Skocz do zawartości
KopaczK

Metro: Last Light

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, w momencie wyłączenia bezpieczników i pogaszenia źródeł światła wrogowie są całkowicie niewidomi.

 

W etapie Rewolucja pokusiłem się o zagranie full stealth i jakoś nie sprawiło mi to dużych problemów :P zdecydowanie lżejsze to od bezpośredniej wymiany ognia, chociaz to też jest nieuniknione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro skończone - główna fabuła byla dla mnie bardzo ciekawa, rozwój wydarzeń itp - jak najbardziej na plus. Całość zajęła mi ok. 13-14h i nie był to czas stracony. 

Jak na FPS to często misje można było robić full stealth co jest bardzo fajną odskocznią od robienia totalnej sieczki. 

 

Teraz czas na misje dodatkowe - misja w której wcielamy się w Hansa i wyżynamy wszystko w pień nie porywa, ale za to kolejna snajperska była świetna - zaciukać snajperką z ukrycia to jest to co lubię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te dwie dodatkowe misje to takie popierdółki. Najlepsze są misje Khana, Pawła, Gniazdo Pająków i Kshatriya (to akurat taka mała gra w grze). 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwną sytuację. Otóż przed chwilą wpadło mi trofeum za jedno z zakończeń (nie będę pisał jakie, co by nie spoilerować, no ale dodam, że to "trudniejsze"), a puchar za niezabijanie nikogo nie. Czy to się jakoś nie uzależnia jedno od drugiego? Wydawało mi się, że sporą częścią tego zakończenia jest niezabijanie ludzi co też robiłem, a tutaj takie zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potworków -tam gdzie nie musisz - też nie mogłeś zacikuać. Np. latającej gadziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabiłem ani jednego latającego, a wszystkie pozostałe wtedy kiedy musiałem.
Ech, ile ludzi tyle teorii. Jedni piszą, że potwory można zabijać ponieważ trofeum wyraźnie opisuje tylko "Humans", inni, że można zabijać podczas pościgu, na Czerwonym Placu i D6.
No nic, trzeba przejść 3 raz grę. Gdyby ktoś miał jakieś dodatkowe pomysły to chętnie przeczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Potwory możesz bez problemu zabijać.

2. Ludzi możesz tylko ogłuszać (tych w Pościgu i Płac Czerwony również);

zabić możesz tylko jednego przeciwnika z miotaczem ognia na końcu.

Zrobiłem tak wg. poradnika i zakończenie trudniejsze i za "nie zabijanie ludzi" wpadło jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×