Skocz do zawartości
KopaczK

Metro: Last Light

Rekomendowane odpowiedzi

Gejmplej zacny, choć w zasadzie nie ma na nim nic nowego - po prostu posklejane do kupy fragmenty które już widzieliśmy. Klimat rewelacyjny, mam jednak nadzieję że nie przegną z oskryptowaniem gry i dadzą możliwie dużo swobody taktycznej i jak najwięcej elementów okołorpgowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukaże 03.2013r

! Edytowane przez pack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie smakowity miesiąc - Bio, Lara i Metro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzec to przystawka a maj danie główne ( GTA V, The last of us).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie metro 2033 rozdają za free :). www.freemetrogame.com (sprawdzałem i działa. Jak pobierzecie z platformy steam to odpalajcie przez plik w folderze bo przez steam jest błąd i pokazuje, że pliku brakuje (phisicExloader.dll jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W magazynie EDGE (Czyli wg. jakiś shit nie magazyn) Metro zgarnęło mocne 8.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe czy ktoś kiedyś spróbuje wprowadzić płatność za opcje. Na przykład chcesz zmienić sterowanie? Spoko, ale za 3 dolary. Chcesz zmienić język? Spoko kolejne 3 dolary. W sumie niezły pomysł, muszę napisać do EA, oni to wezmą.

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parodia...czyli kupujemy używkę :biggrin: Moich pieniążków nie zobaczą :biggrin:

Niech giną i lecą na dno jak najszybciej.

Oby na nich nie zostawili suchej nitki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka...

Przynajmniej trochę grosza zostanie w portfelu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez omijam ten tytuł to co wymyśli to prawdziwa porażka strzelili sobie w dwie stopy naraz ;)  bylem na ten tytul nawet napalony bo przypominał mi moje ulubione resistante 3 ale nie dam nawet 1zl  jak zmądrzeją  i wprowadza ten ryb za darmo
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupie nie dlatego że wycięli tam jakiś poziom hard.

Nie kupię tej gry dlatego że wykonali "dick move" i jeżeli byli w stanie wyciąć poziom ranger to pewnie mogli też wyciąć jakiś inny kawałek gry który powinien być w niej normalnie i dadzą jako dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już od kilku miesięcy było wiadomo że ten tryb będzie w DLC. Do Metro 2033 też wyszło DLC zawierajace podobbny tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale było za darmo i w dodatku nie TYLKO w nowych wersjach gry (albo nawet i tylko w pre-orderze gdzie indziej).

Walą w uja i tyle...Jak ktoś ich broni to po prostu urodził się wczoraj i nie kuma, że popieranie tego typu akcji to po prostu brnięcie w coraz większe guano i zacieranie się granicy pomiędzy rozsądkiem, a absurdem.

Developerom się już popieprzyło we łbach i to od dłuższego czasu. Najpierw online passy (brawa dla R* za nie stosowanie tanich chwytów), potem wycięte ważne etapy z gry, które są w płatnych DLC, płatny patch (Borderlands 2), a teraz płatny poziom trudności...

Jak chcą zarabiać na dodatkowej zawartości to niech wysilą i zrobią konkretne DLC. Będzie dobre to ludzie kupią, a nie stosować tanie sztuczki.

Jednemu i drugiemu co wymyślają takie pierdoły przydałoby się trzepnąć raz, a konkretnie w baniak.

Potem się dziwią, że rośnie piractwo i handel używanymi grami... Sami nas do tego zmuszają!

Po takich akcjach jak wyżej, większość po prostu pobierze z torrenta grę + dlc i ma w dupie pazernego wydawcę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ta akcja nie byłaby aż taka przegięta, gdyby nie to, że sami twórcy twierdzą, że to jest tryb na, którym powinno się grać. Rozumiem gdyby wydali grę, a potem stwierdzili, że dobra dla mega hardkorowców, którzy lubią wyzwanie damy DLC z mega trudnym poziomem. Jednak w sytuacji kiedy oni dają taki poziom trudności i reklamują go jako ten, na którym powinno się grać to jest mocna przeginka. Czyli co kupuje grę za 60 dolarów/200 zł i mam nie to co powinienem? Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mniejsza akcja byłaby, gdyby poszli śladem innych wydawców i do pre dodawali tylko jakieś popierdółki typu bronie skórki czy wyposażenie...

Gra zapowiada się nieźle, ale mam jednak cichą nadzieję, że przez takie "kfiatki" tym razem gracze zagłosują portfelem i pokażą co sądzą o takim ich traktowaniu przez wydawce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ta akcja odbije się wydawcy czkawką.

Nie jest to pierwsze tego typu zagranie i na pewno nie ostatnie, ale może ktoś w końcu zrozumie że na długą metę takie akcje wygenerują tylko straty.

 

Najlepsza jest krótkowzroczność (albo dobry PR) niektórych firm.

Chociażby Capcom który w ostatnich wywiadach obwiniał firmy outsorcingowe (Ninja Theory, DMC) za słabą sprzedaż gier.

Czyli widocznie już w dzisiejszych czasach marketing nie ma żadnego znaczenia, a jak dla mnie to jest główna przyczyna takiej a nie innej sprzedaży (akurat tej gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z PC'ta...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na gametrailers gra dostała ocenę aż 9.1. Metro 2033 mimo stosunkowo średnich ocen, bardzo mi się podobało. Klimat jaki tam przedstawiono był wspaniały i przyćmił on liczne błędy, które w grze się pojawiały. Metro to taki mały spadkobierca, świetnego dla mnie S.T.A.L.K.E.R.'a. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×