Skocz do zawartości
przem_2010

Wymiana dysku w PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczenie ma prędkość obrotowa talerzy, a nie prędkość przesyłu. Bezpieczniej kupić dysk 5400rpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Mam SS z 12 Gb pamieci. Jesli doloze dysk to czy save'y zostana zachowane, czy lepiej wszystko skopiowac na dysk interntowy Plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego laptopa, i dyst z tego starego chce wrzucic do PS3, problem w tym ze nie wiem jak moge wszystko usunac z tego dysu zanim go wymienie, bede wdzieczny za jak naszybsza odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plej sam wszystko usunie. przy wlozeniu nowego HDD od razu masz format.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsłuży.

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Właśnie jestem po wymianie dysku, fakt jest to banalna sprawa.

Zakupiłem w końcu 750GB i mam takie pytanko po włożeniu do konsoli i przywróceniu kopi zapasowej okazało się że system zajmuje teraz 100GB gdzie wcześniej miałem dysk 80GB w tym 35GB gier. Jak to możliwe że teraz system zajmuje więcej ?

Edytowane przez hsv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czy trzeba kupować dodatkowo kieszeń na dysk do Super Slim ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. 

 

Właśnie jestem po wymianie dysku, fakt jest to banalna sprawa.

Zakupiłem w końcu 750GB i mam takie pytanko po włożeniu do konsoli i przywróceniu kopi zapasowej okazało się że system zajmuje teraz 100GB gdzie wcześniej miałem dysk 80GB w tym 35GB gier. Jak to możliwe że teraz system zajmuje więcej ?

Im większy dysk tym więcej konsola rezerwuje dla systemu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większy dysk tym więcej konsola rezerwuje dla systemu,

 

To trochę zarezerwował.

 

 

Witam Panowie czy trzeba kupować dodatkowo kieszeń na dysk do Super Slim ? 

 

tak, trzeba kupić takie sanki.

Edytowane przez hsv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czy trzeba kupować dodatkowo kieszeń na dysk do Super Slim ? 

 

Jak masz wersję z dyskiem SSD 12 GB, to trzeba, a jak zwykłą, to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam zamiar wymienić dysk w swojej 80gb plejce i mam pytanie, co muszę zrobić by wszystkie konta jakie tam mam wraz z grami z dysku przenieść na nowy dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam zamiar wymienić dysk w swojej 80gb plejce i mam pytanie, co muszę zrobić by wszystkie konta jakie tam mam wraz z grami z dysku przenieść na nowy dysk?

 

Musisz zrobić backup na nośnik zewnętrzny, wszystko to było już opisywane poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem jednego z tych dysków. Oba różnią się tylko zastosowanymi technologiami. Więc jeśli ktoś z Was posiada taki dysk lub zna się na tym bardziej niż ja. To prosił bym o poradę ;)

http://www.agito.pl/dysk-wd-blue-wd5000lpvt-2-5-500gb-sata300-83-576658.html?attr=1-1243,4268-433191,175-172528

http://www.agito.pl/dysk-wd-blue-wd5000lpvx-2-5-500gb-sata600-83-856032.html?attr=1-1243,4268-433191,175-172528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola PS3 i tak nie wykorzysta możliwości jakie daje Sata III więc spokojnie możesz ten tańszy brać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie pasował. Musisz rozebrać obudowę i wyjąć z niej dysk, po czym dokupić "sanki na dysk" za 39zł w sklepie i zamontować dysk najpierw w tych sankach, a potem całość w konsoli. Sanki wyglądają tak --> http://www.ebay.co.uk/bhp/ps3-super-slim-hard-drive Sanki są w sprzedaży praktycznie w każdym markecie elektronicznym (MediaMarkt, EuroRTVAGD, Saturn itp.)

Edytowane przez Vulcan_Genom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dyskiem twardym. 

Posiadam PS3 z dyskiem 40GB i po wykasowaniu kilku gier, zostały mi 4, który jak policzyłem zajmują na nim ok 25 GB. 

W systemie  jednak jak sprawdzam wyświetla mi jedynie 4GB wolne na 37GB możliwych. 

Co może zajmować pozostałe miejsce ? Teoretycznie powinno mi zostać jakieś 12GB.

Dodam na, że konsoli nie przetrzymuje filmów, zdjęć itd. 

Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save,patche i system dla siebie rezerwuje miejsce więc z tych 40GB ileś tam zabiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem sobie slimkę z 12GB, ale mam po starym lapku dysk SATA 250gb, tylko pytanie czy nic się nie stanie jeśli wsadzę ten dysk do PS3 nie formatując go wcześniej? Czy konsola to sama zrobi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×