Skocz do zawartości
erwines

World Rally Championship 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna część oficjalnej gry rajdowych mistrzostw świata, czyli WRC 2011. Nie wiadomo jeszcze, czy produkcją ponownie zajmie się studio Milestone. Zmieni się natomiast wydawca - zamiast firmy Black Bean będzie nim Ubisoft, co powinno pozytywnie wpłynąć na jakość produktu. Ponownie należy spodziewać się pełnej licencji WRC i oryginalnych tras oraz samochodów.

Premiera: październik 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie zrobią gry typowo arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie zrobią gry typowo arcade.

Też bym sobie tego życzył by poszli bardziej w symulator a nie w arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Ubi w to wchodzi. A Black Bean niech sobie zrobią symulator kosiarki.

hehe

niby tak

ale nie jestem pewien czy ubisoft się nadaje do samochodówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odbicie od bandy jakieś takie dziwaczne...ale cóż..czekamy :) Ja muszę w końcu kiedyś skończyć pierwszą część, bo leży i się kurzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się całkiem fajnie.

Pierwsze WRC było dla mnie najlepszą grą samochodową na PS3. Liczę na to że 2ka będzie jeszcze lepsza. Bardzo fajny i realistyczny był model jazdy (nie to co Dirt 3) i mam nadzieję że nie będą go za bardzo zmieniać.

Ta gra jest dla mnie dowodem rzeczowym na to że grafika nie jest najbardziej istotnym elementem gier (ale nie obrażę się jeśli poprawią ją w następnej części ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w linku menu i gameplay

troche lipa

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się wiele po nich, ale to przecież nie różni się NICZYM od WRC.

Przecież nawet trasa jest idealnie taka sama...chyba tylko domek gdzieś na boku dodali...

Fizyka samochodu też taka sama...o ile fizyką można to nazwać.

Chyba tylko menu zmienili.

Tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzy ktorzy grali pisza, ze niewiele zmienilo sie od pierwszej czesci. Tu zreszta link

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś kupi od nich tą licencję WRC, bo oni po prostu nie mają pojęcia jak to zrobić.

Evo Studio mogłoby sobie odpuścić MotorStorma i znów wrócić do genialnego WRC z czasów PS2.

To byłaby bajka po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się wiele po nich, ale to przecież nie różni się NICZYM od WRC.

Przecież nawet trasa jest idealnie taka sama...chyba tylko domek gdzieś na boku dodali...

różni się

teraz jak zmienia bieg to jest strzał z wydechu co osobiście uwielbiam :rolleyes:

trasy wszystkie będą takie same ponieważ to jest gra robiona na licencji WRC i oesy są mniej więcej tak samo zrobione jak w rzeczywistości a przecież w realu nie zmieniają tras co roku tylko rajdy odbywają się na tych samych oesach, rzadko się zdarza tak że zmienia się organizator rajdu i wtedy rajd może odbywać się w innej części kraju na innych trasach

nowe menu jest świetne. O niebo lepsze niż w poprzednim wrc, Jest jasne i przejrzyste

jak dla mnie gra must have

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie taki sam niegrywalny crap jak jedynka.

mów co chcesz mnie tam jedynka się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jesteś w mniejszości. Model jazdy i cała fizyka był skopany na maxa. Ale po tym developerze raczej cudów nie należy oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różni się

teraz jak zmienia bieg to jest strzał z wydechu co osobiście uwielbiam :rolleyes:

trasy wszystkie będą takie same ponieważ to jest gra robiona na licencji WRC i oesy są mniej więcej tak samo zrobione jak w rzeczywistości a przecież w realu nie zmieniają tras co roku tylko rajdy odbywają się na tych samych oesach, rzadko się zdarza tak że zmienia się organizator rajdu i wtedy rajd może odbywać się w innej części kraju na innych trasach

nowe menu jest świetne. O niebo lepsze niż w poprzednim wrc, Jest jasne i przejrzyste

jak dla mnie gra must have

Erwin, chyba mi nie powiesz, że strzał z wydechu czy inne menu to zmiana, dla której kupuje się kolejną cześć gry rajdowej?

Grafika - zero zmian, zachowanie się samochodu - zero zmian, trasa - zero zmian.

Dla mnie takie coś nie ma racji bytu jako pełnoprawny produkt z "2" na końcu.

Nawet z PSNu bym tego za 30zł nie kupił mówiąc szczerze.

Twierdzisz, że OS'y te same, bo w końcu prawdziwe, itd.?

Ale to jest gra, a nie prawdziwe życie. Jakbym chciał grać w to samo i po tych samych trasach to co jest lepszym wyjściem?

Zakup kolejnej części gry za sporą kasę, gdzie jest to samo i wygląda tak samo, czy włożenie do konsoli części pierwszej, która jak na razie nie różni się niczym poza menu i tym strzałem z wydechu.

Gdyby to upiększyli, poprawili grafikę, ulepszyli fizykę jazdy to jasne, można mówić o poprawie i chętni kupią, bo warto.

Ale jak na razie jest tragedia. Mam nadzieję, że ten filmik to jakiś żart jest i WRC2 będzie wyglądało naprawdę dużo lepiej.

Niestety jednak wszystkie pierwsze doniesienia w postaci filmików i screenów mówią mi, że będzie kolejna kicha.

Będąc szczerym, to nie widziałem ani jednej osoby (poza Tobą), która wyrażałby się pochlebnie o tym filmiku...

A jak są to w bardzo minimalnej mniejszości.

Popatrz sobie na stare WRC na PS2 od studia Evolution. Tam każda kolejna część niosła ze sobą ogromne zmiany.

Autorzy uczyli się na własnych błędach. WRC1 i WRC2 to były po prostu inne gry.

Grafika, samochody, trasy, itd. itp. A też mieli licencję WRC i co? Dało rady zrobić świetną grę i poprawić co wymagało poprawy? Dało!

A WRC3 było prawie, że produktem idealnym, którym stał się potem WRC4 i dla mnie do dzisiaj to najlepsza gra rajdowa w historii gier.

Wiem, że lubisz rajdy i że to jest chyba jedyna gra najbliższa temu. Ale nie dajmy się zwariować.

Ja też bardzo lubię rajdy i sporty motorowe, ale bycie fanem to jedno, a dawanie im naszych ciężko zarobionych pieniędzy za takie dziadostwo to już jednak lekka przesada.

PS.

Nie chciałem Cie atakować, prowokować, ani nic z tych rzeczy, mam nadzieję, że ten post tak nie brzmiał.

Po prostu mam zamiar prowadzić dyskusję na wysokim poziomie, bo wiem że można się po Tobie tego spodziewać, nic więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko - ostatnio mi się śniło, że Codemasters kupiło licencję WRC. Jak wstałem od razu szukałem w sieci czy to prawda, bo byłoby jeszcze gorzej niż teraz, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×