Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj dzisiaj (21:45 a więc sensownie) na wyścig w LTE, PCars. Jedziemy Imolę w Renówkach. Z ekipy, która jeździła w GTbN będą chyba tylko Gustaw, Error czy Killroy. Asseto spoko ale brak sensownego online wyklucza wspólne ściganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś straciłem wigor do wyścigów. Z drugiej strony wiem że jak już zaskoczę to będę jeździł. Wiem tylko że jaski kupił kompa i jeździ na iracing.

Ja jeszcze nie kupiłem ps4. Sam zastanawiałem się nad PC. I cały czas nie wiem... Ostatecznie pewnie kupię ps4 slim i AC. Ale to chyba gdzieś za miesiąc / dwa.

.. Asseto spoko ale brak sensownego online wyklucza wspólne ściganie.

Rozwiń temat. Podeślij jakieś info o asseto gdzie ludzie piszą. Myślałem że to będzie kozak na Ps4?

Ps.

Jak pisałem nie mam jeszcze Ps4 ale widziałem ostatnio wersję Project Cars z dodatkami do ściągnięcia za chyba 8 funtów. Tutaj :https://www.humblebundle.com/store/project-carsNie kupiłem bo myślałem że Asseto Corsa jest lepsza... Hmmm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak pokoi prywatnych, to największa bolączka - już dawno jakaś liga by funkcjonowała gdyby nie to. Wątek jest tutaj: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zaproszenie, ale nie mam jak sie zjawic - brak PS4. Bardzo liczylem na GTS, ale skoro na ten tytul przyjdzie nam jeszcze poczekac odkladam zakup konsoli na.. kiedys. Nie widze sensu kupna po raz drugi tych samych gier, tym bardziej ze ukonczylem kariere w kazdej z nich (Dirt Rally, Project Cars, Assetto Corsa). Takze wracam do szeregu czekajacych i zapraszam na kompa jezeli ktos ma ochote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ty o kompie pisałeś :) No powiem Ci, że tak spojrzałem na iracing i pomyślałem co by było gdyby. Brakuje dema a i nie chcę kupować osobnej blachy tylko po to by pojeździć więc temat raczej nierealny ale kto wie co przyszłość przyniesie. Co do jednego jest zgodność - GTS przyniesie pewnego rodzaju przełom. Albo się sprawdzi na tyle, że ludzie masowo na to wskoczą (a kto nie ma sprzętu - zakupi) albo społeczność po raz kolejny się rozrzedzi kiedy się okaże, że GTS na tyle nie przyciąga - zostaną załogi w AC, PCars, GTS i żadna z nich nie będzie miała potencjału na ligę...Jest jeszcze kwestia AC, które z updatem może coś jeszcze przed GTS namieszać ale fakt faktem - trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, iRacing to nie gra dla mnie - zdecydowanie bardziej wole wydawac pieniadze na jezdzenie w rzeczywistym swiecie. Poza tym chcac bawic sie tym na powaznie potrzeba wielu poswiecen - moim zdaniem zbyt wielu dla kogos z dwojka malych dzieci w domu. Duzo bardziej odpowiada mi model gry w Project Cars, czy Assetto Corsa. Wracam po pracy i mam troche czasu, wiec odpalam gre (za ktora zaplacilem tylko raz 30£ i nie musze wiecej placic) i jakis szybki wyscig, wyzwanie, czy dolaczam do pokoju. Ale i to sie w koncu nudzi. Probowalem swoich sil w szkockiej lidze, ale "nie przedluzono mi licencji na starty" (co brzmialo i brzmi zabojczo :D) poniewaz bywalem - tak jak w GTbN - na polowie lub mniej wyscigow w danym sezonie/evencie. I od tego czasu mam - podobnie jak Pela - brak ikry. I podobnie jak Pela - czekam na zaplon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sobie pojeździć to spróbuj RBR z modami na PC. Tam to się dopiero dzieje. W sumie, dopiero Dirt Rally zastąpił RBR'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie Ściganci - chciałem tylko zauważyć, że WAKACJE już się skończyły i można by było coś pojeździć w piąteczek. Madzia zaczyna pomału rdzewieć w garażu, a mechanicy nie trzeźwieją od 2 miesięcy - czas to zmienić i ruszyć dupsko na tor.

Do premiery GTS jeszcze trochę czasu więc wartałoby coś pojechać. Nie po to kupiłem nową kiere, żeby leżała i się kurzyła :smile:.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie. PS4 nadal brak. Może w przyszłym roku kupię. Ale jak pomyślę, że pociągnie to za sobą zakup kierownicy za około 1,5h, to mi przechodzi :38_worried:

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus ja swoją t300 kupiłem za 1100-powystawowa. Sztuka nówka. Można trafić tylko chwilę trzeba polować. Nie kupowałem wszystkiego na raz tylko w odstępie kilku miesięcy - najpierw konsola później kiera . DFGT poszła za 300 i wszystkie gry z wyjątkiem GT6 i połowa kwoty już była.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus, nie musisz przeciez kupowac T500. Ja kupilem G29 i wiem, ze w Szkocji mozna dostac nowa za 160£. Po aktualnym kursie to jakies 800zl + 15-18£ przesylka do Polski. Oczywiscie tylko kiera bez skrzynki z biegami. Z tego co pamietam miales DFGT, wiec z G29 bylbys na pewno zadowolony. Mysle ze pod koniec listopada/na poczatku grudnia bedzie mozna wyrwac ja za 40-50£ taniej, albo za ta sama kase z shifterem (ja za kiere i shifter dalem 179.80£). Jak cos to sie odezwij.

O 11/09/2016 o 18:54, mefix napisał:

Chcesz sobie pojeździć to spróbuj RBR z modami na PC. Tam to się dopiero dzieje. W sumie, dopiero Dirt Rally zastąpił RBR'a.

 

Umknal mi ten post. RBR mowisz? Gralem w to ostatnio...hmm...10 lat temu. I chyba z tego wzgledu nie chce tego znowu odpalac. Tak samo mam z GTR2, czy Race07 w ktore tez gralem majac +/- 18 lat. To bardzo dobre gry, ale juz dosc leciwe. Ale zobaczymy, moze skusze sie na maly powrot do RBR. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie po długiej przerwie. Wpadłem się przywitać i powiadomić że nadszedł czas wymiany sprzętu i powoli staram się sprzedać starą czarnólkę i będę polować na nową a potem na kierę bo na raz to się nie da :-D Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Project Cars. Nasza liga zaprasza. Dodatkowo Asseto Corsa tez czeka na prywatne lobby.

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kogo wczoraj nie było może tylko żałować. Zajefajny wyścig był. Może za tydzień będzie większa frekwencja :smile:. Brawo ja :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie jakąś relację, choćby krótką. Kto jechał? Jakie wyniki? Wyścig w piątek jakby co o stałej porze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to gdzie jest Laker, Yogi, Black, Falo?

Jakies wiesci z zycia gwiazd? http:/Pudelek.gtbn.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.09.2016 o 16:09, lalek napisał:

Nervus, nie musisz przeciez kupowac T500. Ja kupilem G29 i wiem, ze w Szkocji mozna dostac nowa za 160£. Po aktualnym kursie to jakies 800zl + 15-18£ przesylka do Polski. Oczywiscie tylko kiera bez skrzynki z biegami. Z tego co pamietam miales DFGT, wiec z G29 bylbys na pewno zadowolony. Mysle ze pod koniec listopada/na poczatku grudnia bedzie mozna wyrwac ja za 40-50£ taniej, albo za ta sama kase z shifterem (ja za kiere i shifter dalem 179.80£). Jak cos to sie odezwij.

 

Myślałem, że Logi nie ma nic pod PS4. Muszę poczytać o tym kółku. Nie mówię nie. Mam DFGT więc pewnie ta będzie o milion % lepsza...?

Wnerwia mnie strasznie, że moja poczciwa DFGT nie nadaje się do 4 :/ Wystarcza mi w zupełności, a to, że zmuszają mnie do zakupu nowej/innej wywołuje u mnie niechęć do virtualnych wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karma. Ja tez uwazam, ze to jeden wielki skok na kase i nic wiecej. Oczywiscie G29 to nie jest konkurent dla T500, ale mysle ze nie potrzebny jest Ci takiej klasy kontroler. Sam mialem T500 i sprzedalem ja. Ale ze bez kola w domu ciezko zyc kupilem G29 i kompletnie nie zaluje tej decyzji. Recenzje sam sobie poczytasz, a jezeli bedziesz mial jakies pytania - wal smialo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się pisze na piątek o 23?

Żebym znów sam całego wyścigu nie musiał jechać. Jak tak dalej pójdzie to w generalce będę pierwszy :biggrin:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś chętni na dzisiaj?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś strasznie mi się nudziło w pracy i przejrzałem cały wątek od 1 str do chyba 163 :) Fajnie się wspominało nasze latanie nocami 5 lat temu. Może jakaś reaktywacja ekipy na PS4 ?? Żyjecie? Pamiętacie mnie jeszcze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment zapraszamy do małej ligi. Część osób z GTbN jeździ tam. Projekt Cars. Wpadaj

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Bacznie śledzę tamten temat. Bardzo liczyłem na prywatne pokoje w Asetto Corsa, ale dopóki się nie doczekam to może przeproszę się z PC i uderzę na te wyścigi for fun na początek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×