Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sorka Cat ale dopiero wróciłem do domu i jestem padnięty :( Dziś nie dam rady ale nastawiam sie na jutro . Będę wczesniej w domku i od 20 powinienem być na torze ...no może 20,30:)

 

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki to i ja się zamelduję jutro

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto dzisiaj będzie w garażu? Planuję nawinąć trochę kilometrów i wypróbować kilka torów.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tor ten BH'80 . Zero nudy ale tez i zero możliwości wyprzedzania ....bezpiecznego;) 

Fajny trening wpadł , szkoda tylko ze zapomniałem naładować słuchawki :( 

Co do jazdy bez interfejsu to jest mega wczuwa ale i mega trudno . Żeby jechac wyscig bez interfejsu musiałbym sporo potrenować a i tak moment nieuwagi i przestrzeliwujesz zakręt :) No i zero info o oponach czy paliwie , wszystko trzeba mieć obliczone , policzone , przygotowane .....lub jechac na czuja :) 

Bez treningu to jakaś masakra by była a gdyby popadało ....:))

No nie wiem , może dzisiaj coś jeszcze spróbuje , tym razem z hs:) 

 

A i właśnie mi się przypomniało , w piątek jest KSW i plan by oglądać u Grande :) Jeszcze melanż nie potwierdzony ale mam nadzieję że wypali :)) Więc mam prośbę:) Pojedzmy w piątek wyjątkowo późno , po KSW, lub przełóżmy na czwartek lub sobotę , pls. Piątek i niedziele mam wolne wiec w oba dni mogę śmignąć :) 

Mam nadzieję ze wszystkim podpasuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy z kokpitu i bez interfejsu, to ja jestem na bardzo tak :D Wczuwa jest głęboka i zupełnie inaczej się jedzie niż polegając na migającej czerwonej kropce lub sugerowanym biegu ; )

Przy tym zużyciu o opony nie musisz się martwić. Co do paliwa, to większość (wszystkie?) auta mają wskaźniki poziomu paliwa.

Niepokoi mnie tylko sytuacja dublowania zawodnika (brak listy), ale tutaj też można się umówić, że tylko w takiej sytuacji można mrugać światłami.

Jak się chce, to wszystko się da

edit: Co do startu w piątek późno, to wolałbym juz chyba jechać w czwartek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno będę jechał z interfejsem. Takie info jak pozycja, okrążenie wyścigu, straty czasowe, zawodnicy normalnie uzyskują od inżynierów, wiec nie wiem po co się jeszcze sztucznie ograniczać. Obrotomierz naturalnie i tak wychodzi na środku wewnątrz kierownicy (u mnie) wiec standardowo z niego korzystam i nie patrzę na ten po prawej. Ba, nawet go zaslaniam ręka. A to który mam bieg wynika z ustawiania skrzyni biegów, bo jeżdżę na manualu H, tak jak w prawdziwym aucie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się do stosuje do was jeśli chodzi o dzień i godzinę startu ,😂

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi czwartek pasuje idealnie. A jedziemy jakiś konkretny tor? Może pojedziemy 2x30 min, lub 3x20 min, tak jak kiedyś przy małej frekwencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalne.

Raczej szybkie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie, dobrze że liga wróciła do świata żywych, bo nie ukrywam miałem lekkie obawy po tej ciszy jaka panowała tutaj przez ostatnie tygodnie. Dzisiaj nie dam rady pojechać, bo mam nocke w pracy ale w przyszły piątek już będę, bo jak rozumiem teraz scigamy się tylko raz w tygodniu ?

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliśmy śmignąć wczoraj ale jakos nie wyszło;) Moze to i dobrze bo Ciebie nie było a i Catani zaniemógł . BH 80 smigniemy w piątek za tydzień , także szykuj Mazdzie , Black:) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeczołgała mnie alergia😞, jeszcze dzisiaj dogorywam. Cieszę się że beze mnie się nie udało😂

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj środa , może jakiś trening ?:) Nie obiecuje , bo jest dzień dziecka i jak dostanę dużo prezentów to nie wiem czy nie zamelanzuje ale......postaram sie wpaść na tor wieczorkiem :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz to i ja się pojawię😂. Daj znać

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy ;) Ja nawet wczoraj, przed północą znalazłem trochę czasu, żeby tabelkę zrobić itd. ;P

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję za wspólne ściganie. W piątki przeważnie i tak jestem poza domem, więc nie bardzo mam możliwość pojeździć, zwłaszcza, że poniedziałki już wypadły z kalendarza. 

Jeździło się z wami super, choć tym razem trochę krótko. Spełniłem jednak swoje największe marzenie, wygrywając zawody. Kto wie, czy uda mi się jeszcze powtórzyć taki wyczyn. PS4 na pewno nie kupię, (chyba, że GT7 okazałoby się wyjątkowo dobre) więc pewnie się już nie zobaczymy, chociaż kto wie, czy nie spotkamy się kiedyś na torze w jakiejś pecetowej ścigałce. 

Póki co dzięki jeszcze raz za wspólną jazdę i szerokości tak na wirtualnej, jak i prawdziwej drodze.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle będzie?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×