Skocz do zawartości
KopaczK

Metro: Last Light

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ale było za darmo i w dodatku nie TYLKO w nowych wersjach gry (albo nawet i tylko w pre-orderze gdzie indziej).

 

Bylo za darmo tylko na PC, na Xboxie trzeba bylo zaplacic.

 

Ja za godzinke gre juz odpalam na PC, moze uda mi sie pozniej podzielic wrazeniami, jedynke ogralem z 5 razy, a ta czesc jest ponoc lepsza wiec podchodze bardzo optymistycznie do tego szpila :biggrin:.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo za darmo tylko na PC, na Xboxie trzeba bylo zaplacic.

 

Ja za godzinke gre juz odpalam na PC, moze uda mi sie pozniej podzielic wrazeniami, jedynke ogralem z 5 razy, a ta czesc jest ponoc lepsza wiec podchodze bardzo optymistycznie do tego szpila :biggrin:.

Napisz czy da się ustawić rosyjskie głosy i polskie napisy. Jak kupię to nie chcę sobie psuć klimatu anglikami zaciągajcymi rosyjskim akcentem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem jak z polskimi napisami bo mam wersje angielska tylko, ale Rosysjkie glosy mozna wlaczyc wraz z angielskimi napisami. Mozna tez wlaczyc calosc po angielsku/rosyjsku, wiec po polsku tez pewnie sie bedzie dalo :).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ktoś kupi wersję polską to niech napiszę. Tak dla pewności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować, jak brat już ściągnął ;)

 

Ale na serio - jak wrażenia z oglądania jak ktoś gra? Aż tak źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat gra na PC,a ja chcę na PS3 :D

To wygląda jak DLC do Metro 2033.Nic mnie nie zachwyciło w tej grze

Kupię na pewno,ale nie za 180zł

System gry jest bardzo prymitywny, np:

-poruszając się w "cieniu" możesz być metr od typa,a i tak cię nie zauważy

-Strzelasz w żarówkę,a typek stojący pod nią nawet nie reaguje

-Idzie 5 żołnierzy w rzędzie.Podchodzisz do ostatniego,zabijasz nożem i tak 5 razy.Nikt nawet się nie zorientuje

Jest jeszcze sporo tego typu "błędów"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie to problem każdej gry. Artyom może jest murzynem lub jest ubrany na czarno dlatego go nie widzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Świetna mechanika - wokół robi się ciemno jak w d***e, a strażnicy łażą po swoich ścieżkach jak gdyby nic :/

 

@ExVitallin_PL - zapewne z uwagi na klimat i fabułę...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo ta gra to nie jest skradanka, skradanie to tylko dodatek do strzelania. Zamiast cieszyc sie ze daja nam mozliwosc przechodzenia po cichu, czego np w codzie czy bfie zrobic nie mozna, to lepiej psioczyc.

 

Gra dostaje oceny za gunplay, klimat (ktory wylewa sie z ekranu i topi pokoj) oraz historie.

 

Po OGRANIU kilku godzin jestem zachwycony tym tytulem.

 

PS. Po strzeleniu w zarowke nad typem, ten zaczyna sie denerwowac, wlacza swoja latarke i sprawdza miejsce strzalu (sprawdzilem to kilka razy wlasnie). Jak sie strzeli blisko typa, nawet bronia z tlumikiem, ten zaczyna krzyczec ze ktos tu jest i wszyscy zaczynaja chaotycznie patrolowac obszar szukajac nas (nie wiedza od razu magicznie gdzie jestesmy).

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobrych recenzjach i świetnych gamepleyach, które można znaleźć na YT postanowiłem złożyć preordera i zonk, kod z KG nie działa i muszę czekać na nowy :/

W weekend nie pogram :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie gram , a że grałem w poprzednią cześć na xbox to powiem tyle , że gra jest bardzo dobra jak poprzedniczka :)

Tylko mogę polecić komuś kto lubi taki klimat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro zaczynam. Post-apo w klimatach Głuchowskiego to moje klimaty. Do tego 10h rozgrywki to całkiem dobra oferta na dzisiejsze czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię napewno ale nie w dniu premiery poczekam stanieje najpierw ogram Dead Island Riptide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos sie skrada, eksploruje wszystko, moze zejsc znacznie dluzej niz 10h, mi osobiscie z 15 stuknelo dzisiaj jak konczylem gre :)

 

Gra tak jak jedynka ma 2 zakonczenia, zle/neutralne i dobre takze strzezcie sie, wasze decyzje beda sie liczyc w koncowym rozrachunku. I przez decyzje nie mam na mysli wyboru odpowiedzi A czy B przy dialogu X czy Y, bedzie sie liczyc to jak przechodziliscie Cie gre :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gierka wydaje się świetna. W kwestii zakończeń podobna sprawa miała miejsce w S.T.A.L.K.E.R. Dla mnie ważne aby w tej części wyeliminowano błędy z Metro 2033. ;)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie pomyslec co by zdzialali przy pokazniejszym budzecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie ma znaczenia. Liczy się pomysł, fabuła i klimat.

15h to rewelacyjny wynik. Można zaczynać od razu na najwyższym poziomie trudności? Da się w ogóle na mim przejść grę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno dużo więcej niż w I

Czy Ranger Mode został skasowany w wersji PC również czy tylko na PC jest dodatkowo płatny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na PC mam ranger mode.

 

I tak, znacznie wiecej lata sie na powierzchni, mega klimatyczne sekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z tekstami, że niby te wycieczki na powierzchnie w tej grze miałyby zniszczyć klimat. Ja szczerze przyznaję, że w Metro 2033 najbardziej podobały mi się właśnie podróże nie w metrze, a poza nim. Skoro akcja gry ma się toczyć częściej na powierzchni niż w Metro 2033, to bardzo dobrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×