Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadaj. Ja się super bawię. Wszyscy piszą o bagach. Ja dojechałem 5 sesji wyścigowych i nic nie miałem.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapraszamy! Ekypa jest mega!

Sent from Xaiomi Mi5 ver Karramba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze tu zagląda? Czy tylko ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam subskrybcję wątku, na wypadek gdyby ktoś chciał reaktywować GTbN :) Zupełnie nie mam fazy na PCars2 a GTS nadchodzi i tutaj zaczynam się powoli jarać :) Kto potencjalnie zainteresowany reaktywacją? Kto dysponuje w ogóle PS4 i ma techniczną możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie jest to takie oczywiste, że wymienię choćby Nervusa czy Yogiego, po których słuch przepadł...

 

Tymczasem, GTS pobrane, czekamy na uruchomienie serwerów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyświetlanych aktualności a sam w sumie też nie szukałem ale fakt, Yogi łupie w Asseto co nastraja optymizmem :) Z kolei Nerv aktywny ale niekoniecznie w ścigałkach. A Ty Mata jaki masz stosunek do GTS? Zakładam, że skoro się kręcisz wokół tematu to jednak całkiem serduchem w stronę "poważniejszych" symulatorów nie uciekłeś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno się zastanawiam nad zakupem mimo ograniczonej zawartości. Zobaczymy dziś demo i się pomyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak demko?

 

Ja wczoraj nieco pograłem, wygląda jak stare dobre GT w dobrej (sterylnej jak zawsze) oprawie. Dźwięki są wreszcie spoko, chyba nie jest to poziom PCars ale zupełnie wystarczające. Mamy straty czasowe do zawodników podawane prawie na bieżąco i powiedział bym, że to w gameplayu, w stosunku do szóstki, największy dodatek. Menu działa sprawnie. Po raz kolejny ewolucja zamiast rewolucji. Jeździłem tylko na padzie, nie wiem jak z feedbackiem na kierce. Co do torów to w demo bieda, chociaż miło zapoznać się ze świeżym w serii Interlagos. Czy grałbym w to starą paczką? Myślę, że tak :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyka jest poprawiona względem zamkniętej bety. FFB całkiem przyzwoity także. Słowem jeździ się fajnie jak zawsze w GT, coraz bardziej skłaniam się ku zakupowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie dzisiaj wieczorem spróbuje sprawdzić online, to w sumie najbardziej istotne. Inna sprawa, że bardzo przyjemnie jest starym zwyczajem robić egzaminy na złoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to te wszystkie Gran Turismo to odświeżona 4... Grałem trochę na PS2 w czwórkę, odpaliłem 5 na PS3 i to praktycznie ta sama gra. Oglądałem gameplaye z 6 czy chociażby najnowszego GT Sport i wrażenie jest identyczne. Gra jest drewniana, dźwięki samochodów brzmią jak odkurzacz.

 

ładniejsza grafika i to w sumie tyle, ale to nadal grafika rodem z gry z 2014 roku.

Edytowane przez mefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ale to wątek ligowy a nie od wylewania żali

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zaznaczylem z powrotem ten wątek do śledzenia bo widzę że cienglasz próbuje coś reaktywowac ;).
Jestem zaskoczony że piszecie że Yogi gra w AC... Na Ps4? Myślałem że sprzedał wszystkie zabawki i już się nie bawi... A tu miła niespodzianka ;)
Co do mojego ścigania to tak jak pisałem cienglaszowi na priv... Trochę mam inne tematy teraz do ogarnięcia i nawet nie włączam konsoli. Narazie ani nie kupiłem Project Cars 2, ani nie będę testował tej bety GTS... Ale wątek śledzę... Mam nadzieję ogarnę się gdzieś na początku roku i dołączę do ścigania... Choć przyznam że najbardziej na ten moment ciągnie mnie do Assetto Corsa.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że o ile AC to lepsza symulacyjnie gra o tyle organizowanie tam ligi to masochizm . GT to strategia małych kroczków i faktycznie może to irytować tych, którzy oczekują rewolucji (ale nie inaczej było z Mazdami z lat 90tych gdzie każdy narzekał na konserwatywny design, przedpotopowe rozwiązania kokpitu i zero polotu ale ostatecznie i tak Japońce zbudowały legendę niezawodności, która swoją popularność zyskała). Ale dzięki tym małym kroczkom może właśnie GTS jako kolejna odsłona GT znowu przyciągnie graczy przewidywalnością i przyjaznością dla lig (przecież GT6 oferował w stosunku do GT5 mniej jeśli chodzi o nowinki techniczne a jaki ogień był - sami wiecie). Być może to odczucie pryśnie, nie wiem. Nie ograłem jeszcze nawet na tyle dema, żeby coś wyrokować ale szanse jakieś są :) Sentyment też robi swoje. Jak usłyszałem na jakiejś zajawce ten znany z lobby japoński skoczny rock to się ucieszyłem - założyłem, że soundtrack po części wraca w GTS bo to żywcem przenosi mnie w nowej grze w klimat wyścigu, który zaczyna rozkręca się od 22:00 a startuje o 23:00 :) Póki co na tamte kawałki w GTS się nie nadziałem ale będę szukał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ekipa! :1_grinning:

Ja śledzę temacik, ale...

 

Nadal nie mam kółka do PS4 :38_worried:

 

GTS nie chciało mi się ściągać 40GB dla dema, ale czytałem, że strasznie obcięli tory (usunęli kultowe, a podobno jest więcej fikcyjnych), prawda to?

 

Poczekam na opinie jak wyjdzie pełna wersja i wtedy się będę zastanawiał nad kupnem kiery i GTS, bo tęskni mi się do naszych wyścigów... Ciekawe, czy zebrałaby się wystarczająca ekipa? ;)

 

Pozdrawiam i czekam na recenzje/refleksje z najlepszego źródła, czyli od Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torów jest niestety mało z czego tylko 7 realnych chyba. Mają niby dodawać następne w dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie martwi najbardziej... Co się dzieje z tym GT..?! Mam nieodparte wrażenie, że po paru latach czekania dostajemy zaledwie jakiś prolog/półprodukt :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

byłoby fajnie pojeździć w GTbNight, ale niekoniecznie w Gran Turismo. Poczekam aż gra wyjdzie, ale jakoś się nie napalam. Moja główna obawa to gorszy feeling z jazdy niż w Assetto, gdzie pojeździłem raptem kilka miesięcy. PCars2 wyszło i z tego co czytam ma pełno bugów, pewnie trzeba będzie poczekać z pół roku aż naprawią ważniejsze. W Asseto z kolei poza świetnym modelem jazdy kuleją inne ważne kwestie do ścigania online. Chciałbym, by GTS pozamiatał, ale po doznaniach z AC boję się "płaskiego" modelu jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać. Model jazdy w GTS jest świetny, gorzej z zawartością (tory). Natomiast w pcars2 po patchu gra się bez większych problemów. Jedna liga już wystartowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GrandeBombik napisał:

Hej,

 

byłoby fajnie pojeździć w GTbNight, ale niekoniecznie w Gran Turismo. Poczekam aż gra wyjdzie, ale jakoś się nie napalam. Moja główna obawa to gorszy feeling z jazdy niż w Assetto, gdzie pojeździłem raptem kilka miesięcy. PCars2 wyszło i z tego co czytam ma pełno bugów, pewnie trzeba będzie poczekać z pół roku aż naprawią ważniejsze. W Asseto z kolei poza świetnym modelem jazdy kuleją inne ważne kwestie do ścigania online. Chciałbym, by GTS pozamiatał, ale po doznaniach z AC boję się "płaskiego" modelu jazdy.

Racja, też się złapałem na tym, że w sumie nie tyle platforma istotna co zasady i paczka. Ja już kiedyś pisałem, że z chęcią w PCars bym z Wami pośmigał i o ile tam pojawiały się "ale" (choćby Yogiego) o tyle dwójka powinna być już chyba lepiej dopracowana (nie wiem, sam nie miałem okazji sprawdzić) i godna GTbN. Może PCars2 zatem? 

 

@mataman masz na myśli ligę Errora i spółki? To właśnie przykład organizacyjnego przekombinowania, dla którego przeciwwagą jest model GTbN właśnie. Bardzo fajnie się z chłopakami jeździło ale pomysły, które się tam pojawiły rozłożyły mnie osobiście na łopatki...

 

Co do modelu jazdy w GTS to jednak już nawet jadąc na padzie widać mega różnicę. Nie czuć tak masy auta, jest właśnie płasko i przy PCars 1 wypadało to blado (co nie znaczy, że koniecznie musimy mieć tu ffb na szóstkę by liga się kręciła).

 

PS. Do zasad i paczki dopisał bym tu jeszcze jeden argument - godziny/dni wyścigów.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szalony pomysł zaopatrzenia się dzisiaj we własną kopię GTS. Ktoś już posiada? Może jakaś posiaducha dzisiaj około 23:00? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×