Skocz do zawartości
Patricko

Streets Of Rage 2

Rekomendowane odpowiedzi

streetsofrage2.jpg

Za sprawą darmowe PS+ raczej większość z Was zagra w tytuł, który kiedyś był katowany przez masę starszych graczy na automatach oraz na konsolach SEGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nawet jest 12 pucharków:) może ktoś je przetłumaczyć co trzeba zrobić?

wie ktos moze jak zrobic ten cios co koles na filmiku?:) takie uderzenie od dolu? bo mi raz wychodzi a raz nie :] dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe poczułem zapach 8, no nie - 16 bitów :) Fajna mordoklepka, jak zdążę ograć to wpadnie 12 trofików :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże kwadrat, kwadrat, trójkąt.

Właśnie, ktoś chętny na zrobienie trofeów online? Bo na multi suchota, istny western, nikogo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się ugadać na co-op'a - trofiki online trzeba wbić, jutro koło 21 będę przy konsoli to ślijcie zapro i napiszcie w treści SoR 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam właśnie tą gierkę i mam pytanie. W związku z PS+ gra jest za darmo. Jeżeli przedłużyłbym sobie(wykupił) PS+ to gra nadal będzie dostępna za free do grania? Te gry za free z PS+ są darmowe do momentu wygaśnięcia abonamentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam właśnie tą gierkę i mam pytanie. W związku z PS+ gra jest za darmo. Jeżeli przedłużyłbym sobie(wykupił) PS+ to gra nadal będzie dostępna za free do grania? Te gry za free z PS+ są darmowe do momentu wygaśnięcia abonamentu?

Gry, które są za free dla PS+ znikają po wygaśnięciu abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trofea zdobyte w grze zostaja czy takze znikaja wraz z wygasnieciem PS+?? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea oczywiście zostają nawet jak PS+ nie wykupisz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, pobrałem ją głównie do nabicia trofeów.

Złoty pucharek jest za przejście gry bez tracenia wszystkich żyć. Próbowałem to robić wraz z trofeum żeby nie używać specjalnego ciosu ale w ostatniej rundzie straciłem 4 życia. O.o

Zapraszać do Mutli:

Ziendal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, pobrałem ją głównie do nabicia trofeów.

Złoty pucharek jest za przejście gry bez tracenia wszystkich żyć. Próbowałem to robić wraz z trofeum żeby nie używać specjalnego ciosu ale w ostatniej rundzie straciłem 4 życia. O.o

Zapraszać do Mutli:

Ziendal

Ja zrobiłem te 2 pucharki razem. Na końcu zapisałem grę i gdy ostatni boss mnie rozwalił, wczytałem i tak kilka prób i trofea wpadły. Na multi jestem chętny. Gram od 9 do 13 jeżeli jest ktoś chętny to zagramy. Moje PSN ID: gryf91j2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tylko brakuje jednego Trofeum do 100 %,a mianowicie chodzi o trofeum..... Hard Win trophy_silver.png Beat the game without using a special attack.

Przejść całą grę nie używając specjalnego ataku.Można sobie ustawić na very easy i 8 żyć. :thumbsup:

Jak ktoś potrzebuje pomocy z trofeami online,zapraszajcie na PSN-na.

PS.Dziś wpadło trofeum za 800 tysięcy punktów.Normalnie trzeba zapisywać grę co 5 sekund.......

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że grało się całkiem przyjemnie pierwsze posiedzenie i wciągnęło mnie na 1,5h, parę pucharków wpadło, więc nie ma co narzekać. Gdyby nie welcome back nigdy w taką produkcję bym nie pograł.

Darowanemu koniowi....., wiec gry nie będę oceniać, ale dawać 18 zł za takie coś to chore(aż specjalnie sprawdziłem w sklepiku po ile chodzą takie produkcje). Ale jak są takie ceny standardowe to nic dziwnego, że Sony się chwali że plusowicze dostają gier za 1000 zł rocznie turned.gif

I taka mała dygresja na koniec SoR2 ma pucharki a MGS4 nie. Świat zwariował teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sposób na zarobienie 500.000 pkt na poziomie Hardcore? Tylko tego mi brakuje do 100% :o

Pamiętam jak z bratem na MegaDrive zagrywaliśmy się w pierwszą część, miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

do 100% zostalo mi co-op online (i mam pytanie trzeba przejsc wszystkie 8 planszy czy wystarczy jedna ?? i na jakim poziomie trudnosci trzeba przechodzic??), a drugi do zdobycia to uzbierac 800.000 tys punktow ( ma ktos jakis sposob jak to zbobyc i przejsc ? kim grac? ) a jescze mi zostało zabic Jet-a na Hardcore ale to i tak przy okazji zdobywania 800k punktow wpadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

do 100% zostalo mi co-op online (i mam pytanie trzeba przejsc wszystkie 8 planszy czy wystarczy jedna ?? i na jakim poziomie trudnosci trzeba przechodzic??), a drugi do zdobycia to uzbierac 800.000 tys punktow ( ma ktos jakis sposob jak to zbobyc i przejsc ? kim grac? ) a jescze mi zostało zabic Jet-a na Hardcore ale to i tak przy okazji zdobywania 800k punktow wpadnie :)

Tak, do pucharku coop online trzeba przejść całą grę na dowolnym poziomie trudności. UWAGA! Puchar dopiero wpada po skończeniu się napisów końcowych.

// Mi zostało tylko zdobyć 800.000 tyś punktów, nie mam na to sposobu i trzeba tylko próbować, próbować i jeszcze raz próbować. Na razie mam 300 k pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj co Wy gadacie...

Do co-opa wystarczy załączyć grę w dwie osoby (online). Włączacie poziom Mania i dajecie się oboje zabić.

Potem dajecie Game Over oboje, wychodzicie i macie pucharek.

Nie trzeba przechodzić całej gry. Co prawda frajda jest z grania, ale jeśli komuś szybko zależy na pucharku to nie trzeba całej kończyć.

Jeśli chodzi o 800.000 na Hardcore to trzeba po prostu robić save w każdym możliwym miejscu.

Po zabiciu kilku przeciwników, podczas walki z bossem, itd. Save dosłownie co kilka sekund, a jak zejdzie Wam energie poniżej połowy to dajecie restart.

800.000 punktów wpadnie Wam na początku 8 rozdziału, czyli musicie męczyć się prawie, że całą grę.

Jako postać polecam Alexa i kombos: -> -> :square:

Mówiąc krótko, kierunek kierunek i kwadrat, nie musi to być w prawo :) Ale po prostu dwa razy ten sam kierunek i kwadrat.

Najlepsze uderzenie i najmocniejsze chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×