Skocz do zawartości
ONE

Metal Gear Solid HD Collection

Rekomendowane odpowiedzi

MGS 3 juz za mna. Trzeba bylo jednak zaczac zabawe na poziomie normal zeby przypomniec sobie jak walczyc z danym bossem, a tak zginelem kilkadziesiat razy... Najwiecej krwi napsul mi Volgin i nie dlatego, ze byl jakis specjalnie trudny do pokonania. Poprostu nie starczalo mi czasu, a ze w koncu udalo mi sie go pokonac uwazam za czysty fart (2 sekundy przed koncem :biggrin: ). Zdecydowanie najlepsza czesc serii. Teraz czas na Peace Walkera :thumbsup: Przejde wszystkie czesci, a potem znow wroce do trojki zby poznecac sie troche nad zolnierzami :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS 3 juz za mna. Trzeba bylo jednak zaczac zabawe na poziomie normal zeby przypomniec sobie jak walczyc z danym bossem, a tak zginelem kilkadziesiat razy... Najwiecej krwi napsul mi Volgin i nie dlatego, ze byl jakis specjalnie trudny do pokonania. Poprostu nie starczalo mi czasu, a ze w koncu udalo mi sie go pokonac uwazam za czysty fart (2 sekundy przed koncem :biggrin: ). Zdecydowanie najlepsza czesc serii. Teraz czas na Peace Walkera :thumbsup: Przejde wszystkie czesci, a potem znow wroce do trojki zby poznecac sie troche nad zolnierzami :whistling:

A jaka jest kamerka w MGS 3 ? Ta stara "z góry" ? Czy ta nowa TPP z Subsistence ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest kamerka w MGS 3 ? Ta stara "z góry" ? Czy ta nowa TPP z Subsistence ?

Ta z Subsistance. Wciskajac R3 masz ta "stacjonarna".

Dzisiaj pogralem troche versus'a w Peace Walker i nie podoba mi sie przez za male mapy. Jak dla mnie sens jest tylko w kooperacje pograc. Z tego co zauwazylem to ekwipunek w versusie odpowiada temu, ktory zdobylismy w singlu wiec jest masa osob, ktore maja postacie na full wypasie najprawdopodobniej przez przeniesienie swojego save'a z PSP. Ja niestety nie moge, bo gralem w europejska wersje...

Szkoda, ze do MGS3 nie dorzucili MGO1... Duzo lepiej mi sie w nie gralo niz w MGO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dziś odebrałem swoją płykę, niestety zagram dopiero jutro - dziś czasu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :D Ta gra już wyszła :D I czy jest fajna :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :D Ta gra już wyszła :D I czy jest fajna :D ?

no skoro mamy swoje egzemplarze to chyba wyszła?

Czy jest fajna? - pominę milczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ceny na allegro nie ma co czekać i sobie zamówić pod mikołaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wyszła :)

I czy jest fajna :D ?

Nie bluźnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacielem sie na torturach w Peace Walker'ze. Na PSP tez sie nad tym lanie nameczylem... Az chce sie rzucic padem o TV :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacielem sie na torturach w Peace Walker'ze. Na PSP tez sie nad tym lanie nameczylem... Az chce sie rzucic padem o TV :verymad:

Nie grałem na PSP i zajęło mi chwilę skumanie o co chodzi, ale jak już wpadłem na to to za pierwszym razem uciekłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na PSP i zajęło mi chwilę skumanie o co chodzi, ale jak już wpadłem na to to za pierwszym razem uciekłem.

Uciec to nie problem :tongue: Chodzilo mi o tortury gdzie trzeba szybko wciskac trojkat. Jakos nie szlo mi w tym, ale w koncu sie udalo i Peace Walker tez zaliczony. Teraz trzeba sciagnac MGS1 z PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak troszkę z innej beczki, da się grać w MGS1 na LCDku czy sobie odpuścić i odkurzyć szaraka + CRT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętne :D W tej grze liczy się tylko magia, kij z grafiką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Peace Walker (swoją drogą wyszła z tego fajna gra kiedy można obracać kamerę jak biały człowiek)... po pokonaniu ostatniego Metal Gear'a można dokończyć pozostające Extra Ops? Czy trzeba zaczynać od nowa zabawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Peace Walker (swoją drogą wyszła z tego fajna gra kiedy można obracać kamerę jak biały człowiek)... po pokonaniu ostatniego Metal Gear'a można dokończyć pozostające Extra Ops? Czy trzeba zaczynać od nowa zabawę?

Mozna dalej wszystko robic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie gdzie można zakupić MGS HD C ? niemam zamiaru czekac do lutego na europejska premiere która i tak nic niewnosi do tak świetnej gry na allegro szukałem jest tylko jedna propozycja lecz to Preorder czy mógłby ,ktoś mi podac pare propozycji gdzie mozna zakupic wersje Amerykańską??...aha i czy ta wersja bedzie działąc na konsoli PAL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon.com

Tak będzie działać.

Dzieki zobacze ale znasz moze jakis Polski serwis ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.co...24675117&sr=8-1

Tylko na twoim miejscu ścisnąłbym zwieracze i poczekał na premierę EU. Na Amazonie z wysyłką zapłacisz 92.18$.

Albo kup tu:

http://www.amazon.co.uk/Metal-Gear-Solid-Collection-version/dp/B0050SX97I/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1324675272&sr=8-3

47 funtów, kurier gratis a wersja gry US.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jesteście pewni tej bezregionowości? Dziś w Gekonie koleś mi mówił, że MGS HD ma blokadę regionalą, stąd nie sprowadzają jej ze Stanów, tylko czekają na europejską premierę. Ja mam ps3 ze Stanów właśnie, oczywiście nigdy nie miałem problemu z żadną blokadą regionalną, która przecie na Ps3 nie istnieje... Normalnie gram w wersje z regionów 1-4. MGS chciałem kupić nówkę no i boję się teraz, że wybulę i mi europejska nie odpali na Ps3 ze Stanów. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neddih

Ja to bym nic nie kupował w sklepie, którego obsługa chrzani takie głupoty. PS3 nie ma blokady regionalnej na gry i na każdej konsoli odpalisz każdą grę.

Jest natomiast blokada na FILMY więc np: nie obejrzysz sobie jakiegoś bluraya z wypożyczalni na swojej konsoli.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Neddih

Ja to bym nic nie kupował w sklepie, którego obsługa chrzani takie głupoty. PS3 nie ma blokady regionalnej na gry i na każdej konsoli odpalisz każdą grę.

Jest natomiast blokada na FILMY więc np: nie obejrzysz sobie jakiegoś bluraya z wypożyczalni na swojej konsoli.

No własnie ten gość często mówi mi o jakiś blokadach regionalnych*, a ja w życiu się z czymś takim nie spotkałem. Kupuje u nich, bo mam sklep pod uczelnią i w sumie koleś jest spoko. ;)

*blokadach w grach. Oczywiście wiem, ze niektóre filmy są z blokadą, a i region free się zdarzają.

Edytowane przez Neddih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas na żabki w mgs 3 (od premiery hd mgs 2 skończone raz, peace walker też, a 3czka katowana będzie już 4 raz), ktoś tak jak ja bawi się w speed-runy z tą grą?? Po żabkach postaram się przebić swój osobisty rekord który wynosił 1godzina.36minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×