Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

O tak! To jest to! Do sklepu chyba wjade samochodem zeby jak najszybciej zgarnac z polki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie po prostu miażdżyć grafą Wystarczy spojrzeć na inne części GoW, które po prostu zgniatały gałki oczne xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu mówić... Kocham GoW1 i 2. Gra - arcydzieło. Posiada wszystko co powinna mieć wybitna gra: zapierające dech w piersiach lokacje, epicki rozmach, wspaniałą fabułę, intrygujące postaci, GENIALNA MUZYKĘ, zrównoważoną rozgrywkę (nie ma ciągle bicia, myślimy->skaczemy->bijemy->bijemy->myślimy... itd.). Nic tylko czekać na cz. 3... BTW głównie dla GoW kupiłem ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW głównie dla GoW kupiłem ps3

Lol, przecież ta gra nie została nawet oficjalnie zapowiedziana. Chyba że mówisz o eulowanej 1 lub 2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra będzie po prostu miażdżyć grafą Wystarczy spojrzeć na inne części GoW, które po prostu zgniatały gałki oczne xD

Mhy... 3 będzie na pewno dobra pod względem graficznym, w końcu PS3 trochę potrafi, ale... nie przesadzajmy. God of War II wyciskał 7 poty z PS2, jednak jeśli odnieść się do ogólnego poziomu graficznego na tamte czasy, przypominam Europa 27 kwietnia 2007, to gra prezentuje się marnie. Poziom PS2 tak, ale już ogólny poziom, to archaizm sprzed kilku dobrych lat. Wiem, wiem, czepiam się szczegółów, jednak należałoby zaznaczać konkrety, aby to miało jakiś logiczny sens ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mhy... 3 będzie na pewno dobra pod względem graficznym, w końcu PS3 trochę potrafi, ale... nie przesadzajmy. God of War II wyciskał 7 poty z PS2, jednak jeśli odnieść się do ogólnego poziomu graficznego na tamte czasy, przypominam Europa 27 kwietnia 2007, to gra prezentuje się marnie. Poziom PS2 tak, ale już ogólny poziom, to archaizm sprzed kilku dobrych lat. Wiem, wiem, czepiam się szczegółów, jednak należałoby zaznaczać konkrety, aby to miało jakiś logiczny sens ;x

no dziwne to nie jest jezeli porownujesz GOW 2 ktora wyszla w 2007 i wyciska 100% z konsoli PS2 z grami z komputera albo konsolami nowej generacji na TV HD to wiadomo wypada srednio, ale ale ......... i nie wiem o co ci chodzi z tym logicznym sensem.

PS Grajac w obydwie czesci bylem pod ogromnym wrazeniem gra jest genialna jedna z najlepszych na swiecie tak TOP 5 juz sie nie moge sie doczekac kolejnych losow KRATOSA GOW III (przypuszczalnie najlepsza gra na ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol, przecież ta gra nie została nawet oficjalnie zapowiedziana. Chyba że mówisz o eulowanej 1 lub 2 ;]

Nie mów mi, że Kratos odejdzie w odstawkę ! Haha. Przecież to jest logiczne, że nie porzucą tej serii. W roku 2007 GoW II zgarnął sporo nagród ( rywalizując z wszystkimi platformami!!!). GoW III to kwestia czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol, przecież ta gra nie została nawet oficjalnie zapowiedziana.

Została, jakiś czas temu. Między innymi potwierdzono rozdzielczość 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Została, jakiś czas temu. Między innymi potwierdzono rozdzielczość 1080p.

Poproszę jakiś link do wypowiedzi pracownika firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dziwne to nie jest jezeli porownujesz GOW 2 ktora wyszla w 2007 i wyciska 100% z konsoli PS2 z grami z komputera albo konsolami nowej generacji na TV HD to wiadomo wypada srednio, ale ale ......... i nie wiem o co ci chodzi z tym logicznym sensem.

PS Grajac w obydwie czesci bylem pod ogromnym wrazeniem gra jest genialna jedna z najlepszych na swiecie tak TOP 5 juz sie nie moge sie doczekac kolejnych losow KRATOSA GOW III (przypuszczalnie najlepsza gra na ps3)

Chodzi mi o to, żeby ludzie pisali z sensem. Kolega wyżej powinien podkreślić, że grafika w GoW2 gniecie na możliwości PS2. Czasami się czepiam, ale ten szczegół uważam za istotny ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie GoW (I i II) to najlepsza gra jaka wyszła na PS2 i zawsze będzie mi się kojarzyć z tą platformą. Grając w nią wpadałem w trans! Słysząc w tle hipnotyzującą muzykę która oprócz niedoścignionej grafiki (na PS2) i grywalności na 11/10 tworzyła element tej całości - wspaniałej gry! Ukończyłem GoW I na poziomie God! God of War to chyba najbardziej grywalna gra w jaką grałem a grałem w baaaaardzo dużo gier. Kupiłem PS3 z myslą o wielu grach ale GoW3 jest najmocniejszym argumentem! Nie mogę się doczekać! Wiem że GoW3 będzie miał jedną olbrzymią wadę. Wadę której nie ustrzegł się też GoW I i II. Wadą jest to że ta gra się kończy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie GoW to power, moc i zbieranie szczeny z podłogi Nie co to ten lamerski Dante ze swoim mieczykiem. Książę z PoPa jakoś też wygląda malutko przy Kratosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie GoW to power, moc i zbieranie szczeny z podłogi Nie co to ten lamerski Dante ze swoim mieczykiem. Książę z PoPa jakoś też wygląda malutko przy Kratosie.

Nie mozna tak odrazu gadac ze lamerski, postac Dentego miala potencjal zwlaszcza po pierwszej czesci ale potem go zniszczyli. Glowny motyw historii (bracia V i D) jest dobry, gdyby przeniesli gameplay w strone GoW'a (nie mowa tu o zmianie systemu walki tylko przechodzenia przez male pokoiki a misje zamienic na chaptery) gra by trafiala do wiekszego grona i zgarniala by lepsze opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma H*** we wsi trzeba czekać i hajs zbierać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na razie pozostaje czekać a czekanie umili GOW:CoO haha

Właśnie jestem po GoW: CoO. Fajnie, że developerzy poszli troche w stronę rodziny Kratosa, szczególnie córki. Mam nadzieje, że w trójce ten wątek będzie dogłębniej pokazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem demko GoW CoO robi niesamowite wrazenie... dopoki sie nie zawiesilo chcialbym zeby juz byla premiera GoW III i zeby byla miodna jak I i II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także czekam na GoW III Będzie się działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premiera ma być dopiero w 2009, czy koniec 2008 ?

Nie wiadomo, w temacie premiery Sony nic nie powiedziało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×