Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge czekac nawet do 2009 po to aby otrzymac gre idealna hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie ciągnie mnie do tej gry :/ Ogólnie rzecz biorąc, to nie lubię slasherów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z checia zobacze ile beda w stanie wycisnac na nowej architekturze. w koncu kazdy poprzedni tytul wymiata graficznie... oby tym razem podniesli poprzeczke wystarczajaco wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie ciągnie mnie do tej gry :/ Ogólnie rzecz biorąc, to nie lubię slasherów...

stary daj na luz! w temacie tekken piszesz ze nie lubisz bijatyk tu piszesz ze nie lubisz slasherow! to co ty lubisz? i wypowiadaj sie na tematy gier ktore cie interesuja!a nie zalisz sie wszystkim!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , dokładanie to nie jest forum dla marudy :-)

Ja czekając na dalsze losy Krotosa miażdże psich synów jego damską odpowiedniczką w HS :-)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem moją maruderią...

Wypowiem się może inaczej:

Rozumiem ludzi, którzy lubią God Of War. Więcej! Powiem nawet że jest rewelacyjny. Genialna fabuła, nietuzinkowy gameplay, genialna grafika itp. itd.

Więc dlaczego jej nie lubię ?? Hmmm...nawet sam nie jestem w stanie na to odpowiedzieć :/... Może jestem za młody ?....Może... Po prostu nie kręci mnie "chodzenie i walenie". Może jakby było trochę więcej elementów zręcznościowych i zagadek oraz mniej przeciwników, to GoW byłby wysoko w mojej hierarchii

gier.

*Zaznaczam, że przeszedłem jedynie połowę pierwszej części- dalej mi się nie chciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War kocham za:

1) Fabułę

2) Postać Kratosa

3) Lokacje

4) Klimat

5) Muzykę

6) Muzykę

... 7) Muzykę

Gameplay jest extra, ale to nie on sprawił, że gra mnie wessała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w ani jedna część coś straciłem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie grałem w ani jedna część coś straciłem??

mozna powiedziec, ze przegrales zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że autorzy takich gier jak GOW czy Uncharted tak pomijaja temat zagadek. Też je bardzo lubie i faktycznie tez wolałbym ich wiekszy udział procentowy w tego typu grach. Oczywiście nie ma to jak przeprowadzić masową dekpitacje ale dużej ilości fajnych zagadek stanowczo mówie tak.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GoWII było całkiem sporo łatwych, szybkich i przyjemnych zagadek ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. W GoW II było sporo łatwych i przyjemnych zagadek, ale jedna mnie zacięła na godzinę - to było chyba z przemęczenia, bo grałem cały dzień . Jednak w GoW musiałeś coś zrobić sam, a w Uncharted masz swój przewodniczek (książkę pana Drake'a) i na nim masz wszystko napisane co i jak masz zrobić, a w GoW masz księgi, na których masz podpowiedzi, czasem bardzo fajnie zrobione (jak z filmu ).

Zresztą gry są teraz robione dla mas. Wszyscy grają, ale nie każdy rozwiązałby samodzielnie tyle ciężkich zagadek i do tego napisanych zazwyczaj po angielsku. Na tym polega problem, ponieważ GoW czy Uncharted z bardzo ciężkimi zagadkami nie byłoby dla wszystkich (np. nie dla 75% grających w GoW Amerykanów), zniechęciliby się jeszcze do gry xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nic nie trzeba zmieniac. Obie czesci GOW sa wyj...ne w kosmos. Wiec niech trzymaja sie tego schematu a bedzie git.

Szkoda tylko ze nie mialem przyjemnosci pograc w dwojke bo konsola mi padla, ale jedynka zmiazdzyla mnie calkowicie.

I potwierdzam opinie kilku osob: GOW 1 i 2 - najlepsze gry na PS2. Czekam z niecirpliwoscia na trzecia czesc.

A teraz powrot do COD4-THE BEST FPS EVER

CAPTURE THE OBJECTIVE!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tabą w 100% Szusak . Jednak zawsze znajdą się ludzie, którym coś nie będzie pasować... życie . Ja się cieszę, że żyję w takich czasach, kiedy mogę sobie we wszystkie GoW'y pograć, bo to nie jest gra - to dzieło sztuki . Aha! I cieszę się, że nie przegrałem życia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jestem maniakiem tej gry ( DMC do lamusa ! ).... mogli by trójeczkę osadzić w tym że Kratos walczy ze swoim bratem ( ten koncept spodobał mi się - jest w bonusach pierwszej częsci )....albo nasz Madafaka broni grecji przed armią Rzymian, tu by były jakieś mistyczne moce itd. ( wiem trochę zajechało Spartan: Total Warrior xP )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria jest boska i to właśnie dla 3 części kupiłem ps3 gdyby nie to byłbym nieszczęśliwym posiadaczem xpudła. GoW III napewno sporo wyciśnie z chlebaczka tak jak poprzednie części z ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham tą serię, ale np. GoW: CoO trochę obniżyło poziom serii ;p Spodziewałem się ciekawszej historii. W GoW III liczę na dużo lepszy finał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest dokładna data premiery GoW3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grałem w 1 i 2 ale Gow na PSP mnie wciągnął dlatego kupię ;]

człowieku to ci powiem że w najgorszą część serii grałeś (nie mówie że jest zła, ale 1 i 2 są lepsze), masz naprawde jedne z najlepszych jeśli nie najlepsze tytuły z ps2 do nadrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze najlepsza gra GoW nie jest bo ciezko jest taka gre wybrac.

Za to mozna powiedziec ze jest jedna z najlepszych gier na ps2.

Tak samo jak mozna powiedziec ze gwiezdne wojny sa jednymi z najlepszych filmow w historii kina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idź zagrać w Simsy ;/. Nawet sam developer Ninja Gaiden II powiedział, że historia Kratosa jast świetna i bardzo musię spodobała (wywiad można znaleźć w Noe Plus z Marca), a przypomnę, że on jest Japończykiem .

A walki może były proste, bo grałeś na poziomie Hero (Easy)... żal. Powiedz może jaka Twoim przesadzonym zdaniem jest najlepsza gra na PS2... albo lepiej nie mów :/ - o takich rzeczach się nie dyskutuje.

ta na easy to naprawde poziom kubusia puchatka czy innych smerfów, bo to pod casuali jest robione, to temu ja zawsze zaczynam od normal (jak pierwszy raz w coś gram)albo od razu hard, chociarz przy NG to gra łatwiutka to jednak ma coś takiego w sobie że chce się grać w to godzinami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idź zagrać w Simsy ;/. Nawet sam developer Ninja Gaiden II powiedział, że historia Kratosa jast świetna i bardzo musię spodobała (wywiad można znaleźć w Noe Plus z Marca), a przypomnę, że on jest Japończykiem .

i co w zwiazku z tym, "że on jest Japończykiem"?

swoja droga - Ninja Gaiden ma jedna z najbardziej zenujacych fabulek w historii gier video.

A walki może były proste, bo grałeś na poziomie Hero (Easy)... żal.

no nie do konca, ale na sile przekonywac Cie nie bede.

Powiedz może jaka Twoim przesadzonym zdaniem jest najlepsza gra na PS2...

Silent Hill 2, ICO i Frequency - trzy ulubione

albo lepiej nie mów :/ - o takich rzeczach się nie dyskutuje.

fakt - w koncu God of War to najlepsza gra na swiecie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GoW tzeba przyznac system walki jest poprostu niewymagajacy i nawet na wyzszych poziomach trudnosci sprowadza sie do klepania kombosow, a nie ja w przypadku DMC i NGS gdzie tzeba odpowiednio blokowac, unikac, podskakiwac zeby nie zostac trafionym.

Fabuly nie bede porownywal do innych gier tego typu bo one tez nia nie grzesza. Fabula jest prosta i tyle w moratal kombat podobnie bylo tzeba bylo sie wspiac na szczyt tabeli tutaj na olimp.

Wizualnie nie ma co ukrywac GoW zwlaszcza czesc 2 wycisnela 7 poty z ps2 i tego sie nie da podwazyc.

Ogolnie GoW to bardzo dobra gra, ale nie ukrywajmy najlepsza to ona nie jest, dla mnie Silent Hill 2 i Shadow of Colossus to dwie gry, ktore mi bardziej przypadly do gustu niz God of War(i wpadlu mi bez namyslu wiec pewnie cos lepszego by sie znalazlo jakby troche pokminic).

PS.

Ciezko dyskutowac o tym, ze God of War nie jest najlepsza gra, gdy osoba ma nick taki sam jak tytul gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×