Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No właśnie :) 

Kiedyś oglądałem ten filmik , potem wskoczyłem do GT6 i odpaliłem Mazdę:) Pojechałem do tunelu w Monte Carlo , ustawiłem furę , zmieniłem widok na zza auta i zaczalem gazować :) Dźwięki w GT są słabe....wiadomo , ale to była poezja :) 

Hehe , jak sprzedam dzisiaj wszystkie auta z garażu to może mi na Maździunie wystarczy:)

 

Jaki tor ? i opony ? Byłbym za KM;)....WM :) W ogóle nie jeżdzę ostatnio , potrzebuje przyczepności:) 

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym z Wami pojeździł, ale najpierw muszę zainstalować GT6 na leciwej trójeczkę. Kiedy jakiś najbliższy wyścig?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro piątek, to ja bym pojechał z marszu od razu. 

Tor na początek Monza '80?

Mazda na WT, zmienić olej i wio ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem trzy razy na tak. Będę od 21.30

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty wyscig wczoraj smignelismy :) Dzięki panowie za mega zabawę . Z Nervusem toczyłem walkę przez cały wyscig i był miód i orzeszki. Super walka , świetna jazda i końcówka jak z horroru. Dzięki Nervus jeszcze raz :) 

Auto fenomenalne a założenie słuchawek było strzałem w dziesiątke :) 

Przez cały wyscig potworna Mazda ryczała mi wprost do ucha :) Wściekła żona nie robi większego rabanu ...wierzcie mi :)

Pozdro i do zobaczenia na treningu :))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega autko i tor. Szkoda że jak łoś zatankowałem za mało :4_joy: 140 litrów dolewki podzieliłem na trzy a miałem tankować dwa razy i przez to jeszcze zjazd na 29 okr.To + małe uślizgi nie pozwoliły już na walkę z Falo. Na początku była mega spinka z Falo na plecach a potem było ogarnianie potwora i podziwianie widoków.:1_grinning:
Do następnego piątku :-)
Ja na pewno w środę się pojawię. A może dzisiaj jeszcze coś pośmigam, żeby sprawdzić.....np Monaco :1_grinning:

Dla smaku :1_grinning: Na nasze Lemans bo też będziemy tutaj jechać.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Yogi. Rewelacyjny wyścig, niesamowita walka i przefajnie auto :D

Jazda w ciągłym kontakcie i w zasięgu kilku sekund, często poniżej sekundy. Niesamowite wrażenia! Wyprzedzanie w pit lane i na torze. Było wszystko. Pod koniec nie dałem już rady z utrzymaniem koncentracji. Byłem wykończony a koszulka była mokra. Twój atak na ostatnim okrążeniu w Parabolice o mały włos nie skończył się w piachu, ale udało Ci się zmieścić i wpadasz na metę poniżej 0,4 sekundy przede mną. Zasłużone zwycięstwo i nawet nie było mi żal utraty P1 na ostatnich metrach. Tak dobrze się bawiłem wczoraj. Adrenalina jeszcze długo nie dawała mi zasnąć :P

Dziękuję wszystkim za udział i walkę do końca. Zapraszam też wszystkich chętnych na kolejne rundy 787B Le Mans ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

W końcu udało mi się tu zalogować. Forum nie działało mi ani na telefonie, ani na komputerze (nie łączyło przez tapatalk, albo pojawiał się napis, że strona przechwyci informacje o moich pustych kontach bankowych itp.), już myślałem, że jest zlikwidowane. Teraz udało mi się odpalić i poza wiadomością, że strona zawiera treści blablabla nie było nic. 

I jak leci panowie? Widzę, że dalej jeździcie w GT6. Ja nie mam już pleja, kupiłem za to kompa i czasem kiedy mam czas to coś sobie odpalę. W sumie to czekam na nowe GT i moment, kiedy znowu będzie mnie wywalać przy dołączaniu do pokoju ze względu na stado chętnych :) Generalnie nie jestem na bieżąco jeżeli chodzi o gry, więc korzystając z okazji, że forum działa zaraz się doszkolę.

3majcie się.

Skoro forum działa, to znaczy że znowu mogę monitorować temat.

Pozdro :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dzisiaj:

Monaco, Laguna Seca, Indianapolis drogowy, La Sarthe 2009 Hatch '80

Zajebiście się śmiga po tych torach 😂 Do tego dodał bym Nordshlife w wersji V

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

Pozdro lalek😂

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mazda, to pewnie suzuke wypadało by wrzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej Pany. Ja podziękuję za rywalizację i podobnie jak Pela dam sobie na wstrzymanie. GT nie cieszy już jak dawniej, wsiąkam w PCars. Myślę, że bankowo pojeździmy razem w GTS ale liczę, że może uda się zrobić to jeszcze właśnie w PCars o ile uda Wam się odpowiednio wcześnie zmigrować na nową platformę. Yogi się tutaj pewnie nie zgodzi ale ja uważam, że miód jest znaczny i gra potrafi zaczarować (od kiedy przysiadłem ostatnio nie stwierdziłem żadnego buga) :)

PS. Yogi, słałem Ci pw ale widzę, że nie odczytałeś. Zajrzyj do skrzynki.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cieglo

Ile ludzi tyle opinii, hajpilem na pCARS, ale co usiade do tej gry to sie od niej odbijam. Tak wiem ze pewnie czesciowo to moja wina ze nie orientuje sie z gaszczu ustawien FF (a na domyslnych nie czuje auta i nie ma nawet co mowic o rozsadnych czasach okrazen). Same ustawienia tunningowe tez nie sa moja mocna strona ale tych pod GT bylo sporo i sporo naprawde przemyslanych pod pCARS znalazlem ich duzo mniej i po ustawieniu niektorych kompletnie nie czuje auta bez ponownego grzebania w FF w ktorych sie gubie.

Efekt jest taki, ze jak odpalam pCARS to biore losowy woz, losowy tor i szybki wyscig just for fun.... bo na to zeby szkolic sie w tej grze, zajrzec jej pod maske i ustawic auto tak zebym je bardzo dobrze czul to ja nie mam ni sil ni czasu.

I mimo iz jestem jednym z tych ktorzy krytykowali GT za to czego mi osobiscie brakuje, to stwierdzam ze GT6 caly czas daje mi ogromny fun. Ostanio po przerwie wrocilem pojechalem pare sezonowych, czuc ze wyszedlem z wprawy ale fun przezaje-ogromny.

No ale moze Yogi i ja jestesmy w mniejszosci, tych ktorzy od pCARS sie odbili...

 

Za 2 tygodnie wpadne, potem przerwa urlopowa i od lipca przez cale lato wieczorami moge sie pojawiac, jesli tylko inne gry (ogromna kupka wstydu) mnie nie odciagna od GT. 

Pozdrowienia

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem Cienglasz Twoją wiadomość ale mnie do PC nie ciągnie . Jak dla mnie gra jest przekombinowana , szczególnie ustawianie FF:( Nie mam czasu na taka zabawę . Chce odpalić konsole , grę a potem auto i poprostu jechac . Taką prosta frajdę daje tylko GT . Oczywiście jako zagorzały fan GT zamierzam kupić Asseto Corsa ale jeśli bedzie słabe jak PC to sie nie przesiadam :)

Teraz mam mega frajdę z GT bo podłączyłem do ps3 słuchawki a Mazda wyje niesamowicie. Przy tym aucie i słuchawkach dźwięk w GT jest zajebisty:) 

Nie wiem czy Pela tez sie przesiadł na PC ;) ? Jesli tak to najwyżej razem posmigacie :) 

Ja sie jeszcze pobawię w stare, dobre GT :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obiecałem jeszcze kiedyś coś wrzucić, jeżeli będę jeździł. Jeszcze się renderuje i mam nadzieję, że tym razem będzie ok. Jeżeli nie wrzuci się na YT to nie mam pomysłu. Dailymotion, które kiedyś zaproponował Jaski usuwa filmiki poza tym kolejka do uploadu jest niesamowicie długa.

Film z kwietnia. Jeździło się fajnie, zakończyło się awarią hamulców.

Edytowane przez lalek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie działa ;) ale świetny przejazd , szkoda tej awari hamulców  :))

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszne :) Już poprawiłem i działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz GIT :) , właśnie oglądam :) Fajny filmik ...EVO i Civic za szybkie na prostych ale w zakrętach nie było kozaka :)) Super przejazd , 100% wykorzystania toru , żadnych ścinek , szkoła GTbN;;) Jakieś Porshe tez tam widziałem jak grzecznie ustępuje ,hahaha :) 

Jak jeszcze będziesz śmigał to wrzuć filmik , chętnie obejrzę :) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dr-yogi-reborn napisał:

Czytałem Cienglasz Twoją wiadomość ale mnie do PC nie ciągnie . Jak dla mnie gra jest przekombinowana , szczególnie ustawianie FF:( Nie mam czasu na taka zabawę . Chce odpalić konsole , grę a potem auto i poprostu jechac . Taką prosta frajdę daje tylko GT . Oczywiście jako zagorzały fan GT zamierzam kupić Asseto Corsa ale jeśli bedzie słabe jak PC to sie nie przesiadam :)

PC nie jest słabe, przesadzasz. Może kwestia tego, że ja używam pada - tutaj ustawiłem odpowiedni setup i działa pysznie, może z kierownicą jest inaczej i faktycznie są jakieś wysypki. Przeczy jednak temu spore przecież grono ludzi na kierownicach i to z rodowodem GTbN - nikt na takie problemy nie narzekał, może masz zepsuty sprzęt :) Trudno, może znajdzie się inny sposób (gra?) na zebranie ponownie całej paczki razem :) Miłego ścigania w Madzi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja już kiedyś pisałem chyba, ale w PC na PC ;) pograłem po premierze z 60 min, z czego 50 min to było ustawianie kierownicy i innych dupereli, a 10 min jazdy. I te 10 min mi wystarczyło, żeby nigdy do gry nie wrócić (i tak bym nie wrócił, bo mój laptop nie podoła i testowalem na maszynie brata :D). Może jakbym podłubał dłużej to byłoby inaczej, ale z drugiej strony też jestem z tych, co chcą, żeby gra była grywalna po odpaleniu, a nie po 5 godzinach ustawiania. 

Posługując się analogią - wiecie, jak poznać dobry, gitarowy wzmacniacz? Wpinasz kabel, grasz i wszystko brzmi zajebiście bez względu na ustawienie potencjometrów. A na syfiastym sprzęcie kręcisz gałami 2 godziny, ustawiasz co się tylko da, a i tak brzmi to jak charczenie świni.

PS to ile osób w końcu jeszcze gra? Przyznam, że jak miałbym jeździć w 5 osób to nie bardzo by mi się samemu już chciało...

Edytowane przez sharent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cieglo

pCARS nie jest slaby, jest inny. Bardzo inny. Nie wiem ile dlubiesz w tuningu wozow ale nawet tutaj ustawienia domyslne potrafia ostro odstawac i bez chocby minimalnych zmian ciezko  cokolwiek przejechac. Wlasnie ukonczylem Clio Cup, ale co mi to zajelo ustawiania i trenowania. A i tak jezdze bez  uszkodzen i usterek bo z tymi to pewnie bym zadnego wyscigu nie ukonczyl.

No ale ja to n00b jestem. Tak czy inaczej domyslne ustawienia fizyki auta (bo mozesz sobie zmienic a bo bardziej chcesz czuc wyboje, a bo bardziej chcesz czuc sily boczne a  mniej szarpanie jak przyspieszasz, hamujesz czy zmieniasz  biegi) to moim zdaniem przesada, domyslne sa marne, a te z netu tez nie zawsze musza tobie idealnie pasowac. Jak juz ustawisz fizyke to okazuje sie ze nawet na malych  curbs woz  podskakuje,  wiec trzeba by pobawic sie chocby cisnieniem w oponach i moze amorkami, dobra robisz zmiany - wsiadasz jedziesz ale znow cos tobie nie lezy w FF wracasz i znow dlubiesz. Tak wlasnie wyglada zycie n00ba z T300RS ktory nie ma rozbudowanej wiedzy jesli chodzi o bryki w pCARS.

A swoja droga grajac na padzie tez zmieniasz ustawienia fizyki auta? Fz, Fy, Fz i te inne parametry?

A przejechanie 1eventu zajmowalo mi lacznie z ustawieniami bryki 5h.

Dzis przyjalem inna taktyke, wrzucilem wszystko domyslne, zmienilem ustawienia glowne. Nie ruszalem ustawien FF dla wozu, przejechalem sie od curbs odbijalem sie jak pilka, obnizylem cisnienie w oponach, olalem trening i kwal. wystartowalem - poszlo, z racji ze startowalem na  ostaniej pozycji nawet scigajac sie AI byly emocje, ale nie powiem zebym szczegolnie czul to clio - byc moze dlatego ze jakis geniusz w domyslnych ustawieniach nie uwzglednil sil dzialajacych na tylna os. Wiec jesli auto zaczynalo  uciekac to kontre wyprowadzalem bo widzialem to na ekranie a nie dlatego ze czulem to na kierownicy.

Pewnie bede dalej spokojnie po jednym evencie pogrywal w pCARS, ale moim zdaniem ta  gra byla by lepsza jesli fizyka auta byla by na sztywno zdefiniowana, a wszelakie zmiany w tuningu mechaniczmym byly by w niej odzwierciedlone (a tak wlasnie jest w GT).

Dzis spedzilem troche czasu przegladajac rozne materialy i z tego co widzialem to Assetto - ma duzo prostrze ustawienia FF, ale niemniej trzeba dopasowac woz pod tor tunningiem mechanicznym, co z tego wyjdzie zobaczymy.

A teraz rakiem wycofuje sie z tego watku, bo zaczynam narzekac zbytnio offtopowo.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dr-yogi-reborn napisał:

Teraz GIT :) , właśnie oglądam :) Fajny filmik ...EVO i Civic za szybkie na prostych ale w zakrętach nie było kozaka :)) Super przejazd , 100% wykorzystania toru , żadnych ścinek , szkoła GTbN;;) Jakieś Porshe tez tam widziałem jak grzecznie ustępuje ,hahaha :) 

Jak jeszcze będziesz śmigał to wrzuć filmik , chętnie obejrzę :) 

 

Ciężko się z tym pogodzić, kiedy ktoś łyka Cię jakbyś stał i wiesz, że nie możesz się odgryźć (próbowałem, aż w końcu pedał hamulca wpadł w podłogę, bo zagotowałem heble, co widać i słychać na filmie :)). Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że ten Civic i Evo to nie moja liga, zwłaszcza finansowa.

Nie wiem kiedy znowu będę na torze. Mam trochę dosyć samochodowej spółki, poza tym zapragnąłem mieć znowu Clio i odkładam kasę.

 

Tak w sumie to też mam Project Cars, ale grałem tylko kilka razy, bo nie mam za bardzo czasu. Nie wiem jak gra zachowuje się na konsolach. Na stacjonarce jest dobrze, a wrażenia świetne. Jedyne co mi przeszkadza, to zbyt duże rozmycie, kiedy jeździ się z kamery "w kasku". Przy 125mph nie jest wcale tak źle, jak pokazuje to gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , było widać ze sie zagotowałeś:)

11 godzin temu, cieglo napisał:

PC nie jest słabe, przesadzasz. Może kwestia tego, że ja używam pada - tutaj ustawiłem odpowiedni setup i działa pysznie, może z kierownicą jest inaczej i faktycznie są jakieś wysypki. Przeczy jednak temu spore przecież grono ludzi na kierownicach i to z rodowodem GTbN - nikt na takie problemy nie narzekał, może masz zepsuty sprzęt :) Trudno, może znajdzie się inny sposób (gra?) na zebranie ponownie całej paczki razem :) Miłego ścigania w Madzi :)

Jak dla mnie jest słabe. Sam dźwięk i grafika to za mało . Nie mam czasu na godziny ustawiania i minuty jeżdżenia ;) Co do kiery to mam słaba T500rs no i to pewnie jej wina ze w menu gry kręci sie sama w rożnych kierunkach ;) 

Ale to nie temat o PC, tylko o GT:) Bez offtopow prosze:) 

Na ps4 gram w DS3 i BO3 , musi być trojka w nazwie , inaczej nie gram;) 

A co do ps3 to w czasie ostatniego wyścigu Mazdzia miałem ciarki na plecach , spociłem sie cały i miałem mega frajdę z jazdy ....kontry , uślizgi i Mega dźwięk na słuchawkach prosto do uszu :)) Dawno sie tak w czasie jazdy nie bawiłem :)

Tym autem mogę jechac nawet/tylko we trzech ...wszystko  jedno :) 

Czas na ściganie mam tylko w piątek i żaden inny dzień nie wchodzi w grę....oprócz dzisiaj i najbliższej środy :) Kurde juz sie stęskniłem za pomarańczowa bryką:)

Catani , Nerv , Falo , będziecie dzisiaj coś ten teges ?:)) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, jaki offtop - kilka osób zainteresowane tematem więc naturalnie wyszedł. Poza tym przezornie napisałem do Ciebie w tym temacie na priv ale Ty przewrotnie wolałeś odpowiedzieć tutaj :) "Jak sobie ciocia życzy" :)

Dawać GTC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie "Wuju" :) To Ty pierwszy zasugerowałeś że nie odebrałem Twojej wiadomości więc odpowiedziałem że odebrałem :) Co do offtopu to do pisania o PC jest temat PC i chodziło o to żeby sie tutaj przesadnie nie rozpisywać . A było zagrożenie wejścia w polemikę jakie to PC jest dobre lub nie ;) To samo w temacie GTS. Także zapraszam do cioci na herbatkę w jakiś piąteczek :) A nóż zasmakuje Ci mikstura  grzana na Mazdzinej klapie :) W sumie z niedziela nie koliduje :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×