekompensata" w formie 2 gier przypada na konto jeśli dobrze zrozumiałem, nie na konsole? Jeśli tak, to oznacza, że jeśli mam konto pl i us to pobiorę 4 gry z 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykańce to samo dostają czy coś innego?

Pech że 4 z 5 gier mam wersje płytowe -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tych gier na razie nie mozna pobrac ale panowie jestem ciemny bo gier nie pobieram tylko kupuje.

Jak pobrac te darmowe gry kiedy bedzie juz mozliwosc i ile beda warzyly mniej wiecej ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mój problem wygląda tak: kupiłem konsole zaraz po ataku na PSN i nie wiedziałem, że sieć nie działa. Jestem tak samo poszkodowany jak inni gracze, którzy mieli "zrobione konto przed 20 kwietnia". Tylko, że ja od 20 kwietnia NIE mogłem zrobić tego konta. Wg mnie Sony jest nie uczciwe i powinni dać nagrody dla każdego. Jak myślicie? Coś trzeba z tym zrobić. Na pewno jest wiele ludzi, którzy mają taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Mój problem wygląda tak: kupiłem konsole zaraz po ataku na PSN i nie wiedziałem, że sieć nie działa. Jestem tak samo poszkodowany jak inni gracze, którzy mieli "zrobione konto przed 20 kwietnia". Tylko, że ja od 20 kwietnia NIE mogłem zrobić tego konta. Wg mnie Sony jest nie uczciwe i powinni dać nagrody dla każdego. Jak myślicie? Coś trzeba z tym zrobić. Na pewno jest wiele ludzi, którzy mają taki problem.

Nic nie zrobisz. To jest dla tych, ktorzy mieli konto i tyle. Takie zabezpieczenie przed tworzeniem nowych kont byleby tylko dostac darmowe gry i + na jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co chcesz z tym zrobic...? nic nie zrobisz tak postanowili i tyle, masz pecha ; d

Moze stwierdzili ze skoro przed atakiem nie miałes psn to nie wiesz co straciłes... my mielismy i ubolewamy a ty tego jeszcze nie posmakowałes xd

Edytowane przez Klera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile "ważą" DN, InFamous i R&C? Mam PS3 40GB i objętość poszczególnych gier ma duże znaczenie.

Mam ten sam problem jako posiadacz 40. Infamous ok. 7GB, Ratchet 3,2 GB, DN 1,4 GB

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale fart xD właśnie oprócz Dead Nation i Wipeota mam wszystkie gry hehe, wie ktoś może jakie ogólnie bonusy jeszcze będę mógł pobrać dzięki psn+? bo chciałbym na maksa wykorzystać te konto. Chętnie bym się z kimś podzielił darmowymi gierkami jeśli ktoś konta nie założył bo mam aż 5 (PL, USA, JP i jeszcze jakieś) ale niestety za to jest ban.

Edytowane przez Psychol321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie może na jakiej zasadzie będzie się miało dostęp do tych darmowych gier? Wystarczy się tylko zalogować i przejść do pss czy jakieś kody mogą być? Oby tylko nie wysyłali na maila, bo mail który mam przypisany do konta psn, już po prostu mi nie działa, nie wiedząc czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam Wszystkich. Mój problem wygląda tak: kupiłem konsole zaraz po ataku na PSN i nie wiedziałem, że sieć nie działa. Jestem tak samo poszkodowany jak inni gracze, którzy mieli "zrobione konto przed 20 kwietnia". Tylko, że ja od 20 kwietnia NIE mogłem zrobić tego konta. Wg mnie Sony jest nie uczciwe i powinni dać nagrody dla każdego. Jak myślicie? Coś trzeba z tym zrobić. Na pewno jest wiele ludzi, którzy mają taki problem.

Proponuje strajk głodowy, albo samospalenie pod siedziba centrali firmy. A tak serio to jakoś musieli rozwiązać ten problem aby uniknąć nadużyć. Najbardziej poszkodowani są nowi posiadacze PSP GO, 3 tygodnie nie mogli z konsolą zrobić absolutnie nic.

Może takie przypadki będą indywidualnie rozpatrywać, na podstawie dowodu zakupu konsoli. W skali światowej takich osób są tysiące.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no! Ja też chcę darmówki! :[

Konsolę kupiłem 28 kwietnia, więc teoretycznie też JESTEM poszkodowany. Może jak napiszę do Sony to się zlitują? :P

ALe rozumiem, że miesiąc PS+ jest dla każdego?

Jakbym mógł, to wybrałbym LittleBigPlanet i InFamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bani ! Każdą grę mam/miałem... Jedyne co to PSN+, chociaż to. Mogliby coś wymyślić dla tych co gry te mają. A jak nie to ściągnie się LBP dobije platynke i WipeOut'a, żeby mieć na dysku. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na amerykańskim blogu jest napisane: Wipeout HD + Fury, a na europejskim: Wipeout HD/Fury. Czy oznacza to, że amerykanie dostaną podstawkę+dodatek, a europejczycy tylko jedną grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla jednych do bani, a dla innych bardzo fajnie. Ja z proponowanych mam tylko LBP (GOTY) i jak będzie można pobrać na więcej niż jedno konto, to z przyjemnością łyknę wszystkie pozostałe. Jeśli będzie to przypisane do konsoli, to zdecyduje się na DN i inFamous. Obadanie usługi + też będzie ciekawym dodatkiem, jak dla mnie. Jestem bardzo zadowolony z tego programu, którym SONY chce choć trochę nam wynagrodzić niedogodności. Gry... nigdy wszystkim nie dogodzisz. Mogli dać jakieś minisy, albo tylko powiedzieć przepraszam i tak by się po czasie rozeszło po kościach, a tak dają nam do zrozumienia, że faktycznie chcą zmyć plamę z honoru. A może ktoś z Was liczył na K3 i MK?...

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no! Ja też chcę darmówki! :[

Konsolę kupiłem 28 kwietnia, więc teoretycznie też JESTEM poszkodowany. Może jak napiszę do Sony to się zlitują? :P

ALe rozumiem, że miesiąc PS+ jest dla każdego?

Jakbym mógł, to wybrałbym LittleBigPlanet i InFamous.

Mam ten sam problem, można napisać do Sony, tylko znajdź jakiś kontakt do nich, przeszukałem całą stronę i znalazłem tylko numer na infolinię. A z jakąś debilką, która nawet nie słyszała o awarii nie będę gadać bo oni im tylko płacą za wciskanie kitu ludziom. Trzeba zrobić jakąś petycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam PS3 od niedawna to z chęcią zassam sobie LBP i InFamous.

Jestem bardzo zadowolony z tej rekompensaty. Równie dobrze mogli dać gry z serii "minis" tak jak pewnie zrobiłaby to konkurencja pod aptronatem pana Billa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciesze, gdyż posiadaczem PS3 jestem od niedawna i żadnej z tych 5 gier nie mam, także bez zastanowienia ściągnę InFamous i LBP. Ogólnie wielu użytkowników będzie niezadowolonych ale myślę, że Sony i tak się postarało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiaszczo :thumbsup: A już jakiś tydzień temu miałem kupować Infamous :biggrin: Kiedy to będzie można zassać? Wiadomo już coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×