Skocz do zawartości
KopaczK

Metro: Last Light

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to potwierdzona informacja, czy czyjeś spekulacje? Mam nadzieję, że to plota, bo taki obrót rzeczy popsułby klimat pierwowzoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no amunicja jako waluta to był ciekawy pomysł w metro 2033

a jeśli chcieli by zmienić walutę to czym by się płaciło

dolarami ?? :biggrin:

myślę że amunicja jako waluta zostanie

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, Panie Alucard, masz dostęp do jakichś specjalnych źródeł? Nie ma żadnego info o tym, jaka ma być waluta lub czy będzie zmieniona. Jeśli tak, to link please.

Co do gameplaya, miodzio. :P Tak sobie teraz uświadomiłem, że jednak ten bój o miano najlepszego FPS'a będzie zacięty... Jeden z najciekawszych, jeśli mniemam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, Panie Alucard, masz dostęp do jakichś specjalnych źródeł? Nie ma żadnego info o tym, jaka ma być waluta lub czy będzie zmieniona. Jeśli tak, to link please.

Pomyslmy, PSX Extreme, zapowiedz MM Last Light w ktorym pisalo ze z waluta bedzie cos zmieniane ? Znalazlbym nawet cytat ale szkoda zachodu.

Jakbym nie byl czegos pewien to byl nie pisal, proste jak drut. Wiec wsadz sobie ten sarkazm ze "specjalnymi zrodlami" sam wiesz gdzie, i skoncz.

Też tak myślę. Zmiana realiów byłaby dziwaczna.

Realiow ? Nie przesadzaj kopacz, to tylko pojedyncza zmiana by byla, choc i tak nie wiemy w jakiej formie.

Nie zapominajmy ze najnowsza czesc nie bedzie opierac sie o ksiazke, wiec maja wolna reke do zmian tak aby gameplay "zyskal" (nie musze chyba tlumaczyc dlaczego cudzyslow). Mnie tez osobiscie pasowala amunicja wojskowa jako waluta, wziete z ksiazki, klimatyczne, ale wg nich gameplay na tym tracil [bo np ludzie oszczedzali i pod koniec gry mieli jej w 300+] to oni chca to jakos zmienic/zmodyfikowac ? Z obecnych newsow wiadomo tylko jedno, na pewno nie pozostanie to tak jak bylo do tej pory.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obecnych newsow wiadomo tylko jedno, na pewno nie pozostanie to tak jak bylo do tej pory.

szkoda bo był to oryginalny i fajny pomysł

ostatnio odpaliłem lekko przykurzonego już xa i przechodze od początku pierwszą część

mam w domu książkę ale jeszcze nie zacząłem czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realiow ? Nie przesadzaj kopacz, to tylko pojedyncza zmiana by byla, choc i tak nie wiemy w jakiej formie.

Nie zapominajmy ze najnowsza czesc nie bedzie opierac sie o ksiazke, wiec maja wolna reke do zmian tak aby gameplay "zyskal" (nie musze chyba tlumaczyc dlaczego cudzyslow). Mnie tez osobiscie pasowala amunicja wojskowa jako waluta, wziete z ksiazki, klimatyczne, ale wg nich gameplay na tym tracil [bo np ludzie oszczedzali i pod koniec gry mieli jej w 300+] to oni chca to jakos zmienic/zmodyfikowac ? Z obecnych newsow wiadomo tylko jedno, na pewno nie pozostanie to tak jak bylo do tej pory.

Pojedyncza zmiana realiów uniwersum METRA.

szkoda bo był to oryginalny i fajny pomysł

ostatnio odpaliłem lekko przykurzonego już xa i przechodze od początku pierwszą część

mam w domu książkę ale jeszcze nie zacząłem czytać

Warto wreszcie przeczytać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Metro nie umarło. Ma się całkiem dobrze, jego mieszkańcy nie zrezygnowali ze starych, fajnych patentów a jego gwiazda, czyli Artem, dorobił się nowego, fikuśnego zegarka.

http://dai.ly/KrPdGm

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle polecam trailer na PSS. Mega klimatyczny :D

Chyba jeden z lepszych jakie miałem oglądać. Widok odpalanych głowic przez ruskich, świetny klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy gejmplej wygląda rewelacyjnie - Moskwa wygląda po prostu powalająco, do tego mega-sugestywne animacje postaci- przeładowywanie, przecieranie maski itd - po prostu miód. Czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmie była hanza (gracz do nich nawalał) to może oznacza, że przeniesiemy do wydarzeń przed 2033 i będziemy czerwonymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja coraz bardziej na ten tytuł się napalam. W książce się zakochałem, a klimat postapokalipsy jest jednym z moich ulubionych(zaraz po westernach) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off-top, ale jest może "jedynka" na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off-top, ale jest może "jedynka" na ps3?

EDIT:

Nie ma metra 2033 na ps3.

Ci co czytali wcześniej przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma. Jest na Pc i klocka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off-top, ale jest może "jedynka" na ps3?

masz na myśli metro2033? Tak jest.

A 2033 wyszło na Ps3? Z tego co wiem to było tylko na Pc/Xbox :blink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie ma - M2033 jest dostępne tylko na X360 i PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli metro2033? Tak jest.

Nie wprowadzaj w błąd, albo jak nie jesteś pewny- sprawdź. Część pierwsza, czyli "Metro 2033" wyszła jedynie na PC'ty i Xboksa 360.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 2033 wyszło na Ps3? Z tego co wiem to było tylko na Pc/Xbox :blink:

słyszałem, że jest (patrze na google)... nie ma przepraszam musiały mi się gry pomylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że źle ze mną i wypisywałem w molach książkowych głupoty o 2033 ;)

Zajarany recenzją gry i klimatem a'la Dead Space w Zssr bardzo chciałem zagrać w Metro ... Niestety gierka nie wyszła na Ps3, mój PC nawet na Saperze zamula, a XBox to Zuuoooo, więc swój apetyt zaspokoiłem książką, nie znam poziomu gry ale jeśli chodzi o książkę to daje radę, nie chcę tutaj zbyt wiele zdradzać ale z pewnością to dobrze wydana kasa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOMO i tu się zgadzam ja metro poraz pierwszy zagrałem w wczoraj i jednak zostane przy ,,literkach''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki panowie mam nadzieje, że wyjdzie jakaś edycja rozszerzona z kodem na pobranie jedynki z PSN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Macie świeży filmik z Metro last light.


Zastanawiam się kto zwas wykmini jak ma na imie nasz Główny bohater i kim obecnie jest :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×