Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Swój problem opisałem już w temacie PS super slim, ale tyczy się on God of Wara III więc napiszę i tutaj. Wczoraj w nocy przeszedłem God of War Collection i dorwałem wersję premierową God of Wara III, włożyłem płytkę do napędu, w menu mi zaskoczyło co to za gra, zaczęło się odpalać i od razu pojawił się czarny ekran i tylko powtarzający się dźwięk próby odczytania płyty... ( bezskutecznie ). Mam konsolę PS SS 12GB i wszystko inne mi hula poza God of Warem III :( Płytka jest śliczna, nieporysowana ... Na innej konsoli Fat GOW trybi bez zarzutu ... Jest to podwójny bluray, ale GT5 i Killzone 3 mi chodzą bez problemu :/ Jeśli ktoś spotkał się z takim problemem, bądź o nim słyszał i zna rozwiązanie to bardzo bym prosił o odpowiedź ;)

 

pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Swój problem opisałem już w temacie PS super slim, ale tyczy się on God of Wara III więc napiszę i tutaj. Wczoraj w nocy przeszedłem God of War Collection i dorwałem wersję premierową God of Wara III, włożyłem płytkę do napędu, w menu mi zaskoczyło co to za gra, zaczęło się odpalać i od razu pojawił się czarny ekran i tylko powtarzający się dźwięk próby odczytania płyty... ( bezskutecznie ). Mam konsolę PS SS 12GB i wszystko inne mi hula poza God of Warem III :sad: Płytka jest śliczna, nieporysowana ... Na innej konsoli Fat GOW trybi bez zarzutu ... Jest to podwójny bluray, ale GT5 i Killzone 3 mi chodzą bez problemu :/ Jeśli ktoś spotkał się z takim problemem, bądź o nim słyszał i zna rozwiązanie to bardzo bym prosił o odpowiedź ;)

 

pozdrawiam !!

Na początek usuń wszystko co gra sobie poinstalowała czy pobrała. Nie pamiętam już czy coś się instaluje i czy jest jakaś łatka ale jeśli tak to usuń je. To przyczyna większości problemów z zawieszaniem. Źle zainstalowana gra/źle pobrane lub zainstalowane łatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Numinex 

Ascension uważam że nie warto brać dopóki nie będzie kosztowało mniej niż 50 zeta. Gra ma wiele animacji i potworów zapożyczonych z trójki. Skala epickości również jest mniejsza bo Kratos wszystkie najfajniejsze postacie zabił właśnie tam. Znacznie lepiej w gatunku slasherów zaopatrzyć się w Heavenly Sword niż w Ascension.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek usuń wszystko co gra sobie poinstalowała czy pobrała. Nie pamiętam już czy coś się instaluje i czy jest jakaś łatka ale jeśli tak to usuń je. To przyczyna większości problemów z zawieszaniem. Źle zainstalowana gra/źle pobrane lub zainstalowane łatki.

Bardzo dziękuję za odpowiedź, jednakże wszystko super tylko ja jeszcze nawet nie pobrałem aktualizacji ... W Fatce jak się włożyło płytkę to od razu pobierało aktualizację, ja tak daleko ze swoją konsolą nie doszedłem ... Więc nie mam czego usuwać... Jestem na etapie, że wkładam płytkę - w menu się wyświetla płyta z god of warem III, znika menu, pojawia mi się czarny ekran i słyszę jak próbuje mi mielić bezskutecznie płytkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odkopuję temat, ale mam problem z przejściem gry. Nie chodzi tu o żadnego bosa. Jestem w takim miejscu w grze, gdzie są 4 symbole z pada (kółko, krzyżyk, kwadrat, trójkąt) i Kratos musi w nie uderzać w rytm muzyki. I tu zaczyna się mój problem, bo nie umiem tego przejść. Te symbole pojawiają się za szybko, czy można to jakoś zwolnić? Czy jak są 3 krzyżyki, to trzeba klikać każdy z osobna, czy można tylko jeden raz? Wstyd się przyznać, ale gram na poziomie łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie da się tego w żaden sposób zwolnić. Jest tam taka pionowa kreska, która wskazuje którą akurat "nutkę" (klawisz) trzeba uderzyć. Jak są trzy krzyżyki to musisz trafić w każdy po kolei (czyli 3 razy kliknąć przycisk w odpowiednim momencie). Pamiętam, że też chwilę się na tym zatrzymałem, ale im więcej razy to powtórzysz tym łatwiej układ zapadnie w pamięć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Musisz wciskac dokladnie ten sybol w momencie kiedy znajduje sie on na srodku pola. Jezeli sa 2 symbole to trzeba wciskac oba przyciski jednoczesnie (ja robilem to naciskajac plasko kciukiem) chwile pomeczysz i napewno sie uda :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×