Skocz do zawartości
przem_2010

Wymiana dysku w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra załatwię pendrive'a to zobaczymy czy to coś da. Ale nie wiem czemu zamiast wymagać formata to update'a wymaga  :shok: a btw muszę na tym pendrive'ie robić kopię zapasową czy wystarczy sam plik z aktualizacją ???


Edytowane przez g@mer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Mam pytanko czy taki dysk www.komputronik.pl/product/196913/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Samsung_SpinPoint_M8_320_GB_5400_8MB_Serial_ATA-300_.html bedzie chodzil bezproblemowo na ps3 ss? Myślę ze tak ,ale warto zapytac doswiadczonych i kompetentnych kolegów.pozdrawiam

Będzie bezproblemowo działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje najprościej i najpewniej zainstalować ze zwykłego pendrive - plik z aktualizacją zapisz w w katalogu PS3/UPDATE/

 

No i mam tego pendrive'a zrobiłem tak X:/PS3/UPDATE/UPDATE.PUP

 

Dalej konsola mi nie wykrywa pliku :/ Nie wiem czy to też związane jest z tym, że konsolę mam z USA !?

Edytowane przez g@mer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik ma się nazywać ps3updat.pup a nie ps3update.pup jak napisałeś 

Tfu. Właśnie się nazywa X:/PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP

Plik ma się nazywać ps3updat.pup a nie ps3update.pup jak napisałeś 

 

Dobra problem roziwązany. Plik nazywał się ps3updat(1) i w tym był problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się kolejny problem. Zrobiłem kopię zapasową na MS pro stick duo 32gb w PSP a gdy idę w konsoli na nowym dysku do narzędzia kopii zapasowych i wybieram odzyskaj dane i wybieram PSP to mi wyskakuje komunikat nie ma żadnych kopii zapasowej a ją robiłem już 2x i mam ją w folderze PS3 i coś tam dalej aż do backup. Czy nośnik danych ma znaczenie czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś polecić jakiś sprawdzony, popularny, bezawaryjny dysk 500 gb do super slima? Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam mały problem - mianowicie kupiłem PS3 superslim 12GB, znajomy załatwił mi nówke + move + gra za 500zł no to czemu nie :D no i dokupiłem sobie Skyrima i jeszcze na PSN Worms Total Mayhem, no i mam problem bo na dysku 2GB wolnego a ja chcę kupić GTA V i Diablo 3 , no to ok patrzę dyski allegro itd. a tu najtańszy za 200zł... szczerze to jeśli chodzi o ps3 to jest casual, kupiłem to raczej ze względu naprawdę świetne exclusivy i samą cenę :d Więc mam pytanko czy znajdę dysk w cenie 100zł? nie mówię tu o dyskach 300-500GB... 120gb o ile takie można dostać, no i prosiłbym o stronę z takowymi ;p Sam bym poszedł do marketu ale są święta i u rodzinki jestem, więc najbliższy media exper/markt 25KM ode mnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. A jak wygląda sytuacja z tą szyną? można spokojnie podłączyć bez niej czy komuś wypadł dysk? konsola stoi w jednym miejscu więc nic chyba nie powinno się stać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. A jak wygląda sytuacja z tą szyną? można spokojnie podłączyć bez niej czy komuś wypadł dysk? konsola stoi w jednym miejscu więc nic chyba nie powinno się stać?

 

Zapomnij, że bez szyny podłączysz. Nieważne w jakiej pozycji kosnolę położysz to dysk i tak wypadnie od tych złączników. Ja przy wymianie dysku tej szyny nie wymieniałem.. Powinieneś ją dostać razem z dyskiem. Ja np. w saturnie kupiłem dysk do PS3 na stoisku z akcesoriami do PS3 i dysk był razem z tą szyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co wolisz, ja wolałem kupic szyne za 40 zl i zrobic pożądnie , nie przejmując sie ze cos nie styka czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktoś z posiadaczy HDD 1TB, mógłby napisać konkretny 

model swojego dysku, wolę kupić sprawdzony ;)

pozdrawiam

Edytowane przez cvg_632836174

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktoś z posiadaczy HDD 1Tb, mógłby napisać konkretny 

model swojego dysku, wolę kupić sprawdzony ;)

pozdrawiam

Chyba 1TB (nie 1Tb) ;) Ja kupilem ten Western Digital WD10JPVX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę ;) Patrzę teraz, że dysk jest SATAII, chyba poszukam czegoś z SATAIII, chyba że nie ma różnicy?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale poczytałem sobie już na temat tych dysków i nie ma sensu pchać SATAIII do PS3, bo z tego co wyczytałem, to PS3 nie obsługuje SATAIII co nie znaczy, że dysk nie będzie działać, bo będzie, ale nie ma to żadnej różnicy, poza tym dysk talerzowy nie jest w stanie wykorzystać 3Gb/s a co dopiero 6gb/s, więc stawiam na II  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×