Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

może koledze bardziej chodziło o mały wybór gier na premierę? nie wiem zgaduję.

ale poza tym jeśli ktoś jest bezrobotny lub ma sporo wydatków związanych z egzystencją to raczej powinien sobie konsolę za 2tysie odpuścić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Upaść na głowę" - nie napisał czy chodzi o jego sytuację czy chodzi o wszystkich. Poza tym sprzęt się nie będzie kurzył u tych którzy kupują konsole z myślą o jakimś dobrym multi. Dla gier single może nie jest to najlepszy pomysł ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega jest bezrobotny, albo ma 1500zł na miesiąc i rodzinę na utrzymaniu. Nie dla każdego wydatek prawie 2tys na konsole to nic wielkiego.

Hehe. Kolega moze sobie kupic w dniu premiery 20 konsol PS4, a myśle ze osoba bezrobotna nie pozwoliłaby sobie na to. Rodzina jest jak najbardziej, ale to nie kwestia kasy tylko zdrowego rozsądku. Nie kupie sprzętu na którego nie ma gier, a teraz jeszcze dowiadujemy sie o przesuwaniu terminów poszczególnych tytułów. Dlatego na glowe jeszcze nie upadłem by kupic next gena w dniu premiery. Poczekam rok, zobaczę jak sprzet sprawuje sie, jakie gry wyjdą i wtedy pójdę do Saturna czy MM i po prostu kupie.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój jak nie o cenie przez 2 strony to teraz o tym czy ktoś jest bezrobotny i ile ma dzieci. Temat dotyczy konsoli. I wpadam tu właśnie o tej tematyce poczytać. Wiec panowie jedziemy dalej z tematem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czułem że o coś takiego chodzi. Ja nie rozumiem o co ta afera z tym zakupem konsol. Ktoś zmieni iPhona 5 na 5s to super , ktoś zmieni ps3 po 8 latach na PS4 to musi czytać jaki to nie przemyślany zakup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo rozbawia to, ze sporo osób myśli ze jak ktos nie kupi konsoli na premiera to oznacza ze go nie stać. On jest ten" kasiasty" i ten jeden z niewielu co kupi. Śmiech na sali i kompleksy. Nikt w ogóle nie bierze pod uwagę innych argumentów. Tak jak mowie stać mnie na kupno konsoli w dniu premiery i to nie jednej , ale nie w tym rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu wejdę to się tylko załamuję. Dajecie się podpuszczać i nakręcacie spirale bullshitu. Jeden głupi post a potem pięć stron udowadniania, że Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza! Generalnie to mam w dupie czy ktoś kupi PS4 na premierę czy nie. I pewnie wszyscy mamy. Po co o tym pisać? No ludzie, litości.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Rozdaj odpoczynki :)

 

Ciekawi mnie to czy joystick będzie funkcjonował na zasadzie "znajduję wszystkie przyciski i osie" czy będą dedykowane jak do PS3.

Nie ukrywam że chciałbym na moim zestawie Saitek X52 PRO pohulać na WT i BF4 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na premierą zarówno PS2, xbox'a 360 jak i ps3 i po raz czwarty tego błędu nie zrobię, chociaż miałbym fundusze. Czemu?

Po pierwsze gry dostępne na premierę każdej z konsol byłby zawsze mniej bądź bardziej przeciętne, tak będzie najprawdopodobniej i teraz. Niestety killzone graficznie opadu szczęki nie wywołuje, a i battfield 4, oj naprawdę chciałbym, że wyglądał tak jak na pc za 6000pln, a zobaczymy jak będzie, a Watch Dogs, przesunięty zresztą wygląda dla mnie jak kolejny assasyn czyli kolejny samograj, a ja mam po prostu dosyć takich gier. Zawsze były wielkie obietnice odnośnie tytułów startowych, a wyszło jak wyszło, ludzie i tak kupią największe crapy na premierę. Po ok roku wychodziły zawsze prawdziwie nextgenowe gry.

Po drugie i najważniejsze: założę się o nową grę na ps4, że jak to zwykle bywa, konsola na dzień dobry, w dniu premiery nie będzie pozbawiona chorób wieku dziecięcego mniej bądź bardziej poważnych, dobrze pamiętam jak to było z zasilaczami xbox'a 360 i ps3 i padającymi konsolami po kilku dniach użytkowania, ale tu już młodsi gracze mogą tego nie pamiętać. Z ps2 też nie było różowo.

Po trzecie: Chciałbym się pomylić do dwóch powyższych punktów.

Po czwarte: nikogo nie znięchcam do zakupu w dniu premiery, ale......historia kołem się toczy;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh teraz to nie wiem po co zamawiałem PS4, złożyłem preorder i liczyłem na DC a teraz dupka blada ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś narzeka Ze Sony leci sobie w kulki i nie spełnia obietnic to go wyzwą od cebulaka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleję Wam rodacy post takiego jednego jegomościa co się Kill zowie. Podobno posiada On czarodziejską różdżkę która potrafi na forum czynić cuda, więc dajcie już sobie spokój.

Co tu wejdę to się tylko załamuję. Dajecie się podpuszczać i nakręcacie spirale bullshitu. Jeden głupi post a potem pięć stron udowadniania, że Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza! Generalnie to mam w dupie czy ktoś kupi PS4 na premierę czy nie. I pewnie wszyscy mamy. Po co o tym pisać? No ludzie, litości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się kończy coś się zaczyna. Idąc w kierunku polepszenia jakości dyskusji i wypowiedzi jak i stosownej edukacji w zakresie Netykiety wprowadzamy Moderowanie działu Ogólnego PS4, w tym także tematów już tam istniejących.

Ten temat zostaje zamknięty. Do dalszej dyskusji zapraszamy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×